Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Вашето Мнение за Мод./Адм./Надзирателската Секира?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #16

    Вашето Мнение за Мод./Адм./Надзирателската Секира?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@ru-boy

    Така, както си го написал ...

    Участниците имат право да спазват правилата на форума ...

    Малко странно ... всеки е свободен да се възползва от правото си ... или да не се възползва ...

    Разликата между правото и задължението е във възможността за избор.



    Така че, по скоро второто е задължение според мен.

    И с това ограничаваме правата до едно.

    - да участва във форума.

    Никак не е малко.





    Мисълта ми е, че с такива крайни дефиниции не се постига целта, която търсиш. Напротив.

    Това е обществен форум, а не детска педагогическа стая.

    Всеки може да прави каквото си иска и си носи последствията за това. Незабавно.



    Или по друг начин казано, който не спазва правилата и добрия тон във форума, демонстрира желанието си да не е участник в него. И то съответно се удовлетворява.



    Подкрепям мнението ти, че темата е за затваряне.



    <div align="right">Originally posted by Malone*-*22/06/2004*:* 11:56:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Абсолютно не съм съгласен с мнението ти и ще се въздържа от коментар.

    Нарочно смесих правата със задълженията, за да "почуквам" някого по главата, но явно не са един или двама, а няколко.

    Повече няма да коментирам в тази тема.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #17

    Вашето Мнение за Мод./Адм./Надзирателската Секира?

    @ru-boy

    Страхувам се, че не си вникнал в това, което съм написал. []



    Регистрацията във форума е свободна.

    С регистрацията си потребителя се съгласява да спазва правилата му.

    От тук нататък е свободен да пише, това, което намери за добре.

    Работата на администраторите и модераторите е да преценят дали това, което е написано отговаря на правилата или е в разрез с тях.

    Ако написаното нарушава правилата, му се прави забележка колкото пъти контролиращия сметне за нужно или ако въобще е нужно да се предупреждава.

    Ако продължи, бан ...



    Това е, което имам предвид.

    Всеки потребител с действията си избира дали да е член на форума или не.

    Свободен е да прави каквото иска. Ако не е по правилата и е рецидив, му се отнема тази възможност.

    Не виждам с какво не си съгласен.



    Във връзка с крайните дефиниции и мерките.

    Преди няколко години имах удоволствието да се запозная лично с директора на Интерпол за България и да пракарам няколко часа в разговор с него.

    Та той ми представи много интересна теория за мерките и ефекта от мерките, които се вземат при нарушения [криминални или административни]. Даде за пример Китай. Теорията му там се потвърждаваше.

    Но това е друга тема. Ще я обсъдим в Елена живот и здраве.





    Не схващам какво се крие под "почукване" по главата и дали визираш мен или някой от писалите по-горе. Няма да обръщам внимание на тази фраза, но ако е така, както я разбирам ... жалко. Във форума има хора, на които е обидно да бъдат "почуквани" по главата по ред причини.

    Не ме разбирай погрешно, не визирам себе си, говоря по принцип.

    Фразата не е от най учтивите и не показва уважение към този към който я прилагаш.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #18

    Вашето Мнение за Мод./Адм./Надзирателската Секира?

    Не ми е ясно защо някои теми във форума (които между другото доста зачестиха), стават причина за обширни обсъждания, разсъждения, заяждания....да не изброявам повече. Нещата са много ясно казани. Форумът си има правила. Модераторите съблюдават правилата да бъдат спазвани. Който не спазва правилата и то съвсем показно си носи последствията. Какво има да се обсъжда тук? Мисля тази тема за приключена още след поста на Крис (а може би някой очаква той да застане зад гърба на Smarty и да смъмри модераторите как може да баннат един толкова съвестно спазващ правилата потребител?)

  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    Вашето Мнение за Мод./Адм./Надзирателската Секира?

    Нещо различно от това ли съм написал Sunny?

    И струва ми се ... темата леко и умишлено се измества в друга, взривоопасна плоскост.

    Темата не е дали да има правила и контрол, никой няма нищо против това. Но спирам и аз да пиша, както и да е ...


  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #20

    Вашето Мнение за Мод./Адм./Надзирателската Секира?

    [:D] ...оня калъф ви пусна мухата и вие за малко да се избиете! Знам че има много изнервени от проблемите в ежедневието хора, но все пак как може въобще да се обръща внимание на такава простотия?[:I]

    В този ред на мисли:

    Един влиза в бар и се провиква към бармана:

    - Иванеее, вънка не'къв бие жена ти!

    Бармана хвърлил кърпата, прескочил енергично бара, бутайки брутално няколко клиента префучал през заведението и блъскайки вратата излязъл на вън. Там веднага скочил върху нападателя и го пребил от бой, не спирайки да го удря много, след като последния спрял да мърда. Върнал се, вече поуспокоен, към работното си място и пред смаяните погледи на клиенти и колеги с тих глас заявил:

    - Ебати, к'во ми ста'а бе!? Нит' съм Иван, нит' съм женен!? [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  2. Вашето мнение за www.ramos90.com
    От fancy във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 14
    Последно: 22-04-05, 10:49
  3. Вашето мнение за '9/11 по Фаренхайт'
    От skynet във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 7
    Последно: 22-03-05, 17:34
  4. Вашето мнение за това... ;)
    От designer във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 29
    Последно: 30-12-03, 12:23
  5. GA-8SG800 вашето мнение ??
    От Topper във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 28-05-03, 08:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе