Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 82
Like Tree8Одобрявам

Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #46

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Имам карта свързана с акаунта,и това е проблема ,когато искам да платя с баланса от пейпала,ми търси наличност на картата а там няма достатъчна наличност

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #47

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Балансът се тегли само когато плащането е в същата валута като него.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #48

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    и тук се връщам значи на първоначалния си извод ,че няма да мога да плащам в бг сайтове,защото в пейпал нямам бг валута,а в сайтовете в които се опитвам да пазарувам е в бг лв .Благодаря все пак !

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #49

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Здравейте, да използвам темата. Забелязвам, че като купувам нещо от eBay, вече я няма опцията да ми смята валутата по курса на банката, която ми е издала кредитната карта. Смятат само по курса на PayPal. Примерно, вчера за една покупка от 37,40 евро ми взеха 76,40 лева. Има ли опция някъде пак да ми смята по курса на банката?

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #50

    Question Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Ще ме прощавате за лаишкия въпрос, но никъде не намирам отговора му. Имам активиран PayPal с добавена карта VISA. но никога не съм го ползвал. Пазарувам от Алиекспрес и ми се загуби стока. Продавачът ме пита за PayPal-а ми да ми върне парите. Сигурно ви е смешно, но не разбирам какво да му дам. Никъде в акаунта си не виждам номер, който да е като сметка за превеждане Не мисля, че трябва да си давам ID-кода? Остава мейла от регистрацията?
    Благодаря ви предварително!

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #51

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Цитат Първоначално публикувано от Новоселски Виж публикацията
    ....................................... Остава мейла от регистрацията?

    Благодаря ви предварително!
    Е те тука е заровена ... истината !

    Но се чудя - нали си платил по някакъв начин . По обратния начин , търговеца трябва да ти възстанови сумата или завеждаш диспут . Но явно вече си се разбрал с когото трябва .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    3
    #52

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Така е. Платил съм директно с карта VISA. Може и ми ги върнаха парите там след диспут. До колкото разбирам китаеца търпи някакви допълнителни негативи. Стоката, по всичко личи че се загуби у нас. Там обаче са безкомпромисни и щом не съм я получил си връщат парите без да се разправят. Като ако тава става след диспут и от самата платформа, продавачът "яде допълнително дърво". Срещах препоръки, че не е лошо да му ги спестим като приемем да ни върне парите на PayPal. Не било опасно, били коректни. Пък и мойта сума е малка. Аз изобщо предпочитах да ми изпрати стоката наново. Той първоначално беше съгласен. Споменах му да я прати като препоръчана. Той ми писа, че трябвало да плащам допълнително, но не каза колко и изчезна от "полезрението ми". Повдигнах отново диспут. Никой - нищо, пет дни. Някъде прочетох, че нямам право на втори "спор". Тогава реших да му пратя Пейпала си ... малко като "отчаяна надежда" Докато се науча как обаче Алиекспрес ми върнаха парите в сметката

  10. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #53

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Привет на всички искам да поръчам този суб от Англия
    Platinum P12300-SB-FF
    Предложете начин как да направя плащането и доставка до Бг.От сайта предлагат доставка до България пише 59паунда което ме устройва но дали ще мине през митница и дали ще сложат ддс.Друг вариант е да търся куриер.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #54

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Каква митница ? В Европа са още англичаните и няма проблеми с покупката от там . Може и с бг посредник , базиран в Лондон и зависи от килограмите , за да си направиш сметката кое ти е по-изгодно като цена на транспорта .
    А как ще платиш , търговеца си пише на сайта .

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #55

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    @antonvasilev - плащаш си с пейпал и доставка до офиса на uktobg.com( фирма Габиели ), където си правиш регистрация разбира се, а те ти го доставят до България при тарифа 2лв/кг.

  13. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #56
    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    @antonvasilev - плащаш си с пейпал и доставка до офиса на uktobg.com( фирма Габиели ), където си правиш регистрация разбира се, а те ти го доставят до България при тарифа 2лв/кг.
    Супер,благодаря за помоща,направих регистрация на сайта.Направих и регистрация в пейпал,само как да заредя средства? А с карта не мога ли да платя.?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #57

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Абе нещо в последно време доста станаха загубените пратки и такайците взеха да се ослушват.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #58

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Може , но първо питай търговеца как ще процедира при плащане извън ЮК ( така пише на сайта ) .Каква карта имаш регистрирана в Пейпал - дебитна или кредитна ?

  17. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #59

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Дебитна имам, Mastercard в лева е ако има значение.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #60

    Отговор: Теглене на суми от PayPal към банкова карта VISA в България

    Значи няма да имаш проблем , освен че си от БГ и имаш адрес за доставка в ЮК .


    И това :
    International customers wishing to pay by PayPal please email us at sales@bkelec.com for a quote and we will send you a PayPal invoice

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 20-03-19, 12:04
  2. PayPal въвежда безплатно връщане на стоки в България
    От justify във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 04-02-16, 11:11
  3. Отговори: 0
    Последно: 20-10-14, 08:09
  4. Карта на България за ТОМ ТОМ ONE
    От Tonyo във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 3
    Последно: 21-11-10, 05:26
  5. Карта на България?
    От MoPcKu във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 25-01-07, 15:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе