Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 239

Нови бъгове, бързодействие...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #46

    Нови бъгове, бързодействие...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">kris11, не виждам връзка между цитата и писаното по-долу от теб, но както и да е. Искам друго да кажа. След 16:40 все още бях в офиса и мога да кажа, че Сетком и форума се отваряше съвсем нормално (не повече от 3-5 сек.) Провайдера ми е Lirex.



    <div align="right">Originally posted by Pat*-*24/11/2004*:* 20:15:41</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За връзката м/у цитата и писаното си прав.Дадох репли на последния, в случая теб.

    Доставчика ми е "Юникомс" - друг няма в района ЗПЗ.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #47

    Нови бъгове, бързодействие...

    Имам следния 'форумен' проблем - не мога да си сменя скина, правила съм го поне 10 пъти за два месеца, обаче от два дни не може...'накликвам' си някакъв скин и нищо - или Retry дъра бъра ми казва, или нищо, просто като рефреш се презарежда и отново нищо.

    Ако е имало подобна тема - моля за извинение.



    //Супер, работи вече !

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #48

    Нови бъгове, бързодействие...

    Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e31'



    Timeout expired



    /news/forum/search.asp, line 378



    ------------------



    Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'



    Line 1: Incorrect syntax near ','.



    /news/forum/active_users.asp, line 570

    Member Name



    ----------------------------



    ADODB.Field error '800a0bcd'



    Either BOF or EOF is True, or the current record has been deleted. Requested operation requires a current record.



    /news/forum/privatesend_info.asp, line 231



    --------------------------



    Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e57'



    String or binary data would be truncated.



    /news/forum/inc_func_common.asp, line 675



    -----------




  5. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #49

    Нови бъгове, бързодействие...

    Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'



    The text, ntext, or image data type cannot be selected as DISTINCT.



    /news/forum/members_top_poster.asp, line 150



    Това се получава от меню Resources -> Site Portal -> Top poster



    Не съм разбирач, ама е добре някой поне да ми каже ако това не е грешка, за да спра да се вълнувам или да мисля, че може да съм полезна (за скиновете доста време ми отне да разбера, че всъщност сама съм си виновна...)

  6. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #50

    Нови бъгове, бързодействие...

    Днес, когато рейтвам тема, ме разлогва.

    Преди това не се случваше...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #51

    Нови бъгове, бързодействие...





    Това е отрязък от главната страница. Забележете, че в Общ софтуер и Windows последния пост е в една и съща тема, която реално се намира в Общ софтуер, и освен това реално Gadget няма нищо общо, така да се каже, с нея.



    Повредата не е в моя телевизор - и друг човек видя същото, съвсем независимо от мене...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #52

    Нови бъгове, бързодействие...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'



    The text, ntext, or image data type cannot be selected as DISTINCT.



    /news/forum/members_top_poster.asp, line 150



    Това се получава от меню Resources -> Site Portal -> Top poster



    Не съм разбирач, ама е добре някой поне да ми каже ако това не е грешка, за да спра да се вълнувам или да мисля, че може да съм полезна (за скиновете доста време ми отне да разбера, че всъщност сама съм си виновна...)



    <div align="right">Originally posted by Krusteva - 24/01/2005 : 03:25:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Грешка си е... и се успокой, и на мен ми излиза [] ще реагират програмистите, просто е въпрос на малко време. Все пак всеки си има и друга работа, нали [8D]

  10. Member Аватара на Krusteva
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    514
    #53

    Нови бъгове, бързодействие...

    Когато се пуска тема, по подразбиране е сложено чекърчето за рейтване на топик, но ако се едитне темата - не е и трябва отново да се слага.



    <font color="red">Голямо и лично благодаря на -СТРАХ- за многото оправени неща по форума и за огромното търпение, с което ме търпя докато го тормозех (дай боже всекиму [8D]).</font id="red">

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    1
    #54

    Нови бъгове, бързодействие...

    Едно птиче ми каза, че под мозила не ви работило слагането на тагове. Ето ви малко помоще да си го оправите:

    в Джава функцийте сменете следните две с:



    Код:
    <pre id='pre'><font size=2>function getText() {
    	if (document.PostTopic.Message.createTextRange && document.PostTopic.Message.caretPos) {
    		return document.PostTopic.Message.caretPos.text;
      } else if (typeof(document.PostTopic.Message.selectionStart) != 'undefined') {
        return selectedtext = document.PostTopic.Message.value.substr(document.PostTopic.Message.selectionStart, document.PostTopic.Message.selectionEnd - document.PostTopic.Message.selectionStart);
    	} else {
    	  return '';
    	}
    }
    
    function AddText(NewCode) {
    	if (document.PostTopic.Message.createTextRange && document.PostTopic.Message.caretPos) {
    		var caretPos = document.PostTopic.Message.caretPos;
    		caretPos.text = NewCode;
      } else if (typeof(document.PostTopic.Message.selectionStart) != 'undefined') {
        var control = document.PostTopic.Message;
        control.value = control.value.substr(0,document.PostTopic.Message.selectionStart)
                      + NewCode
                      + control.value.substr(document.PostTopic.Message.selectionEnd,control.value.length)
    	} else {
    		document.PostTopic.Message.value+=NewCode;
    	}
    	document.PostTopic.Message.focus();
    }
    </font></pre id='pre'>

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #55

    Нови бъгове, бързодействие...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Едно птиче ми каза, че под мозила не ви работило слагането на тагове. Ето ви малко помоще да си го оправите:

    в Джава функцийте сменете следните две с:

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Я обясни за не програмистите, как става това, ама по-подробно, ако обичаш.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #56

    Нови бъгове, бързодействие...

    И аз имам проблем [xx(]



    Писах като изоглавен 100 реда тема, но съм забравил да сложа заглавие и - пръчка...цялото ми писане все едно на пясъка съм го написал - изчезна окончателно и безвъзвратно.



    Некъв варнинг да имаше с възможности за поправителен [?]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #57

    Нови бъгове, бързодействие...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И аз имам проблем [xx(]



    Писах като изоглавен 100 реда тема, но съм забравил да сложа заглавие и - пръчка...цялото ми писане все едно на пясъка съм го написал - изчезна окончателно и безвъзвратно.



    Некъв варнинг да имаше с възможности за поправителен [?]



    <div align="right">Originally posted by Edin_Lud*-*14/04/2005*:* 23:29:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мдааа...

    Гаден номер.

    И с тоя ESC над "ч"-то ми също е гадно.

    Затова пиши в Notepad - аз така правя.

  16. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #58

    Нови бъгове, бързодействие...

    Открих един проблем днес като за довиждане



    Ако в заглавието на една тема присъства символа "|" (това над обратно наклонената черта \) при опит да се отвори темата се получава грешка:



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'



    Invalid operator for data type. Operator equals boolean OR, type equals varchar.



    /news/forum/inc_whoisonline.asp, line 199</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За редактиране, обаче, се отваря без проблем.



    Може би има начин това да се оправи, или пък да се забрани знака, или да се направи филтъра автоматично да го заменя с удивителна например!?



    P.S. Има тестова тема с въпросния символ в служебния форум

  17. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #59

    Нови бъгове, бързодействие...

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=18802

    При опит да вляза в тази тема, се появява искане за права до файлове с ограничен достъп:







    Вероятно се дължи на линковете, цитирани в първи пост (или на аватара?).

    Обаче след "Cancel-Cancel" темата става достъпна.

    Що е то [?]

  18. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #60

    Нови бъгове, бързодействие...

    Bibi

    Ти ме изпревари.

    И аз останах доста учуден.

    IPто съвпада с линковете на първия пост.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1011
    Последно: 11-04-24, 07:13
  2. Продавам 3 нови рутера Belkin - Нови цени
    От ohluva във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-12, 13:56
  3. Бързодействие при различни резолюций на видеокарта
    От taralion във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-09, 10:39
  4. Оправени бъгове...
    От -CTPAX- във форум За Форума
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-04, 12:10
  5. знаете ли XP бъгове :-))
    От Cko във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 19-02-03, 12:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе