Резултати от 1 до 5 от общо 5

Предложение

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    7
    #1

    Предложение

    Имам едно такова питане, видях,че има форум "Уеб дизайн и 3Д" та се питах защо няма и форум "Печат и печатен дизайн"?

    Мисля няма хич да е лошо да има и един такъв форум тук, причината е ясна - твърде много печатни дизайнери има в БГ и тук може да бъде едно предкрасно място за споделяне на идеи, виждания, критика и обмяна на опит!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Предложение

    <font color="orange">Предложение :</font id="orange"> Не знам дали е възможно да се сложи и "<font color="red">коректор за правопис</font id="red">", мисля, че ще е с много положителен ефект. Аз лично, понякога блокирам и се чудя, как се пише някоя дума, а не ми се иска да се излагам (както всички).

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    32
    #3

    Предложение

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам едно такова питане, видях,че има форум "Уеб дизайн и 3Д" та се питах защо няма и форум "Печат и печатен дизайн"?

    <div align="right">оргинално мнение на koceto</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Много добра идея! Гласувам с двете ръце "за"! Или, ако не може да има нова тема, "Уеб дизайн и 3Д" да стане обща тема за всякакъв вид дизайн.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    298
    #4

    Предложение

    И аз сам сагласен,само да е вазможно ,че от тая латиница забравих да пиша правилно [B)]

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #5

    Предложение

    Леле, колко юзърки се навъдиха - направо ме е срам да си показвам носа []



    Мисля, че засега не е нужен такъв форум... реално. Но пък "Уеб дизайн и 3Д" наистина може да стане просто "Дизайн". Конкретизацията убива възможностите ....често (няма да спорим, няма правила - няма изключения).


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Предложение
    От jonov във форум За Форума
    Отговори: 48
    Последно: 12-04-17, 14:26
  2. Предложение.
    От FTA във форум За Форума
    Отговори: 6
    Последно: 15-08-10, 18:02
  3. Предложение:
    От FearMe във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 05-10-04, 15:15
  4. Предложение.
    От fori във форум За Форума
    Отговори: 43
    Последно: 18-12-03, 21:31
  5. Предложение
    От Zappo във форум Коментирай новина
    Отговори: 5
    Последно: 08-12-00, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе