Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 43

какво е удоволствието от алкохола?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    48
    #1

    какво е удоволствието от алкохола?

    за мен е махмурлука [:D]

    а сега кажете вие?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    какво е удоволствието от алкохола?

    преди пиех...но после размислих - като се напия не мога да стоя прав, драйфам, боли ме главата, трудно говоря, когато успея да кажа нещо все глупости излизат и се излагам...та сега само дегостирам )

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #3

    какво е удоволствието от алкохола?

    Ами какво да ти кажа след последното напиване [img]C:\Program Files\BORGChat\Smile\drunk.gif[/img] (аз бях човечето от дясно)вече съм се отказал от твурдия алкохол!Карам си на биричка и евентуално Брезичка (Мента), ама по-рядко!

    Иначе е много хубаво да се замаеш едно хубаво, ама хубавото свършва като решиш, че света се е повредил и се върти около тебе, а всъшност само ти се въртиш.[]А бе ако не сте разбрали това е нещо много хубаво за хубави хора!



    [img]C:\Program Files\BORGChat\Smile\haha.gif[/img]

    П.П.А бе аз колко хубави бири изпих преди малко буеее,.......я да преброим капачките по пода...1,2,5,15.блаа [:D]



    Cheers!

    [img]C:\Program Files\BORGChat\Smile\cheers.gif[/img]

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    48
    #4

    какво е удоволствието от алкохола?

    еее много малко маи са купонджийте в нашия форум[:0]



    направо не е за вярване

    а аз си мислех че тук са най големите купонджии

    такива като мен де[:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    36
    #5

    какво е удоволствието от алкохола?

    хаха определено не съм купонджия но ..... алкохола става и за, така да се каже "пиене по сам" или "пиене по двойки". Аз най вече употребявам първия момент - пия си сам и пия докато не стана четирикрако същество или докато не свърши алкохола. Рядко стигам до там, но се случва винаги има за какво да пийне по напитка човек. А btw и аз спрех от употреба твърдия алкохол само ром нема да спра да го поркам иначе си пия бира, вино, хаха даже и вермут. Удоволствието от пиенето ?! - когато ти е гадно, ама наистина гадно, и има за какво - когато е нещо съществено, 1 - 2 или повече бири облекчават и отпускат нервите и човек гледа по трезво на нещата, разбира се без да увеличава безпаметно броя на бирите . Когато е нещо непоправимо и си заслужава да се напиеш по тоя повод ....... защо да ви обяснявам - вие си знаете ...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #6

    какво е удоволствието от алкохола?

    На мен ми е приятно да си пийна някой коктейл или сега зимата чай с ром, но само доколкото да се отпусна от стреса през деня и то само в приятна компания. Прекаляването ми навява само мъчителни спомени за въртящи се стаи, олово в главата и изтерзан стомах.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #7

    какво е удоволствието от алкохола?

    @ vasilbg

    Характерно за алкохола е, че премахва задръжките. Ако можеш да си ги махаш сам, когато прецениш - е ненужен!

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #8

    какво е удоволствието от алкохола?

    какво е удожолствието от алкохола .....?!?!?

    1. утолява жаждата / бира/

    2. стопля / ракия, водка, ром .../

    3. показва състояние за някои .........

    4. гъзарията по4ивен ден няма ......



    1 и 2 в умерени коли4ества а за 3 и 4 ..........кой знае ..

  11. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #9

    какво е удоволствието от алкохола?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">На мен ми е приятно да си пийна някой коктейл или сега зимата чай с ром, но само доколкото да се отпусна от стреса през деня и то само в приятна компания. Прекаляването ми навява само мъчителни спомени за въртящи се стаи, олово в главата и изтерзан стомах.



    <div align="right">оргинално мнение на Sunny</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    100% съм съгласен с тебе!И аз си падам по леките алкохолни коктейлчета!И това със стайте също е верно[]

    А бе BEER RULLZZ

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #10

    какво е удоволствието от алкохола?

    удоволствието за мен е : - приятната топлина която се разлива из торса ми при всяка глътка.



    неприятностите идват след това:

    - започвам да говоря глупости(на висок глас)

    - преставам да слушам останалите

    - драйфам

    - падам

    - на другия ден съжалявам



    като се замисля - май е по-добре да си взема електрическо одеало..

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #11

    какво е удоволствието от алкохола?

    Да пиеш и да се напиеш:



    - супер селско

    - не можеш да прецениш колко можеш да пиеш

    - излагаш се пред познати

    - разваляш си черните дробове



    Ако искаш да се загрееш - 100 грама домашна и толкова

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #12

    какво е удоволствието от алкохола?

    Не че искам да се фукам, но страхотно си падам по високият градус и Марковият алкохол. Мога с чисто сърце да кажа, че и аз съм минал през ония стадий в който се пиеше по много и почти всичко. Но човек не може вечно да кара с тези гадости, а на другият ден главата да ме у 2 пъти по-голяма. Затова минах на друга рецепта при това изпитана. Вече не пия боклуците на хората, т.е. Бългасрките боклуци. Вече веднъж дваж в месеца с едно аверче сядаме да гледаме филми на компито му и си взимаме по 1л. бърбън или маркова водка, малко саламче, 500-600 грама бадеми, кашу и лешници и полека и спокойно цялата вечер си пием пиенето. Кефа е пълен хем си почиваш и разпускаш, хем си пииваш нещо хубавом че понякога и за още питаме. А на другият ден си като репичка и никаква глава не те цепи и нищо не ти се върти пред очите.[] Така си хем сигурен, че на другият ден няма да се събудиш в близката болница, хем можеш и да си поутвориш и вторият смукателен клапан и да пиеш яко.

    Те това е кефа от пиенето, а не да изпиеш 1л. Флирт и на другият ден да гледаш попа в г...ъ (не че ще можеш)!!!!!

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #13

    какво е удоволствието от алкохола?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by The_UFO


    Да пиеш и да се напиеш:



    - супер селско

    - не можеш да прецениш колко можеш да пиеш

    - излагаш се пред познати

    - разваляш си черните дробове



    Ако искаш да се загрееш - 100 грама домашна и толкова

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Това със стоте грама е иделано само да не е домашна. Само купешка. По възможност скоч но никога домаша ракия или вино.

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #14

    какво е удоволствието от алкохола?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by LUDIA


    Не че искам да се фукам, но страхотно си падам по високият градус и Марковият алкохол. Мога с чисто сърце да кажа, че и аз съм минал през ония стадий в който се пиеше по много и почти всичко. Но човек не може вечно да кара с тези гадости, а на другият ден главата да ме у 2 пъти по-голяма. Затова минах на друга рецепта при това изпитана. Вече не пия боклуците на хората, т.е. Бългасрките боклуци. Вече веднъж дваж в месеца с едно аверче сядаме да гледаме филми на компито му и си взимаме по 1л. бърбън или маркова водка, малко саламче, 500-600 грама бадеми, кашу и лешници и полека и спокойно цялата вечер си пием пиенето. Кефа е пълен хем си почиваш и разпускаш, хем си пииваш нещо хубавом че понякога и за още питаме. А на другият ден си като репичка и никаква глава не те цепи и нищо не ти се върти пред очите.[] Така си хем сигурен, че на другият ден няма да се събудиш в близката болница, хем можеш и да си поутвориш и вторият смукателен клапан и да пиеш яко.

    Те това е кефа от пиенето, а не да изпиеш 1л. Флирт и на другият ден да гледаш попа в г...ъ (не че ще можеш)!!!!!

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">А така, много хубво го каза. Пък ако нямаш пари редовно да пиеш марков алкохол ще пиеш по ня рядко но маркоеото си е марково. По добре по рядко но качествено. То не че аз пия много често, пък и то мойто не е никакво пиене.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #15

    какво е удоволствието от алкохола?

    Аз само на бира карам []

    А какжо му ехубажото да ви боли глава, да се 4удите какжо сте пражили сноши, как сте се прибрали вкъщи т . н.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  2. За удоволствието да си построиш кула :)
    От Cko във форум Логически задачи
    Отговори: 2
    Последно: 17-01-09, 11:42
  3. Отговори: 11
    Последно: 27-07-06, 13:00
  4. Отговори: 9
    Последно: 02-07-06, 20:04
  5. Отговори: 4
    Последно: 24-02-03, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе