Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 49

Форумът е вреден за вашето здраве?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #16

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Абе то форумът не е вреден за нашето здраве, ама така както е тръгнало.... май е вреден за нашето време... - яде го!!!

  2.  
     
  3. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #17

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    и все пак Сетком е ИТ форум...
    И аз бях останал с такова впечатление.


  4. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #18

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Малко се изненадах от раздела и даже помислих че е грешка някаква.Може и един за козче да направите,после за кока.За всеки случай сложих на раздела един за да не го гледам.Не го очаквах,тука влизам точно защото форума е сериозен и интересен с малко спам.

    edit
    Не пуша от 3 години.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #19

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Хайде стига. Форумът си е на КрИС и той си решава какви раздели да има. Надявам се, че е претеглил предимствата и евентуалните недостатъци във връзка с пускането на новия раздел. На когото не му е приятно, просто не чете съответните теми; ако някой смята, че са в дълбок разрез с моралните му устои и превръщат форума в нещо, от което не желае да бъде част - напуска. Това е, просто и ясно.

    Личното ми мнение - не смятам да чета или да пиша във въпросните раздели, както и не съм особено активен в разделите за климатици, печки, перални и т.н.

  6. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #20

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от Malone
    Тютюна е единствената отрова, която поглъщам по желание и ми доставя удоволствие, трябва ли да се откажа от нея и да гълтам само останалите без да ги искам?
    В такъв случай да отворим и раздел "Наркотици" ...

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #21

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от Io
    В такъв случай да отворим и раздел "Наркотици" ...
    И ще излезем на първо място в Google !!!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #22

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от Slero
    Хайде стига. Форумът си е на КрИС и той си решава какви раздели да има. Надявам се, че е претеглил предимствата и евентуалните недостатъци във връзка с пускането на новия раздел. На когото не му е приятно, просто не чете съответните теми; ако някой смята, че са в дълбок разрез с моралните му устои и превръщат форума в нещо, от което не желае да бъде част - напуска. Това е, просто и ясно.

    Личното ми мнение - не смятам да чета или да пиша във въпросните раздели, както и не съм особено активен в разделите за климатици, печки, перални и т.н.
    Е защо тогава изобщо има някакви раздели "за форума" или каквито и да са.
    Не вярвам , че собственикът на форума е толкова компетентен, че знае кога и как да се привлекат
    нови хора. И с какви средства. Или как да стане по-добър (форумът).....
    Ние, членовете на форума, би трябвало да му помагаме, изразявайки
    някакво мнение. Дали ще се промени нещо - не зависи от нас. Но - да си кажем!!
    Това е и наше задължение (негласно). Лично мен ме дразни така закърпената тема/форум!
    И считам, че няма лошо да изразя мнението си. (30 години имам стаж на пушач)


    //хайде сега анкети за/против........да позаклеймим малко някого или нещо........Не съм имал такава идея.
    Считах, че нови теми/форуми или както се викат се съгласуват между админите,
    преди да се появят в публичното пространство (с такова грешно впечатление съм останал).
    Млъквам, че пак ще съм бунтар. Не забравяйте, че хората влизат и пишат във форума заради духа на самия форум. Нека запазим духа.
    Преди бях писал , че форумът е това, което сами си направим - всички ние.( Май го изтриха...тогава... )
    Дано сега остане.......

  10. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #23

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Да направим анкетка, а? За или против "Тютюн", за или против други теми с нетехничеса насоченост...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #24

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    ---клъц---
    Не забравяйте, че хората влизат и пишат във форума заради духа на самия форум. Нека запазим духа.
    ---Щрак---

    Леле, батка, още малко ще ми се прииска да те разцелувам, ама смятам да се огранича с боцкане по рейтинга и черпене на бира...

  12. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #25

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Искам форум "Автомобили" ...и те пушат

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #26

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Има бъкгарски форуми за автомобили, за цигари и пиячка досега не съм виждал. Така, че идеята, ако не друго, е оригинална.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #27

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Абе заклет пушач съм и не бих отишъл никога в САЩ, защото трябва да преживея 8 кошмарни часа в самолета без цигара.
    Но все пак не се сещам какво ще им обсъждаме на цигарите.
    Освен каква марка цигари с каква марка кафе вървят и по кое време на деня.
    Пушенето е като секса - правиш го, без много-много да говориш за това

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #28

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    За купешки цигари е така, няма особено какво да се обсъжда. При алтернативите има много въпроси.
    Цял отделен раздел може и да е пресилено. etg е прав, че като че ли, по-нормалния вариант е отделен общ форум тютюн, а не цяла категория с подфоруми. Винаги може да се промени...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #29

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Абе заклет пушач съм и не бих отишъл никога в САЩ, защото трябва да преживея 8 кошмарни часа в самолета без цигара.
    --клъц--
    Има начин - влизаш в самолета и се напомпваш с преспивателни. Тъкмо като пристигнеш, ще си отпочинал и бодър за събиране на първите си впечатления от отвъд океана ;-)

  18. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #30

    Re: Форумът е вреден за вашето здраве?!

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Не забравяйте, че хората влизат и пишат във форума заради духа на самия форум.
    Точно!

    Работата не е даже в това, че собственика е решил да вкара раздел с нетехническа насоченост. Всички, дори и хората с IT интересеси, имат странични хоби и занимания. Но акцентирането върху една отрова (цял раздел) - какво може да означава това? Политика на setcom?


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  2. Форумът е на нов сървър
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 17
    Последно: 04-01-11, 22:51
  3. Регистрирахте ли си домейн с вашето име?
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 14-07-07, 22:42
  4. Windows Vista & Форумът = бипкане...
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 13-10-06, 10:34
  5. Форумът
    От Dockera във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 27-08-04, 13:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе