Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 81

NFS Undergroun 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #46

    NFS Undergroun 2

    Забавано Това е мултиплейър ориентирана игра все пак ;]



    Иначе е доста добра откъм геймплей и визия, но купуване на части, ъпгрейди... пффф. Искам да карам, а не да сглобявам колата на мечтите си ;]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #47

    NFS Undergroun 2

    SUV-четата ме кефи че все пак са ги сложили.

    иначе че са доста дървени е вярно ама като не съм карал такова и нямам идея дали наистина не са толкова дървени на завоите.



    Иначе аз си карам с нисан 240СХ още от началото и с всички ъпгрейди си ми е много гот.



    Някъде има ли списък с всички коли в играта?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #48

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">SUV-четата ме кефи че все пак са ги сложили.

    иначе че са доста дървени е вярно ама като не съм карал такова и нямам идея дали наистина не са толкова дървени на завоите.



    Иначе аз си карам с нисан 240СХ още от началото и с всички ъпгрейди си ми е много гот.



    Някъде има ли списък с всички коли в играта?



    <div align="right">Originally posted by XaMaB*-*15/11/2004*:* 09:54:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Аз я превъртях с Mazda MX5, ама сега вярно ще я врътна с някое SUV-че, щото би трябвало да изглежда много зверски с всичките му там спойлери, карбони, винили и т.н. [:D]



    A тук имаш NFSU2 Car List.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #49

    NFS Undergroun 2

    благодарение на catalyst 4.11 Full Sreen Anti Aliasing вече работи ) проблема м ие че като го пусна и кадрите падат с десет броя а аз така и си ги бях закрепил на около 22 - 26 ,а 14 хич не ме устройва игричката ме кефи много обичам да си обикалям наоколо с хамър 2 )) като трактор е





    //edit за всички с ATI powerde видео карти дето мачкат Nfs ug2



    Known Issues: Currently there is a problem with the anti-aliasing

    functions in NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 and drivers older

    than Catalyst 4.10. It is highly recommended this driver or a more

    recent version be used.




  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #50

    NFS Undergroun 2

    А като взимаш нова кола взима ли ти пари ? Или само място от слотовете в гаража ? Щото ми излезе вече A3 и го ИСКАМ ! [] То и TT имам ама то не ми харесва[]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #51

    NFS Undergroun 2

    кеффф 4 нисана.

    само ме е яд за акура че има само 1.

    само скайлайн не съм отключил още.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #52

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А като взимаш нова кола взима ли ти пари ? Или само място от слотовете в гаража ? Щото ми излезе вече A3 и го ИСКАМ ! [] То и TT имам ама то не ми харесва[]



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*16/11/2004*:* 12:15:37</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Пари не взема, а в гаража има 4 (май []) слота, които стигат за всичко. Сега пробвам схема с две коли - Mazda-та за състезания и Hummer за снимки []. Ама колко абсурдно изглежда със спойлери, не е истина [:D]...

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #53

    NFS Undergroun 2

    5 слота са.

    ама тия СУВ са много смешни.

    аз си го държа кадилака само с перформанс ъпгрейдите за да мина състезанията.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #54

    NFS Undergroun 2

    А не може ли да се продават коли купих си един Хюндай 6 цилиндров дето го имаше в първата игра и на един драг мейду едни вагони поднесе накрая удари се в някакъв ръб и премина втори финала по покрив иначе бях първи ...... това м ие единствената загуба и ся нямам 100% успеваемост да не говорим че се охарчих около него мамица му ......





    ето го звяра беее http://tyan.data.bg/pictures/pc/nfsug2-2.jpg

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #55

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А не може ли да се продават коли купих си един Хюндай 6 цилиндров дето го имаше в първата игра и на един драг мейду едни вагони поднесе накрая удари се в някакъв ръб и премина втори финала по покрив иначе бях първи ...... това м ие единствената загуба и ся нямам 100% успеваемост да не говорим че се охарчих около него мамица му ......



    <div align="right">Originally posted by Tyan*-*17/11/2004*:* 09:40:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тоа па! Как ще купуваш корейска кола, бе![:D] Сега е твоя до гроб[:P] btw, да видиш SUV само как минава между вагоните - pure magic... А иначе на drag Hummer е №1 []

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #56

    NFS Undergroun 2

    Сега сина ми я джитка в момента ,вчера седнах да си покарам малко и не мога да разбера окъде се кара на underground mode , карам там на някакво състезание и ми дава само опции за риплей и за излизане , не мога да разбера какво става.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    47
    #57

    NFS Undergroun 2

    На всички искам да кажа че играта е супер яка. Това е максималната игра. Има и доста много нови работи като GPS систама.

    Съ6то така е вярно и че GF3 и GF4 се потят доста. Само искам да попитам дали има Dodge Viper. Моля ако някои занае да ми каже.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #58

    NFS Undergroun 2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">На всички искам да кажа че играта е супер яка. Това е максималната игра. Има и доста много нови работи като GPS систама.

    Съ6то така е вярно и че GF3 и GF4 се потят доста. Само искам да попитам дали има Dodge Viper. Моля ако някои занае да ми каже.



    <div align="right">Originally posted by The Insane*-*22/11/2004*:* 08:38:45</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Viper няма - малко по-горе съм дал линк със списък на всички коли в играта. А това за "потенето" на GF4 не бъди особено убеден, вервай ми []...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #59

    NFS Undergroun 2

    8-9 мнения преди твоя въпрос райд пусна линк към пълния списък с колите.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    47
    #60

    NFS Undergroun 2

    Да ама ми прай бъгове с графиката. Понякога изглежда на квадратчета и нз какво да правя направо побяснявам. Излизат ми са6то и накакви 4ерни петно по време на каране а и във менюто

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе