Резултати от 1 до 6 от общо 6

Кандидатстване в щатите.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    132
    #1

    Кандидатстване в щатите.

    Значи имам следния въпрос.Има ли някой който е приет да учи там или в момента кандидаства,да ми каже фирма или фондация или човек който оформия дукоменти помага в намирането и избора на университет и сички нешта свурзани с този процес.Аз съм бил на лекция в една фондация,но говотат общи неща как става по принцип,а на мен ми триабва някой за съответния комисион да ми помогне точно по моя въпрос.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Кандидатстване в щатите.

    http://www.google.com/search?hl=bg&q...%B5&lr=lang_bg





    съвет от мен :



    изкарай 600 точки на TOEFL - ще учиш в университет по желание БЕЗПЛАТНО !



    ..и няма да имаш проблем с визата [^]




  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2
    #3

    Кандидатстване в щатите.

    <font size="2"></font id="size2"><font color="black"></font id="black">

    4ak sega vidqh tozi topic i predpolagam 4e si si nameril neobhodimata informaciq. Moga samo da ti kaja , 4e spored men Fulbright i fondaciq ''Kiril i Metodii" da nai-podhodq6tite,nai-ve4e Fulbrigh. Imat predstavitelstva v Sofia , Plovdiv, a i v drugi gradove, no ne gi znam vsi4ki. Te registrirat za SAT i TOEFL i davat nasoki za universitetite i kolejite. Osven tova na www.collegeboard.com ima mn polezna informaciq.

    I opredeleno ne mislq 4e 600 to4ki na TOEFL sa dostata4ni za da te priemat "bezplatno" v universitet.

    I ako nqkoi hora ne znaqt, to ve4e TOEFL se ocenqva po nova sistema i max broi to4ki sa 300,za6toto izpita e komputaren. (600 to4ki po starata sistema sa ravni na 250 po novata).

    Nadqvam se informaciqta da ti svar6i rabota...[]


  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #4

    Кандидатстване в щатите.

    Само с Toefl приемат малко университети. Повечето искат и SAT. Не са много университетите дето отпускат пълни стипендии а дори и тези които го правят това става за двама или трима човека ...... .... Второ евтините университети обикновенно са далече в широката степ а там няма много работа ..... едно е сигурно планирайте добре защото после трудно ....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #5

    Отговор: Кандидатстване в щатите.

    Който изкара 121 точки на тойфел аз ще му платя университета. Щото макса е 120 точки.

  7. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #6

    Отговор: Кандидатстване в щатите.


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 12
    Последно: 09-02-14, 07:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе