Резултати от 1 до 10 от общо 10

Онлайн плащане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #1

    Онлайн плащане

    Здравейте,

    опитвам се да поръчам от един сайт, но след като въведа всичката необходима информация - адрес за доставка, номер на карта, ми дава следното съобщение:
    There was a problem with your payment. Please go back to the Checkout page, click on Remove Payment Method and try again. If you continue to experience this problem, please contact our Customer Services team.

    Писах им за моя проблем и ми отговориха да позволя всички cookies.
    Направих го от Internet Options - Privacy - Advanced - чекнах Override automatic cookie handling и Always allow session cookies, но отново ми дава същата грешка.
    Отново се свързах с тях, но те казаха, че не могат да ми помогнат. Всичко трябвало да е наред.
    На Help страницата на сайта има следната информация
    Is the site secure?
    We take the privacy and security of your payment and personal details very seriously. Our site uses high-level SSL encryption technology from VeriSign, one of the most advanced security solutions currently available for online payments. You can tell whether a page is secure as 'https' will replace the 'http' at the front of browser address window. A small locked padlock will also appear in the bottom bar of your browser window.

    Ако може някой да помогне

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    117
    #2

    Re:Онлайн плащане

    Пробвай да добавиш сайта им в Trusted sites.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #3

    Re:Онлайн плащане

    Този сайт къде е регистриран и приема ли кредитни карти с БГ регистрация ! Няма ли Пейпал чекинг ? Ти имаш ли регистрирана кр.карта в Пейпал ?

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #4

    Re:Онлайн плащане

    Цитат Първоначално публикувано от Tormentor
    Пробвай да добавиш сайта им в Trusted sites.
    Добавих сайта, но пак не стана. Може би трябва да променя нивото на защита - сега е Medium и да позволя ли Enable Protected mode ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1312020442[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Този сайт къде е регистриран и приема ли кредитни карти с БГ регистрация ! Няма ли Пейпал чекинг ? Ти имаш ли регистрирана кр.карта в Пейпал ?
    Аз имам регистрация в Пейпал, но точно този сайт не го ползва. Предполагам, че щом България е в списъка на страните за доставка се приемат кредитни карти от БГ

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:Онлайн плащане

    Нещо ми се струва прекалено сложно за да стане една проста регистрация - сигурно има някаква рестрикция !
    Дай линк , да видим за що иде реч !

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #6

    Re:Онлайн плащане


  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Re:Онлайн плащане

    Мисля си , че трябва да стане ! Нали си се регистрирал правилно ? Какъв интернет браузър ползваш ?

  10. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #8

    Re:Онлайн плащане

    Не се изисква регистрация - избираш и поръчваш. С IE 9 съм

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Re:Онлайн плащане

    Това потвърждава , че някъде бъркаш !

  12. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    8
    #10

    Re:Онлайн плащане

    Инсталирах Mozilla и опитах, но сега ми излиза предупреждение, че сайта не е доверен и не разпознава сертификата, който се използва.
    На сайта има информация, че плащанията през този сайт са защитени от ISIS Security http://isisaccreditation.imrg.org/us.../homepage.aspx

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем при плащане през Paypal
    От civica във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-10-17, 15:56
  2. Отговори: 13
    Последно: 15-07-14, 11:19
  3. Плащане на данък за МПС през интернет?
    От Cko във форум Автомобили
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-13, 00:45
  4. Плащане по и-нет ?
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 05-06-05, 00:49
  5. Плащане на сметки чрез еPay
    От Jenny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 12-03-05, 10:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе