Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Need For Speed Most Wanted излезе

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #16

    Re: Need For Speed Most Wanted Preview

    CrossBlade аз пък от 4ката насам съм "на бронята" /добре че нямаше камера на ауспуха че незнам как щях да го кажа/ и чесно казано не си представям как игри от сорта на ъндърграунд 1 и 2 ще направят интериора на колите все пак говорим за тунинговани коли неможе вътре да им сложат заводските части ще иглеждда тъпо а също и неможе да ти направят опция да си тунинговаш интериора на колата защото ще отнеме години... тъй че чесно да ти кажа незнам защо няма вътрешна камера НО по добре е че няма защото лично мене това ме накара да почна да гледам на колата "по-отвисоко" а за последните 3 части на фнс това е само + защото ЕА за си счупили седалището да оформят до последния детайл колата ти и ти най-накрая на си сложиш камерата на бронята и от там да изпуснеш всичко над което са се старали момчетата.
    Delta1 днеска на една от магистралите вдигнах към 180 и от там с пълно нитро стигнах до 20 макар и за секунда-две максимум защото просто почна да пада явно към 190-5 е максимума на вайпъра тъй че има места на който можеш да стопиш сегментите на колата ако искаш. има и достатъчно големи места където можеш да въртиш колата /което е доста зор/. Еми обясни ми какъв е смисъла на обикалянето на няколко човека в града без да има състезание... освен "вижте как съм го барнал тоя мустанг" ? няма логика да направят такъв режим
    Anton Petkov мда за съжаление игрите нфс никога не са били реалистични... или не е чак за таков същаление... чесно да ти кажа аз УЖ съм геймър... ама тия игри дето ги казваш... ми не съм ги чувал... а нфс серията я играя от единицата до девятката... тъй де... лично мое мнение е че нфс серията е най-извесния рейсинг би трбявало да има защо. ааа да ииии абе тука ние обсъждахме как ни върви играта на човешки машини то нямаше нужда да казваш с колко фпс ти върви... то с тая конфигурация незнам имаш ли проблеми с някоя игра до сега ? Няма лошо... б***и машината дето я имаш!!!!
    Voxter не мога да те разбера защо са ти разделителни по високи от 1024 какъв монитор имаш аз имам 19" и игра на повече от 1024 не съм пускал... не че немога просто не виждам смисъл

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    18
    #17

    Re: Need For Speed Most Wanted Preview

    Цитат Първоначално публикувано от Az_sum_bre_ombre
    Voxter не мога да те разбера защо са ти разделителни по високи от 1024 какъв монитор имаш аз имам 19" и игра на повече от 1024 не съм пускал... не че немога просто не виждам смисъл
    Монитора ми е 22" и някои игри ги подкарвам даже на 2048Х1536. Големи резолции използвам по простата причина, че след като хвърлям пари за топови конфигурации, трябва и да ги товаря до дупка. Проста аналогия - ще си купиш ли напр. Порше за да си правиш кръгчета из двора?

    Offtop:
    Цитат Първоначално публикувано от Az_sum_bre_ombre
    Anton Petkov мда за съжаление игрите нфс никога не са били реалистични... или не е чак за таков същаление... чесно да ти кажа аз УЖ съм геймър... ама тия игри дето ги казваш... ми не съм ги чувал... а нфс серията я играя от единицата до девятката... тъй де...
    Огромен пропуск от твоя страна - може би просто не си се интересувал от хардкор симове. rFactor, GTR и GT Legends са достатъчно нови игри, а GPL(Gran Prix Legends, играта е от 1998 г.) и до сега има огромна популярност в симрейс средите. Към тях мога да дабавя LFS, NetCar, NR 2003 Season (особено модовете). Ето няколко линка към игрите, от там нататък търси релизите в р2р:
    http://www.gt-legends.com/
    http://www.10tacle.com/gtr-game/
    http://www.rfactor.net/
    http://forum.rscnet.org/forum.php?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #18

    Re: Need For Speed Most Wanted Preview

    Мдам като дам всичко на HIGH или ON в менюто с допълнителните настройки, играта изглежда още по красива и зашеметяваща, но КАДРИТЕ станах почти 2 пъти по-малко, т.е. от 35-40 кадъра дойдох на 20-25 кадъра средни!!! а снимките следобяд.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #19

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Играта излезе!

    Този път колите са по-европейски, отколкото в предишните 2 версии (даже има и Фиат )
    Aston Martin DB9
    Audi A4 3.2 FSI quattro
    Audi TT 3.2 quattro
    Audi A3 3.2 quattro
    BMW M3 GTR
    Mercedes-Benz SL 500
    SL65 AMG
    Mercedes-Benz CLK 500
    Dodge Viper SRT10
    Fiat Punto
    Ford GT
    Ford Mustang GT
    Corvette C6
    Corvette C6.R
    Cadillac CTS
    Pontiac GTO
    Vauxhall Monaro VXR
    Cobalt SS
    Lamborghini Murciélago
    Lamborghini Gallardo
    Lotus Elise
    Mazda RX-8
    Mazda RX-7
    Mercedes-Benz SLR McLaren
    Mitsubishi Lancer EVOLUTION VIII
    Mitsubishi Eclipse
    Porsche Carrera GT
    Porsche 911 Turbo S
    Porsche 911 GT2
    Porsche 911 Carrera S
    Porsche Cayman S
    Renault Clio V6
    Subaru Impreza WRX STi
    Lexus IS300
    Toyota Supra
    VW Golf GTI

    Теглете братя :-Р

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #20

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Уффф, аз че видеокарта си купих заради тази игра - купих си.
    Но... сега стои въпроса за кормило - играе ли някой с кормило? Има ли смисъл да си купувам, по-голямо ли е удоволствието? И ако да - идеи за модела като се придържаме към тезата да е максимално евтино...?

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    1
    #21

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    от каде мога да си дръпна пълната версия на играта че от датата нешто не става.благодаря предварително

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #22

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Уффф, аз че видеокарта си купих заради тази игра - купих си.
    Но... сега стои въпроса за кормило - играе ли някой с кормило? Има ли смисъл да си купувам, по-голямо ли е удоволствието? И ако да - идеи за модела като се придържаме към тезата да е максимално евтино...?
    Дадох преди около година 160 или 180 кинта за Thrustmaster's NASCAR Pro Force Feedback и определено съм много доволен от инвестицията. От всички воланчета на Thrustmaster това най ми хареса като усещане. А моделите им които се водят за Enzo Ferarri (май само такива се произвеждат в момента) според мен са доста дървени като усещане. Общо взето кормило без feedback няма много смисъл да се взема - губи се над 50% от усещането.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #23

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Максимално ефтино ... Trustmaster Ferrari :P .... с педали, "скоростен лост" и forcefeedback. преди го бях гледал за 90-100.
    Кайсията беше с луд MOMO RACING, но много пачка

    Волан без force feedback - няма смисъл.

    Определено играта с волан е друго нещо .... Далеч е от реалното, но е много готино

    Заради тази игра и аз мислех за upgrade, но ще пропусна

    Audi A4 rules ... чакам продължението, с (R)S/A6 Avant

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #24

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Крис, заповядай у нас да тестваш как е с МОМО. Но след като се убедиш, че НФС не е кой знае какво с кормило, ще ти пусна Richard Burns Rally да видиш за какво иде реч, и как кормило за РС на цената на жигула може да си оправдае инвестицията

    Антоне, отваряш си регистрите, отиваш в [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted], цъкаш на g_RacingResolution и му променяш стойността на 5 (това е 1600х1200, няма по висока, май). Мен ме дразни че няма wide резолюции, дее@и и конзолните боклуци.

    Омбре, няма начин да джиткаш с кормило и да гледаш колата в трето лице, повярвай, не става, нищо че е шаренко и хваща окото.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    18
    #25

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Цитат Първоначално публикувано от KOKOSH
    Антоне, отваряш си регистрите, отиваш в [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted], цъкаш на g_RacingResolution и му променяш стойността на 5 (това е 1600х1200, няма по висока, май). Мен ме дразни че няма wide резолюции, дее@и и конзолните боклуци.*
    Благодаря.

    Колкото до кормилото, от три години използвам MOMO Force (червеното с ушичките отстрани) и за друго даже не ми говорете. Може и да ми излезе скъпо, но поне знам че докато не се счупи имам супер кормило. А за NFS подхожда всяко кормило. Физическия модел е толкова слабо засегнат в играта, че е без значение дали си с кормило Logitech или
    Genius например.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #26

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Голяма молба - дайте крак за играта! Че я дръпнах и качих, но не иска да тръгва заради "некоректен диск". Изпекох image файла на cd, тук вече не ми дава некоректен диск а направо съобщение за грешка.

  14.  
     
  15. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #27

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    bucho, не ти трябва крак. Единственото, което трябва да направиш е да монтираш първия диск с Daemon Tools (v. 3.47 или 4.00) и след това да пуснеш sd4hide и да натиснеш "hide". Пиши пак ако не стане или ако вече си го правил това...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #28

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    На мен ми тръгна само с Daemon Tools 4.00 - не е необходимо да ползвам s4hide.
    Кой докъде стигна - аз се боря с 9-ия в момента и яхам добре ъпгрейднатото Порше, което успях да отмъкна от 10-ия

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #29

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Благодаря, Ско!
    Играта е много ама много гъделичкаща Но май ще трябва да се сменява лаптопа

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #30

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Абе качих си аз играта,направих си .исо на сд1.След което го заредих с демон-а.Полсе пуснах и хаида.Стартирам спеед иконата и ми иска сд пак!!?!Исото си го направих сам защото ... неса могли да ми я запишат на исо

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. NFS most wanted
    От ilhanbg във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-10, 20:53
  2. Need for Speed™ Most Wanted
    От kasis във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-06, 07:15
  3. Как завършва Need for Speed Most Wanted?
    От dP във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 18-06-06, 11:59
  4. Проблем със Need For Speed Most Wanted
    От FIFA във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-05, 20:23
  5. Need for Speed - Most Wanted
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 27-05-05, 12:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе