Страница 60 от 84 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1258

Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #886

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Имам 3 висши. Нещо друго ще спамиш ли?
    1.Висше килийно.
    2. Улично право.
    3. Технология на отглеждането на чебурашки.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #887

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Ся Кокича кат ви изкара Престън, Йеил и Масачузетс и ша ви затвори подигравателните усти forever and ever, дърти лешпери такива

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #888

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    ако са от от тях, отдавна да е забравил българския и да не се вълнува от въздуха на майните

  5. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #889

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Вие верно ли не можете да кажете нищо съществено по темата? Жалки сте в невежеството си. Поне стига пишете глупости.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #890

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    разбий ни с лични знания, г-н академик, а не с чужда журналистическа посредственост

    дай да видим по какво биха могли да бъдат тези 3 висши

    аз гарантирам, че не са в икономическата или IT сферата
    колегите инженери са се изкажат дали виждат някаква инженерна компетентност в теб, аз не съм сведущ там и нямам квалификацията да давам оценки

    да са филологиии... обикновено хората с езици са наясно, че никога не може да си абсолютен спец в която и да е област, и не демонстрират типичното за теб поведение за последна инстанция...

    енигма си ти, кокич, енигмаааа....
    (енигма = загадка)

  7. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #891

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Темата не е за мен, но благодаря за вниманието.
    Доклада на европейската агенция за околната среда не е журналистика, а официален научен труд. Вие толкова ли сте неуки?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #892

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Няма как да се мерим с теб по глупост. Предаваме се.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #893

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Доклада на европейската агенция за околната среда не е журналистика, а официален научен труд. Вие толкова ли сте неуки?
    С писането на научни трудове не се ли занимаваха учените?

  11. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #894

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Да. Според коментарите трудът им остава неоценен и дори непрочетен, камо ли разбран. Празните приказки и дървените философии са на почит тук.

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #895

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    Да. Според коментарите трудът им остава неоценен и дори непрочетен, камо ли разбран. Празните приказки и дървените философии са на почит тук.
    Верно тук са омазали темата колегите! Иначе ме насочи да им разпределя по един етикет от твоите на кой как му пасва:

    Феар - празнословие/спам - пич върви се доказвай с дипломата/ите там дето ти амплоато не тук - създавай, твори там където е нужно - не тук във форума да избиваш комплексите си! А уж си модератор...
    Лупи - дървени философи
    Утрото - остроумие...

    А темата бе?

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #896

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията

    колегите инженери са се изкажат дали виждат някаква инженерна компетентност в теб, аз не съм сведущ там и нямам квалификацията да давам оценки
    Разбира се, че се вижда! Ритнеш една празна текения и всички в близост започват да резонират!

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #897

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Fear от 1999 година в САЩ и Канада има експериментално лечение на диабет със Stem sells.

    През 2001 година Буш беше отпуснал по одобрена програма 12 милиарда щатски долара за диабет тип 1.

    Водещ беше един канадски университет мисля а Албърта. Водещ в медицинския департамент беше един професор, който си беше написал цялата автобиография, като човекът изрично беше подчертал че има лична мотивация за намиране на лечение на диабета, тъй като беща му и сестра му са починали в следствие на усложнения на болести в следствие на диабета който бил фамилна обремененост.

    Тези 12 милиарда беше написал, че са спечелени Грантове за тази програма, като в разработеното от него лечение са се включили общо 25 медицински университета в САЩ и Канада.

    Резултатът беше над 90% успеваемост от първия път, а лечението е пиене на хапчета, като 6 месеца след започване на приемането им се присаждаха венозно чрез кръвния поток стволови клетки от донор.Те чрез кръвния поток стигаха до мястото където се били унищожените инсулинови клетки, закрепваха се там и се трансформираха в инсулино произвеждащи клетки.

    Пиенето на хапчетата и тези хапчета не са инсулинови, а други.

    Тогава през 2001 година се интересувах за моя роднина и направих превод от 30 страници на университетски научно-медицински изследвания и тестове върху живи доброволци.

    От тогава не съм се интересувал на тази тема, но това че в България "няма" лечение, не означава и че в цивилизования свят няма такова.

    Сега, САЩ не са много цивилизовани по отношение на здравеопазването, но в Канада си е жив комунизъм или по точно казано "Скандинавизъм", че дори много повече от Скандинавските държави.

    Убеден съм че историята я има някъде разказана в интернет, на мен повече не ми се пише точно как се лекува и впоследствие контролира и предотвратява повторната поява на диабет, но е факт, че още тогава между 6 до 10 месеца след присаждането на стволовите клетки лекуваните преставаха да приемат инсулин под каквато и да е форма, организмът си възстановяваше сам производството на инсулин и те си ядяха колкото и каквото искат сладко съдържащо захар.

    Единствено пиеха хапчета, които не са инсулинови.

    Който се интересува да търси и ще намери какъв е механизма на лечението, но за мен той изключително много наподобява инженерните решения като механизъм на лечение и последващ контрол, като откритието на лечението отгоре на всичко е станало напълно случайно ...

    П.П. Ето намерих го: https://www.ualberta.ca/alberta-diabetes/

    За съжаление някои екземпляри от този форум са се хилят и се подиграват на резултати като този: https://www.ualberta.ca/alberta-diab...onton-protocol

    Както съм казвал и друг път, едни се хилят и подиграват, други творят история за Човечеството и решават проблемите му...
    Този пост е редактиран от justify; 11-12-17 в 21:03.

  16. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #898

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Стига сте спамили. Ако нямате знания и капацитет да говорите по темата няма нужда да го показвате на всички. За душевни неразположения си има психо-терапевти. Това не е темата.

  17. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #899

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Джъст, пак си се превъзбудил: Известни успехи да, но още е далеч от това да кажем: заслужиха си 12-те милиарда долара....
    В общи линии са постигнали 100% успеваемост в трансплантацията, но след първата година тези, при които не се налага да приемат инсулин вече са 70%, след втората - 50-55% , третата 35% и едва 10% след петата....вярвам, че си достатъчно кадърен да намериш инфо за това....когато си го превеждал ( 2001 ) всичко е било много обещаващо, като статия на коко....но.....с две думи.....прибери шампанското, вувузелите....

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,219
    #900

    Отговор: Екология, възобновяеми източници на енергия и Глобалното затопляне

    Вие български разбирате ли? Темата е за екология и промените в климата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 84 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Глобалното затопляне май се отлага?
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 64
    Последно: 21-11-22, 14:24
  2. Отговори: 8
    Последно: 27-12-13, 20:35
  3. Panasonic CS/CU-YW9DKE - не работи на затопляне
    От aazen във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 0
    Последно: 08-09-09, 20:18
  4. Отговори: 43
    Последно: 24-04-07, 17:09
  5. Възобновяеми енергийни източници
    От TazmaniaK във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 35
    Последно: 11-10-06, 23:19

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе