Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 82 от общо 82
Like Tree8Одобрявам

Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    3
    #76

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Днес пуснах плащане към картата, да - има промяна.
    Превалутира доларите в левове по техния абсурден курс и няма друг вариант... Ако искаш.
    Моята карта е в левове, но досега нямаше проблем да се изпращат долари и превалутирането да се прави от банката.
    Обобщено - 2 до 3% отиват по дяволите...
    Преди време имаше опция и бях посочил превалутирането да става от моята банка - сега ми дава само по техния курс 1 евро = 1.89 лв :DD
    Нещо не намирам инфо за решение на проблема - явно хората слабо ги интересува това, че са заставени да плащат 3 % на тия мизерници.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #77

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Ето как се оправя настройката за превалутирането:

    Влизаш в PayPal –> натискаш колелцето (горе, вдясно на екрана, до "Log Out") –> "Payments" –> "Manage pre-approved payments" –> "Set Available Funding Sources" –> "Conversion Options" –> слагаш отметката на "Bill me in the currency listed on the seller's invoice." и натискаш "Submit".

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #78

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Цитат Първоначално публикувано от astra Виж публикацията
    Ето как се оправя настройката за превалутирането:

    Влизаш в PayPal –> натискаш колелцето (горе, вдясно на екрана, до "Log Out") –> "Payments" –> "Manage pre-approved payments" –> "Set Available Funding Sources" –> "Conversion Options" –> слагаш отметката на "Bill me in the currency listed on the seller's invoice." и натискаш "Submit".
    Няма оправяне превалутирането.
    Обясненото от теб касае само плащания, а не тегления. Иначе да, пак е нещо, но за тегленията няма спасение.

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #79

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    И да не забравите да си декларирате доходите по пейпал, че познавам хора, които вече изгоряха.

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    4
    #80

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Привет! Някой да ползва услугите на банка която да има такса 'Получаване на суми по карта (credit refund)' от 0%/0,5% или няма такова животно вече xd Аз преди 3 години минах през всички банки да разпитам и намерих прокредитбанк с 0% такса при withdraw от paypal и такса от 1.50 лева за обслужване на сметка което беше чудесно. Още след първите 5-6 месеца ми вкараха така нежеланата такса от 1% в/у сумата при всеки withdraw от paypal (доста лесно ги правият тези промени по условията особено в полза на банката xd). Тази година и таксата по сметката ми дигнаха направо на 4 лева. Притесняваме ,че за 2018 смятат още да ми дигната таксата от 4 на 8 лева. Вече доста ми се оскъпиха преводите от paypal за това се чудех дали някой не е намерил относително добри условия с някоя банка И аз имах проблеми с нежелано превалотизиране от страна на paypal преди 2 седмици както са споменали потребители в предените коментари. От paypal ми върнаха, че уж са разрешили проблема ,но ще разбера със сигурност при следващ withdraw дали наистина са свършили работа - Thank you for contacting PayPal. Firstly, I would like to apologise for the inconvenience you experienced in this matter. Mr., there was a recent change to Romanian accounts in which the currency of the card was updated back to the local currency as a feature. I have updated the currency of the card back to USD as requested.
    In regards to your withdrawal I have credited your balance with €10.00 for the currency conversion loss.
    I am delighted that I could resolve this issue for you. Thank you for using PayPal.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    113
    #81

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Цитат Първоначално публикувано от Multimedias Виж публикацията
    Привет! Някой да ползва услугите на банка която да има такса 'Получаване на суми по карта (credit refund)' от 0%/0,5% или няма такова животно вече xd ....
    Аз ползвам ЦКБ. Нямат такса за получаване. Има такса за теглене на сумата в брой (50 цента мисля), ако се тегли във валута, както и месечна такса за поддръжка (ок. 1 долар), но тези нямат пряко отношение към тегленето на пари от Пейпал.

    - - - - - - - - - -

    Добра новина! Потвърждавам, че вече няма ограничение за максимален размер на сумата за теглене от Пейпал (което преди беше 500 долара)!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1
    #82

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Значи все пак като си изтеглиш парите от Пейпал към ЦКБ таксата е само 2,50$ ?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от cheeseus Виж публикацията
    Аз ползвам ЦКБ. Нямат такса за получаване. Има такса за теглене на сумата в брой (50 цента мисля), ако се тегли във валута, както и месечна такса за поддръжка (ок. 1 долар), но тези нямат пряко отношение към тегленето на пари от Пейпал.

    - - - - - - - - - -

    Добра новина! Потвърждавам, че вече няма ограничение за максимален размер на сумата за теглене от Пейпал (което преди беше 500 долара)!
    Значи все пак като си изтеглиш парите от Пейпал към ЦКБ таксата е само 2,50$ ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 20-03-19, 12:04
  2. PayPal въвежда безплатно връщане на стоки в България
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 04-02-16, 11:11
  3. Отговори: 0
    Последно: 20-10-14, 08:09
  4. Карта на България за ТОМ ТОМ ONE
    От Tonyo във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-10, 05:26
  5. Карта на България?
    От MoPcKu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-07, 15:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе