Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 267
Like Tree15Одобрявам

Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #16

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    КрИс, благодаря за отговора!

    Поръчах си от Heaven Gifts стартов комплект JOYE302, като помолих да го маркират като "GIFT". Да видим как ще протекат нещата...

    Апропо, дали се намират черни DSE801? Уж в Health Cabin има, но нещо не успявам да отворя страницата с детайлите и поръчката.

  2.  
     
  3. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #17

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    КрИс, благодаря за отговора!

    Поръчах си от Heaven Gifts стартов комплект JOYE302, като помолих да го маркират като "GIFT". Да видим как ще протекат нещата...

    Апропо, дали се намират черни DSE801? Уж в Health Cabin има, но нещо не успявам да отворя страницата с детайлите и поръчката.
    Ето има аз от тук си я взех мойта DSE 801: http://www.tehnomag.net/eshop.php?bo...promo=0&id=295
    КрИс има гравирано да. Това добре ли е? Хванах и цаката аз днес цял ден само от нея дърпам.Трябва малко по дълго време да смуча и си излиза хубав дим. А сега ме интересува каква марка течност да си взема и от къде е най-евтино? По възможност от България. Също и празни пълнители за DSE-801. Като гледам различните страници много се разминават цените.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #18

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    "Най-евтино" май не се връзва много-много с "България"... Аз ще си поръчам от Heaven-Gifts и течност, и пълнители (само да ми оправят PayPal акаунта, че се сбъгяса нещо...)

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #19

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Има и черни и всякакви други разцветки части за 801.
    Евтина течност от БГ... нямам идея - досега винаги съм поръчвал от Китай.
    За съжаление, ще видим дали новия закон ще затрудни прекалено много поръчките и дали няма да се наложи да се намери друг начин за снабдяване с необходимите консумативи....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #20

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Вчера си получих двете пакетчета, заявени миналия понеделник. Всяко е маркирано като GIFT и му е отбелязана стойност $20. Донесоха ги директно на адреса - няма митница, няма пощенски клон... :-)

    Сега въпросът е следният: по колко капки течност горе-долу се капват на пълнител, който вече е изчерпан? Разбира се, целта е да не се "наводни" изпарителя и същевременно да е ефективно е-пушенето?

    Аз опитах с 5-6 капки на чисто нов пълнител, но като че ли ми се струват недостатъчни...?

  7. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #21

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    http://e-cig.bg/ecopure-e-liquid
    Начин на употреба: Когато прецените, че пълнителят Ви възпроизвежда твърде малко пара, извадете го и добавете няколко капки никотинова течност в него. За да го напоите, използвайте капкомера. Използвайте толкова течност, колкото поема тампончето в пълнителя, без то да прелива или изтича. Препоръчителния брой капки, в зависимост от модела на цигарата е, както следва:

    * За електронна пура и дамска цигара - 7-8 капки.
    * За супер мини - не повече от 3 капки.
    * За мини цигара и Intellicig Evolution 2009 – между 3 и 5 капки.

    Внимавайте да не напоите тампона прекалено много - така течността ще попадне извън него, което може да причини неприятности. В такъв случай измийте и подсушете всички повърхности, които са били в контакт с течността, както и ръцете си. За да избегнете неприятния момент с попадане на никотинова течност в устната кухина, бихме Ви посъветвали, както и при фабрично напълнените пълнители така и при ръчно напоените, първите 10 всмуквания да са по-слаби и плавни, за да не изсмуквате течност от пълнителя. Друго решение на този проблем, е да капвате по по-малко количество никотинов разтвор, независимо че така ще Ви се налага по често напояване на пълнителите.
    Ако по случайност капки никотинова течност попаднат в устната кухина, изплакнете обилно с вода.
    ВАЖНО: Не ползвайте един и същ пълнител повече от седмица. Поради влагата и високата температура е възможно да се развият микроорганизми след този период.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #22

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пуш

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Сега въпросът е следният: по колко капки течност горе-долу се капват на пълнител, който вече е изчерпан? Разбира се, целта е да не се "наводни" изпарителя и същевременно да е ефективно е-пушенето?

    Аз опитах с 5-6 капки на чисто нов пълнител, но като че ли ми се струват недостатъчни...?
    5-6 капки... е нищо. За нов пълнител на 302 - около 1мл - това са 25-30 капки, а не 5-6...
    За допълване - както е написано горе - 7-8 са добре.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #23

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Хмм... Явно затова непосредствено след ваниловия вкус усещам нещо смрадливо едно такова, все едно съм си дръпнал от някакъв качак... :-D

    Ще опитам с по-сериозно пълнене следващия път.

    Благодаря!

  11. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #24

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    А може ли да споделите вашите предпочитания за аромат на никотиновата течност? Скоро смятам да си поръчам. В момента имам Ruyan 4# но мисля да си взема 10мл. шоколад и 10 ванилия да ги сменям да не ми омразва.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #25

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Ruyan 4#, Marlboro, Camel, 555, капучино.
    Пробвал съм много други - ментол, кока-кола, кент, ягода, праскова, др. пепър, карамфил, кафе, уинстън, flue cured, cuba cigar има и други, не ми идват в момента наум - изброените са най-добри

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #26

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пуш

    ПС - Досега отговарях на поредния стандартен въпрос в HWBG. За да не се повтаряме повече пиша и тук:
    Какво трябва да си купя за да започна да пуша е-цигара?

    1. 1 брой от това: http://www.heaven-gifts.com/index.ph...5&productname=
    2. 2 броя от това: http://www.heaven-gifts.com/index.ph...7&productname=
    3. 1 брой от това: http://www.heaven-gifts.com/index.ph...7&productname=
    4. 3 броя от това: http://www.heaven-gifts.com/index.ph...1&productname=
    5. 2 или 3 броя от това: http://www.heaven-gifts.com/index.ph...1&productname=

    Това ще е достатъчно на първо време докато се ориентираш.
    Защо този модел - защото познавам 5 човека, които са пушили и него и 510 и 901. 4 от тях еднозначно го определят като най-добрия, 5-ия няма мнение.
    Сравнение колко е силна дадена аналогова цигара спрямо дадена цифрова са неуместни. Различно е.
    Като сила на течностите - отначало трябват силни. Не съм убеден 24мг или 18мг - съветвам да се вземат от 2-та вида и да се пробва.
    Като аромат - за начало вземете Marlboro, Ruyan #4 или Camel например. Доказали са се като харесвани. После почвайте с експериментите.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #27

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Ruyan 4#, Marlboro, Camel, 555, капучино.
    Стандартните 5, които идват с комплекта JOYE302/DSE801 не са ли Marlboro (MLB)? Нещо не ме изкефиха съвсем, честно да си кажа (разбира се, всеки си има собствен вкус!), а пък и не дават толкова пушек, колкото приготвените ръчно от мен. :-)

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Като сила на течностите - отначало трябват силни. Не съм убеден 24мг или 18мг - съветвам да се вземат от 2-та вида и да се пробва.
    Май все пак зависи кой какви аналогиви цигари е пушил, преди да опита с електронна... На мен 18-милиграмовата Vanilla течност ми идва като че ли малко тежичка понякога (при двойни дръпки) - все пак пуша аналогови Bulgartabac, които са възможно най-леките на пазара...


    Между другото, някой, който е пушил Vanilla, ще сподели ли усещането след дръпка с такава течност?...

    Щото аз презареждам (вече както си трябва), дръпвам си и... - първоначално вкусът на ванилия се усеща много добре; 3-4 секунди след издишване обаче се долавя един остатъчен, леко гаден вкус - като че ли не е баш на изгоряло, по-скоро на много смрадлива аналогова цигара (имам подозрения за изпарения от нагрятото кече на пълнителя?). С Menthol-овата течност ми се струва, че тоя допълнителен "вкус" липсва, та се зачудих да не би да е от ванилията?

  16. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #28

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Преди няма и месец си купих DSE801 а вече е прецакана. Едната батерия отказа почти нацяло. С другата също не се получава качествено пушене. Направо съм потресен. Дали просто такъв ми е бил късмета с тая цигара или всички останали така бързо се развалят?

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #29

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    Цитат Първоначално публикувано от BerkStock
    Стандартните 5, които идват с комплекта JOYE302/DSE801 не са ли Marlboro (MLB)? Нещо не ме изкефиха съвсем, честно да си кажа (разбира се, всеки си има собствен вкус!), а пък и не дават толкова пушек, колкото приготвените ръчно от мен. :-)
    Да, Marlboro са.

    Цитат Първоначално публикувано от BaHko_goTuHoTo
    Преди няма и месец си купих DSE801 а вече е прецакана. Едната батерия отказа почти нацяло. С другата също не се получава качествено пушене. Направо съм потресен. Дали просто такъв ми е бил късмета с тая цигара или всички останали така бързо се развалят?
    Откъде си купил това 801...? Не е нормално да имаш проблем с батериите на толкова малко цикли, особено при 801. 510 е много по-груба към батериите и пак не е нормално за един месец да се съсипе.
    Ръчни или автоматични са ти батериите и какъв ток дават след зареждане???

  18. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #30

    Re:Електронната цигара - спасение за финансите и белите дробове на страстния пушач?

    http://www.tehnomag.net/eshop.php?bo...promo=0&id=295
    Днес ще внеса някой лев в картата и ще порачвам. Днес реших да пробвам дали работи.Грам дим не пуска. Атомизатора явно и той е заминал.

    Направих си поръчката тази вечер за 33.6$ че да видим дали ще дойде и кога. И ако дойде дано издъжат повече време тоя път нещата. Иначе ще се простя с ел. пушенето.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 26-10-13, 20:00
  2. AdSense ни прие при белите хора.
    От periel във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 12-08-08, 21:47
  3. Яке показва белите дробове на пушачите
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-07, 11:21
  4. IE - няма спасение от реклами...
    От The_UFO във форум Windows
    Отговори: 23
    Последно: 18-01-04, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе