Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 39

HALF LIFE 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #16

    HALF LIFE 2

    все си мислех че 5700 има дх9 поддръжка (дажи и да му е малко силицата)

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    HALF LIFE 2

    от горепосочения линк ли го играете, защото ми казаха, че нещо не било наред с него?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #18

    HALF LIFE 2

    тая версия я има и на бубу.то

    не е толкова скапана колкото я изкарват.

    просто е хоум мейд.

    файловете даунлоуднати от стиим са архивирани.

    иначе си бачка без проблем с фикса.



    До излизане на такава с инсталация ще житкаме тая

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #19

    HALF LIFE 2

    Дотук съм убил близо пет часа от играта и съответно споделям крати впечатления:



    1. Графика: Убийствено реалистична, но далеч зад тази на Doom 3. Причините, за да въври толкова леко са две:



    - в графично отношение не предлага нищо ново /тесктурите малки/

    - зарежда дразнещо често. Това смятам отговоря на въпроса защо има огромни открити пространства и не сече.. нали така!? Просто изглежда зле, но някак реалистично. Евала на Valve.



    2. Звук: Феноменален звук. Перфектна поддръжка на 5.1 звук, за който с ръка на сърцето твърдя, че на моменти е някак по-осезаем от сърраунда на Doom 3.



    3. Геймплей: Скука. Общо взето ме принудиха да убия близо два часа на някаква тъпа шейна, в някакви тъпи канали. Ок.. карам, карам, карам... стигам до затворена врата - качавам се, избивам всичко за отрицателно време, намирам лоста, отварям вратите и продължавам. Това се повтаря около 10 пъти като един, единствен път дойде някакъв летящ мухльо, който за мако да ми вземе повече от 30 кръв на последна трудност...



    4. Прехваленият ИИ: Няма такова животно. Всичко е скриптирани ситуации. Честно казано не съм виждал добър ИИ, в който и да е шутър. Най-много поредният фанатизиран или абсолютен н00б да си помисли, че гениалното ИИ се крие, притиска го или нещо такова. Както казах, ситуациите са до болка скриптирани и затова хората се лъжат, че има добро ИИ. Просто "гадовете" се раждат на правилните места и уж те притискат... Играя на последна трудност и нито веднъж не се почувствах притиснат или застрашен по някакъв начин. Просто ги избивам и взимам мунициите. С пистолет ги бия, че ми е по-доброто решение за далечните разстояния. Автомата е безмислен на този етап. Също искам да кажа, че не ми се вижда добра идея да пуснат три бота /ок, нека са куки/ по тесен коридор и да излизат в колонка.. как и да е.



    Като цяло играта има потенциал и със сигурност ще подлуди повечето хора. Всичко е толкова елементарно и лековато, че просто няма начин да не се хареса на масите и дебилните фен-бойс.



    Лек ден..

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #20

    HALF LIFE 2

    Дотук само впечатления след "няколко часа игра"... Аз първия <font color="blue">"Half-Life"</font id="blue"> го джитках цяла седмица и то по няколко часа на ден, за да може атмосферата тотално да ме обсеби... Едва след като играта приключи, се облегнах размазан назад, пропит с впечатления. Честно казано, докато играех нямах много време да мисля кое е хубаво и кое лошо.



    Затова, хайде, моля ви, не се изживявайте като бета-тестери, ами поне я превъртете и едва тогава я сравнявайте. Може да откриете куп неподозирани изненади занапред...




  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #21

    HALF LIFE 2

    Страшни изненади, няма що. Добре че е гравити гън идеята, да завлачи интереса към играта нанякъде...и май ше изнесе цялата игра на гръб...

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #22

    HALF LIFE 2

    кофти, при мен fix-a нещо не подейства.....



    със 112*15mb версия съм. след разархивирането и стартирането на fix-a нищо не се променя. той човека си казва, че някъде става, а другаде не става....



    при вас всичко безпроблемно ли мина?

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #23

    HALF LIFE 2

    Само за маниаци:



    http://free.hit.bg/easy/HALF-LIFE%20...ve%20Theme.rar [mp3, 1.86 MB]



    []




  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    28
    #24

    HALF LIFE 2

    Имам малък проблем с играта. Стигам до едно място, където негъра ме вкарва в една стая с няколко ранени и лекуващо ги момиче. След мен вратата се затваря и негъра остава отвън. Има още една врата вътре, но ми показва, че е заключена. Някой знае ли как се излиза от стаята.





    Предварително благодаря.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1
    #25

    HALF LIFE 2

    кхем моя въпрос е - има ли начин да се махне STEAM т.е. да не се пуска автоматично при всяко зареждане на Windows, защото на мен лично Касперски, АйСиКю и флекстайп са ми предостатъчни.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #26

    HALF LIFE 2

    ами може.

    не помня дали в start -> programs -> startup

    или в

    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

    беше.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    13
    #27

    HALF LIFE 2

    Превъртях играта ма не схванах накрая какво става [V]

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    70
    #28

    HALF LIFE 2

    Ех, реших и аз да споделя нещо повече от видяното в този шедьовър... Всичко е просто лол куалити, но не съм щастлив притежател на дх9 видео карта

















    http://ftp.headoff.com/Incoming/hl2pix/kashon10.jpg

    http://ftp.headoff.com/Incoming/hl2pix/kashon5.jpg

    http://ftp.headoff.com/Incoming/hl2pix/kashon6.jpg

    http://ftp.headoff.com/Incoming/hl2p...ata_stena2.jpg





    Както виждате, играта е потресаващо реалистична и най-вече интерактивна. Също искам да споделя, че двучасовото турне с тоя дебилен всъдеход из каналите много ми допадна. Невероятен... само около 10 пъти трябваше да слизам, убия няколко дезориентирани бота, да отворя врата... Доскучава, драги, доскучава. Да не говорим колко често зарежда играта, нали така? Няма смисъл да се и збием заради поредната дебилия []

  17. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #29

    HALF LIFE 2

    Някой ще ми каже ли какъв е случая с бъгито , че не мога да разбера защо не мога да скоча отсреща.Некви огромни скакалци има долу които съм сигурен , че и една седмица да стреляш няма да свършат.При опит да скоча с бъгито все падам долу.Чудя се дали от Valve не са начертали някъде место откъдето да тръгна за да мога да прескоча трапа.Много е дразнещо с тия заучени ситуации и съм съгласен с мненията ,че ИИ няма ,не е имало , и няма да има в шутър в скоро време.Помогнете да продължа нататък ,че да видя кво става не от друго.

    Честно казано все повече загубвам желание да играя шутъри.Не е като едно време , може би защото освен в графично отношение , няма никаква разлика.Едни и същи похвати в развитието на игрите използват различните компании и съответно сюжетите са безкрайно познати.

    Иде ми да си пусна Сериозния сам и на турист и да смачкам всичко дето шавне .

    Благодаря и желая на всички приятен ден.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #30

    HALF LIFE 2

    izwerga, натискаш бутона, който си си нагласил за Run - и на бъгито му се включва нитротооооо.... [:P]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Half Life 2
    От gonzolito123 във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 02-09-05, 14:52
  2. DOOM3 VS HALF LIFE 2
    От GGG във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 12-06-05, 10:13
  3. HALF-LIFE 2
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 10
    Последно: 12-03-04, 00:54
  4. Half-Life
    От Ivory® във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 03-03-01, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе