Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #31

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Въпрос: Как се разбира дали една батерия за е-цигара се е повредила?

    Интересното при мен е, че с времето допълнително поръчаната DSE801 батерия дава по-малко удар и пара в сравнение с двете оригинални батерии на JOYE302, та се чудех дали това е наистина фабрична разлика в батериите или просто случайност, т.е. повредена 801-батерия?

  2.  
     
  3. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #32

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ами мойта едната батерия (оригиналната) 801 не искаше да се зарежда. Държал съм я над 5-6 часа и индикатора показваше че не е заредена.Като я сложех дръпвах си 2 пъти и започваше да мига че трябва да се зарежда. При другата нямаше такъв проблем.Това изключва вариянта да ми е прецакано зарядното.Аз я разглобих.Махнах и тапата отпред където са светодиодите.Има 2 светодиода.Единия сигурно е за индикация при изтощена батерия а другия при всмукване че работи.Но не препоръчвам да го прави друг защото като взех да я ровя и се запали.Изгорих си килима в къщи.Толкова много се нагря че и пръстите си изгорих.

    Аз искам да попитам друго.Поръчката ми от heaven-gifts.com още не е дошла.Мина една седмица.Може да пристигне тези дни но въпроса ми е при заявка от страницата има 2 отметки за доставка.Едната пише че е към 20$ някъде и има нарисувано самолетче а другата е към 5$ аз избрах 2-та за 5$ - тя ли пристига за около седмица или 1-та където е по скъпа.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #33

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Първите ми поръчки дойдоха за около седмица, евтиният вариант на доставка (само че не 5, а 6 долара).

    В момента вече от седмица чакам още една, пак $6, само че все още я няма... Явно има масово забавяне в Китай.

  5. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #34

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Получих си доставката днес.Иначе е дошла по-рано (за една седмица) но проблемите с български пощи ще ги има вечно.Много съм доволен от продуктите.Явно тази цигара която си купих от БГ е стояла много време и за това се прецакаха толкова бързо частите.Тези пълнители са доста по-различни от тези които имах с първоначалния пакет.Влизат доста плътно даже трудно.Благодаря ви КрИс и BerkStock.Скоро ще си поръчам още батерии и течности.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #35

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ползвай http://services.bgpost.bg/WebTracking/IPSWeb_submit.htm за проследяване на пратките, т.е. кога влизат в България.

    Тази цигара, която си купил от БГ, по-скоро не е "оригинална"; от стоене частите надали се прецакват толкова лесно... А празните пълнители наистина влизат малко по-плътно, отколкото тези в комплекта - нормално.

    На мен ми дойдоха две ръчни батерии за 801, освен другите неща. Не знам защо някои хора твърдят, че специално за 801 автоматичните са по-добри - аз като че ли съм по-доволен от ръчните.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #36

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    healthcabin има отстъпка - в момента 8% заради китайските празници.
    Не е много, но ако някой е планирал скоро да си закупува консумативи може да използва намалението...
    Heaven-gifts пък имат промоция - транспорт само за $3 до България, която ще важи в близките дни.
    Но от друга страна, човек трябва да се зареди с търпение. Поръчка, направена сега предполагам, че ще пристигне в България чак през март.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #37

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    А нормално ли е от Health Cabin да идват по-бавно поръчките? Направих по едно и също време в Health Cabin & Heaven Gifts. От Heaven-a дойде преди 1 седмица; от Health-a още я няма?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #38

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    А... Чак днес дойде кабинковата доставка - директно на вратата. :-)

    Нещо не ми допадна капучиното май - ще се успокоявам с добрата стара ванилия и Ruyan#4. :-D

  11. dragi4
    Guest
    #39

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Здравейте специално се регнах във форума, много се зарибявам по тезицигари и понеже не ми се занимава с доставки от чужбина много грешен избор ли ще е тази Intellicig® Evolution: 89.99лв. ??? Принципно парите са ми кът и обмислям добре преди да ги дам ако трябва ще изчакам по-каствен продукт.
    като външен вид ми допада, но ако е шит не ща пред вид цената не би трябвало да е.
    като визия ми харесват JOYE510, тези черните със син диод, но незнам как да се снабдя от Бг
    този новия сайт www.pv-bg.com има проблем с формата за регистрация, на полето телефон аз като уебмастър не издържах..
    Ще има ли зареждане там да изчакам?? още съм на аналогови

  12. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #40

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Прочети по-нагоре има информация...

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    А... Чак днес дойде кабинковата доставка - директно на вратата. :-)

    Нещо не ми допадна капучиното май - ще се успокоявам с добрата стара ванилия и Ruyan#4. :-D
    Значи да не си поръчваме капучино...и аз съм по-навит за ванилия. Сега имам Ruyan#4 и Camel ама нещо camel-а не ме кефи. Даже го разреждам с глицерин да не е толкова силен.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #41

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Всичко е въпрос на вкус - много хора харесват капучино; аз предпочитам ванилия, ментол и Ruyan#4...

    dragi4, след като парите са ти кът, нито 90 кинта са оферта (кажи-речи тройно), нито обявените в pv-bg.com цени (кажи-речи двойно).

    Най-добре се регистрирай (или намери някой познат с регистрация в PayPal) и си поръчай от http://www.heaven-gifts.com

  14.  
     
  15. dragi4
    Guest
    #42

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Вече съм на е-цигара JOYE510 с Ruyan#4 24mg, предозирам много съм доволен. Чакам 2-ра тунинг 510 mega

  16. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #43

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    @BerkStock от къде поръчваш Vanilia? В heaven-gifts.com ми изписва че няма.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #44

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    изчакай и ще проима. Другият добър сайт е написан в темата - healthcabin.net

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    А нормално ли е от Health Cabin да идват по-бавно поръчките? Направих по едно и също време в Health Cabin & Heaven Gifts. От Heaven-a дойде преди 1 седмица; от Health-a още я няма?
    Ами принципно не е нормално, но и при мен в последно време се случва китайчето от кабината да се замотава повече... Направих му два пъти забележка вече, надявам се да се стегне.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #45

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo
    @BerkStock от къде поръчваш Vanilia? В heaven-gifts.com ми изписва че няма.
    HG, само че май ще спра да поръчвам такава течност... Имам вече две 30 мл. шишенца; едното едва съм го преполовил, а вече ми писна ваниловият вкус... :-D

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе