Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 82

Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #31

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Някой да каже нещо за бялата карта? Гледам по рекламите, че е VISA ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #32

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Напиши Бяла карта в Гугъл и ще разбереш що за стока са! Има доста подробни описания, от 2013 мисля беше, насам. Те и бързите кредити ги рекламират много, ама...

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    9
    #33

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Да събудим малко темата. За да получавам плащания чрез PayPal задължително ли е да имам Business Account? Мислех да си направя Personal, но искам да мога и да продавам и получавам плащания.

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #34

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Може да получаваш плащания и с пресонален, но вероятно има лимит на сумите и транзакцийте. Не пише ли на сайта на PayPal?

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #35

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Можеш да правиш теглене по картова сметка без значение какъв акаунт използваш. Има лимити за мисля 3500 долара беше на година. Ако го достигнеш, трябва да изпратиш копия на личните си документи ( паспорт или лична карта ) и кое да е извлечение от банката. След което този лимит отпада. Но остава лимит от 500 долара за една транзакция ( withdraw ) към картата. Тоест ако искаш да теглиш 600, трябва да наредиш два пъти например 499 и 101 с което ще ти вземат два пъти по 2.5 долара...бизнес акаунт ти трябва ако искаш да осчетоводяваш приходите от продажбите. Ако си от армията на Гандалф Сивия... пуцай с персонален

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    9
    #36

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Благодаря, като начало ще си направя един Personal account, който дори няма да е свързан с банкова сметка. Доколкото разбирам това е възможно, като със сумите, които са постъпили в PayPal сметката ми мога да правя плащания онлайн но не мога да ги тегля в брой, докато не регистрирам карта като Виза електрон, към която да ги прехвърлям. При нужда този акаунт може да бъде ъпгрейднат в Бизнес. Правилно ли съм разбрал до тук?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #37

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Дебитна или кредитна карта трябва да въведеш при регистрацията. Няма мърдане. Отделно ако искаш я ползвай. Пейпал винаги дърпа от баланса при плащане и се обръща към картата само при недостатъчна наличност в баланса.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #38

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Gena_bs, Това ми е ясно. Идеята ми беше, дали не мога да я ползвам за базова станция... Тоест да си тегля парите от PayPal, без да барам техните пари. Защото поне по рекламите е обявено, че няма такса за поддръжка и няма такса за теглене от АТМ, което си е далавера.

  11. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #39

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Здравейте. Да не пускам нова тема. Някой по-сериозно запознат с webmoney, ще помоля да помогне.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #40

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Здравейте искам да попитам нещо относно това ,което казахте,че пейпал дърпа първо от баланса и след това от картата.Аз имам виртуална mastercard ,регистрирана е в paypal акаунта ми,до сега единствено ми се е получавало плащането с баланса на paypal само за чужди сайтове и по конкретно в ибей,но пробвах да платя в български сайтове ползващи плащане с пейпал но не става искат да имам наличност в картата и да дръпнат пари оттам,къде бъркам?Може ли съдействие незнам може би скрийншот на евентуални промени в правилните настройки на самия акаунт,или трябва да свържа картата с paypal посредством някакъв код ,който незнам точно къде да намеря при положение ,че имам онлайн банкиране ,но никъде не го виждам.Благодаря предварително!

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #41

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    нещо не разбирам...
    Имаш ли въобще Пейпал акаунт с баланс и въведена карта?
    Или използваш услугата за да платиш с карта през нея?

    Ако имаш акаунт, не би следвало да има никакво значение към кой търговец плащаш - български или не...

    Как да свършеш картата си с акаунта - обяснено е в Пейпал документацията. И да, за да я свържеш ще ти дръпнат минимална сума от картата и като основание за превода ще е пин кода, който ще трябва да въведеш в Пейпал за да валидираш картата към акаунта.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #42

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Да имам пейпал,направих го защото имах пари за получаване от разни сайтове,които работеха само с него и исках да ми ги преведат там,но сега не мога да го използвам да платя с него в един сайт.И се чудя дали греша някъде в настройките на пейпал акаунта си,но там пише ,че първо ще се използват пари от баланса и ако е недостатъчен тогава ще използват пари от картата ми,но не стана така при опит за плащането ми поискаха наличност на карта за да се извърши .Объркан съм май не се изразявам правилно за да обясна точно какво искам.В крайна сметка имам пари в баланса на пейпал имам и пари по картата която съм вписала към акаунта,но искам да плащам с парите по баланса от пейпал но не ми се получава

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #43

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Ами... не мога да помогна - непозната за мен ситуация.


    Ааааа, чакай!
    Значи - баланса ти в ПейПал в същата валута ли е като исканата от сайта, в който плащаш?
    Да не би да не ползва баланса, защото валутата е различна?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #44

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    ами различна е ,то май бг няма в пейпал или се лъжа,имам само евро и долар,както казах досега съм пазарувала само в чужди сайтове и там няма проблем,но при опит в български сайт не ми взима парите от баланса в пейпал,а ми търси пари от картата която съм регистрирала в пейпал,затова се ччудя къде бъркам.А някъде четох,че може да имаш пейпал без някаква карта регистрирана в сайта,затова пробвах да махна картата от акаунта си и да пробвам да платя в бг сайта но пак ми търси карта с наличност от която да дръпне парички,макара да имам в пейпал баланса си наличност.
    И ако проблема е във валутата,понеже нямам бг валута в пейпал значили ,че няма да мога да пазарувам в бг сайтове,защото стоките са в бг лв?
    Този пост е редактиран от joko72; 06-12-16 в 15:47.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #45

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Ако в момента нямаш вързана карта към акаунта най-вероятно това е причината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 20-03-19, 13:04
  2. PayPal въвежда безплатно връщане на стоки в България
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 04-02-16, 12:11
  3. Отговори: 0
    Последно: 20-10-14, 09:09
  4. Карта на България за ТОМ ТОМ ONE
    От Tonyo във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-10, 06:26
  5. Карта на България?
    От MoPcKu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-07, 16:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе