Страница 1 от 18 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    От известно време не пуша аналогови цигари, което е голямо постижение за мен след 20 години сериозно пушене. И това, благодарение на електронните цигари. Макар и непълно, в статията на адреса по-долу съм споделил част от наученото от мен досега.
    http://www.setcom.bg/news/reviews/reviews/ecig/ecig.htm

    Ако темата ви е интересна - с удоволствие ще я коментирам с вас тук. Но моля - нека говорим само за електронни цигари, а не за това колко е полезни и колко вредно пушенето като цяло....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Електронната цигара - спасение за финанс

    От скоро съм на Електронни
    Честно не ми се пират цигарите и искам да се отвратя с тях и да ги спра.

    Аналогови мога да си намеря на много добра цена и то лесно.

    Взех 2 бр, Едната за мен , другата за баща ми .
    Едната е тъпа китайка , другата е среден клас - честно китайчето по - ми допада , но ще мина само на аромат ,без никотин - изсушава ми небцето.

  4. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #3

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Имам електронна цигара от около 3 години, но поне за мен е абсурд тя да замени конвенционалната. Не е от значение нито ароматът, нито никотинът - просто ми е тежка и ме дразни. Като казвам тежка нямам предвид тежка като усещане на пушене, имам предвид буквално, като тегло. При моята дневна доза от минимум 2 кутии съм свикнал почти постоянно да съм с цигара в ръката и кафе на бюрото пред компютъра. Така че теглото на електронната цигара се оказа решаващо за мен да я отхвърля като заместител.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    При теб може да се окаже проблем не само цигарите, а и кафето. Ако пиеш по много кафета на ден ще трябва да минеш и на електронно кафе. От там може да идва дразненето на тежката цигара.

  6. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #5

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Още не си изтрезнял, или...?

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #6

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Доста мои колеги моткаха из ръцете си тези пръчки,за различни периоди от време.Странно но при никой от тях нямаше положителен ефект.Лично аз съм спирал цигарите за 2 години с табекс напълно безболезнено.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #7

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Според мен за да спреш цигарите е достатъчно само желание и воля! Поне при мен беше така...

  10. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #8

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    само желание и воля
    Огромни желание и воля според моя опит и маи ще е неуспешен.

  11. Banned
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    423
    #9

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    За да спреш цигарите просто трябва да си намериш друго занимание което да ти оползотворява времето прекарано без цигарата в ръка , иначе си е трудно изпитание спирането им , понякога това води и до психични проблеми поради силната зависимост породена от дългогодишната им употреба.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #10

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Абе момчета, изрично съм подчертал, че искам в темата ми да се говори за електронни цигари, а не за воля, табекс и какво друго трябвало за да спреш цигарите!!!
    Какво не разбрахте от написаното в първия пост и защо трябва да ми цапате темата с изтъркани приказки за воля? Хайде въздържайте се занапред моля.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #11

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Крис , май само с теб сме "страстните digital пушачи " тук

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #12

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Привет!

    Не сте само вие, или поне скоро няма да сте само вие.

    След вече над 10 години пушене реших, че е време да започна да си щадя дробовете, джоба и околните.

    Прочетох статийката, която Крис е написал за няколкото различни модела електронни цигари. Намирам я за много полезна, особено за хора като мен, които си нямаха и грам понятие от електронни цигари.

    Имам обаче един такъв въпрос - могат ли тези модели да се намерят на българския пазар? Ако не - от къде мога да го поръчам, как стоят нещата с международната доставка, оскъпяването, за колко време се доставя поръчката, минава ли през митницата и т.н.?

    Ще съм благодарен, ако получа отговор на тези въпроси.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #13

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    И аз благодаря на Крис за добре написаната статия, а тук: http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=156026 има също много интересни мнения - дано и в нашия форум я развием така

  17. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #14

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте поръчах си тази: http://www.tehnomag.net/eshop.php?bo...promo=0&id=295 Според мен на добра цена. Но още на 1-я ден нещо ми прави проблеми.Лампичката на батерията при всмукване някой път прекъсва.Може би защото е още нова и не е разработена ли? Или не дърпам достатъчно силно незнам.Зареждах батерията 7 часа.Не изчаках 12 но следващия път.
    КрИс разбрах че май имаш такъв модел и въпроса ми е при всмукване и последователно гълтане на пушека при издишане има ли пушек както е при обикновените цигари?Понеже като не го гълтам има някакъв дим но ми се струва че е малко.Виждал съм една жена като пушеше бая дим излизаше.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #15

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пуш

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Имам обаче един такъв въпрос - могат ли тези модели да се намерят на българския пазар? Ако не - от къде мога да го поръчам, как стоят нещата с международната доставка, оскъпяването, за колко време се доставя поръчката, минава ли през митницата и т.н.?
    Могат да се купят от България, на силно завишени цени обаче.
    Поръчката директно от Китай не е проблем, доставката е около $15, срокът за пристигане - около 7 дни.
    Има 2 основни сайта за поръчка от Китай. И двата са многократно изпитани и можеш да поръчваш без каквито и да е притеснения от тях:
    http://www.heaven-gifts.com/
    или
    http://www.healthcabin.net/
    Проблем с митница никога е нямало, предполагам и за в бъдеще няма да има, макар че, мистър Пица за н-ти път се насра и прие някакво ново извращение за плащане на мито и ДДС при колет със стойност над 30лв от страна извън ЕС от 1.1.2010. Този човек е извратен и ние сме една от малкото страни, в които раята приема да се гаврят по този начин с нея в началото на 21-ви век...


    BaHko_goTuHoTo, цената е що годе разумна. Пара... трябва да има достатъчно с този модел.Гравирано ли е SLB на резбата на батерията и атомайзера?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 18 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе