Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Най-смешните случки от живота Ви

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    662
    #16

    Re: Интересни и/или шеговити случки

    Преди години идва някакво дебело чиче и вика - А бе, купихме на наш'то дете един компутър от Техномаркета. И то отиде в близката будка и взе 4 списания с дискове. И започнахме да ги вкарваме. Вкарахме единия, качихме всичко, вкарахме втория и там качихме всичко. И с третия така, ама на средата на четвъртия нещо му стана и вече не иска да работи.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #17

    Re: Интересни и/или шеговити случки

    Ами преди няколко месеца получавам гневно обаждане за наработещ принтер(HP1020). Отивам и ми се нахвърлят с: - клиентът чака от 30 минути, техниката боклук не работи и т.н.
    Аз виждам, че принтерът няма хартия и обяснявам на лютата колежка!!!!
    Отговорът беше и само това ли беше?!!

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    161
    #18

    Re: Интересни и/или шеговити случки

    Преди 3 години бяхме почнали подобна тема ама така и си остана. http://forum.setcom.bg/index.php/top....html#msg97298
    Моята случка е там.

    P.S. Случките описани по-горе са все от IT естество. Заглавието на темата предполага всякакви случки нали?

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #19

    Re: Интересни и/или шеговити случки

    Преди доста време работех в Office 1, та продал някой една копирна машина, доставили я и някой си я монтирал. Звънят на следващия ден клиентите и се оплакват, че копирната машина вади само бели листа.
    Делегират ме мен да се справя със ситуацията, отивам и какво да видя... касетата с тонер си стои мирно и тихо в един ъгъл на стаята. Монтирам, пускам един лист А4, за да видя че вече работи и си заминавам. След 2 часа - ново двайсе - машината печата само на половината страница. Викам си, те тва не може да бъде вече. Пак отивам, женицата искала да печата на А3, но не преместила едно лостче, което е необходимо за целта.
    (Ех какви времена бяха, не всичко беше електроника )

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #20

    Re: Интересни и/или шеговити случки

    Цитат Първоначално публикувано от nommo
    Преди 3 години бяхме почнали подобна тема ама така и си остана. http://forum.setcom.bg/index.php/top....html#msg97298
    Моята случка е там.

    P.S. Случките описани по-горе са все от IT естество. Заглавието на темата предполага всякакви случки нали?
    Да, разбира се. Поне аз, когато създавах темата, нямах предвид да са само ИТ-ориентирани. Също нямах предвид да са задължително смешни - странни, интересни...просто неща, които човек иска да сподели за забавление на околните. Предната тема съм я пропуснал, иначе бих използвал нея вместо да отварям нова. Моя грешка. Освен да помолим админите да слеят двете теми?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Re: Най-смешните случки от живота Ви

    хайде да ви е честита слятата тема

    P.S. старата тема била заключена, че сега и тази слятата се е оказала заключена. 10х на ghost за обърнатото внимание към проблема

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #22

    Re: Най-смешните случки от живота Ви

    Моя приятелка (уникален образ, който не може да бъде описан с думи) отива на лекар. Не, че е много глупава .. като че ли не се замисля много по принцип. Те отива на лекар, за биопсия. Чака известно време пред кабинета. Излиза най-накрая някаква дама и пита - "Следващия за какво е?" Получава гневен отговор - "За аутопсия, отдавна чакам!"

  10. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #23

    Re: Най-смешните случки от живота Ви

    Аз като бях на 8-9 г., дръпнах аварийната спирачка на нощния експрес Варна-Пловдив.
    Майка ми беше заспала в купето, а мен сън не ме хваща. Гледам нещо червено в горния ъгъл
    на купето, прочитам надписа "Внимание бла бла.." и почна нещо да ме гложди отвътре.
    Накрая си викам "абе аз докато не те дръпна, няма да разбера дали ще сработи" и така, дръпнах я.
    Чу се някакво свистене на пара и след малко влака спряя. По едно време чувам някъква суматоха в коридора,
    и аз веднага бум под одеалото, и се правя на заспал. След малко купето се отваря и чувам мъжки глас "от тука е".
    Стана една разправия, да не ви разправям. Оня вика "ама другарко, от вашето купе някой е дръпнал аварийната спирачка"
    За доказателство показва скъсаната пломба. По едно време майка ми се усеща и бавно бавно извърта главата си към мене.
    Е на тоя поглед не можах да устоя и мън мън признах си. Глобиха ни минималното 10 лв.
    Кво стана после, не е за разправяне ама станах известен в цялата рода като спирача на влакове.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    28
    #24

    Re: Най-смешните случки от живота Ви

    Сещам се за 2 комични случки отскоро:

    1. Работя в магазин за електроиструменти. През обедната почивка хапваме с колегата, но не заключваме входната врата. Гледаме по едно време един дядо заглежда нас и витрините, но отвън, по едно време влиза. Позавъртя се, поогледа и очудено ни пита: "- Момчета, абе гледам, че хапвате... ама къде е тая продавачка, че и аз да си поръчам баничка с боза?!"

    2. Приятел, работи в компютърна фирма, където имат и компютри 2-ра употреба. Влиза една женица и задава следния въпрос:"- Гледам, че имате електрически печки с котлони втора употреба (посочвайки към хоризонталните комютърни кутии), ама да питам - микровълнови печки дали продавате?"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 18-07-12, 16:23
  2. Яйцата или живота?
    От cvb във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 12-09-10, 17:36
  3. Увеличаване живота на пакетите
    От CNA във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 22-06-06, 20:33
  4. Живот на ръба на живота
    От BerkStock във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 10-04-06, 10:35
  5. Най-разтърсващата песен в живота ви...
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 12
    Последно: 24-12-04, 08:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе