Резултати от 1 до 2 от общо 2

Tокови кръгове в апартамент

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2019

Tокови кръгове в апартамент

Търся помощ и съвет от квалифициран елтехник с опит.
    Описаните токови кръгове на таблото с бушоните в апартамента ми нямат нищо общо с реалното изпълнение, т.е. не съвпадат изобщо.
    Налага ми се контактите в две от помещенията (спалня и хол) да са на един и същ кръг, а при сегашното свързване те не са.
    Как се оправя това? Има ли възможност да се преработят връзките в таблото за постигане на горната цел и какъв техник да търся?

2.  
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Варна

Отговор: Tокови кръгове в апартамент

Цитат Първоначално публикувано от cherwen Виж публикацията
    Търся помощ и съвет от квалифициран елтехник с опит.
    Описаните токови кръгове на таблото с бушоните в апартамента ми нямат нищо общо с реалното изпълнение, т.е. не съвпадат изобщо.
    Налага ми се контактите в две от помещенията (спалня и хол) да са на един и същ кръг, а при сегашното свързване те не са.
    Как се оправя това? Има ли възможност да се преработят връзките в таблото за постигане на горната цел и какъв техник да търся?
    Къде са ти описани токовите кръгове? Иначе е съвсем естествено и нормално кръговете за контакти да са отделни за всяка стая!
    Естествено могат в таблото да се подкачат на един предпазител щом са на отделни т.к. (токови кръгове) - но въпроса е заащо ще ти трябва такова нещо ?
    За техника който ти е необходим сам си написал в началото какъв ти трябва - та съгласен съм...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

1. Отопление на апартамент
    От Maradonev във форум Отопление
    Отговори: 8
    Последно: 13-01-19, 11:05
  2. Озвучаване на апартамент
    От Landlubber във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-17, 16:12
  3. ОВиК за нов апартамент
    От vanz във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 24
    Последно: 19-03-17, 15:15
  4. Газификация на апартамент
    От Stauffenberg във форум Отопление
    Отговори: 1
    Последно: 02-06-12, 21:37
  5. Разделяне на ел. кръгове ?
    От citizen във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 15-02-09, 16:41
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе