Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 44 от общо 44

Need For Speed Most Wanted излезе

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #31

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Цитат Първоначално публикувано от spoofer
    Абе качих си аз играта,направих си .исо на сд1.След което го заредих с демон-а.Полсе пуснах и шадола.Стартирам спеед иконата и ми иска сд пак!!?!Исото си го направих сам защото ... неса могли да ми я запишат на исо
    трябва ти програмката s4hide

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #32

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    трябва ти програмката s4hide
    ем ако неси видял написъл съм че сам я пуснал и пак нестажа

    @
    "Полсе пуснах и хаида"

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,029
    #33

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    ами на мене първото ми ЦД е в формат .mdf. Предполагам, че или ти не си си направил имиджа като хората или тоя mdf формат е специален с нещо...

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #34

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Цитат Първоначално публикувано от dark
    ами на мене първото ми ЦД е в формат .mdf. Предполагам, че или ти не си си направил имиджа като хората или тоя mdf формат е специален с нещо...
    и аз забелязах нещо такова в дата.бг че първото сд е .mdf ама ... мисля че едва ли е от това.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    5
    #35

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    A problem has been detected and Windows has been stut down to prevent damage to your computer.DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
    If this is the firs time you've seen this stop error screen,restart your computer.If this screen again,follow steps:Check to make sure any new hardware or software is properly instaled.If this is a new installation ask your hardware or software manufacture for any windows updates you might need.If problems continue,disable or remove any newly installed hardware or software.Disable BIOS memory options such as caching shadowing.If you need to use Safe Mode to remove or disable components,restart your computer,press F8 to select Advanced startup options,and then select Safe Mode.Technical information:***STOP:0x000000D1(0xE2D3AA34,0x000000FF,0x00000000,0x822D96F2)Beginning dump of physical memory.Physical memory dump complete.Contact you sistem administrator or technical support group for futher assistance.тва ми се появява когато пусна NFSMW преди играта ми варвеше неска като я пускам неще!!??! спомням си,че по едно време в run написах dxdiag и разглеждах к'во има там и излезнах.след това пускам играта стрелката стои горе в ляво и след 2мин. се появява тва.моля ви кажете какво да направя за да може отново да я играя тая игрица,че вече се побарквам

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #36

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    тъй обаче идва един логичен въпрос... каква е раликата м/у Блек единшън и нормалния единшън... чувах някакви работи за 2 коли повече ама в такъв случей защо да пускат "нормалния" като другия има повече коли /повече повече - 2 ама пак са повече/

  8.  
     
  9. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #37

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Хех Пуснах я на компа но малко ми сече ... та сега я дръпкам за XboX
    Според ревютата из нета най готино ще се играе на ПЦ и на XboX360
    Завиждам на притежателите на последното
    Останалите версии за Xbox i PS2 ще са куции грозни.
    относно Black Edition...ами само 4-5мб е за бокс и се сменя "exe"то сигурно отключва разни менюта дето са скрити ..

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #38

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Цитат Първоначално публикувано от KOKOSH
    Крис, заповядай у нас да тестваш как е с МОМО. Но след като се убедиш, че НФС не е кой знае какво с кормило, ще ти пусна Richard Burns Rally да видиш за какво иде реч, и как кормило за РС на цената на жигула може да си оправдае инвестицията*

    Антоне, отваряш си регистрите, отиваш в [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\Need for Speed Most Wanted], цъкаш на g_RacingResolution и му променяш стойността на 5 (това е 1600х1200, няма по висока, май). Мен ме дразни че няма wide резолюции, дее@и и конзолните боклуци.*

    Омбре, няма начин да джиткаш с кормило и да гледаш колата в трето лице, повярвай, не става, нищо че е шаренко и хваща окото.*
    бате вервайми, от това по голям кеф НЯМА
    MOMO RACING WHEEL МЕГА
    От три дена не съм излзал вечер, само карам ли карам и карам и карам ....

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #39

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    В краина сметка се оказа че с .исо от инсталационо сд нестава.
    Обаче сега пак ми насича на Рекламките ( 1вата и тези които са като анимации,другите [ по кофти които са ] си вървят ]
    Някакви идеи?Иначе играта ми върви на 800x600 детаили ма макс,без да сече.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    2
    #40

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Някой може ли да ми каже става ли с Алкохол 120 % и как шо на мен тая програма Daemon Tools не ми тругва свалих всички версии дето сьществуват и пак не трьгва а с Алкохола хич не ми е ясно може ли или не и как*

  13. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #41

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    вчера я слагах на едно PC - 4 CDта - след инсталацията монтираш първото CD(аз съм копирал исото в папката на играта) с алкохол или Дтулс и после пускаш sd4hide.exe - има го ...по сървърите ...http://www.filemirrors.com/search.sr...xe&action=Find
    На него има два бътона - натискаш HIDE и стартираш от иконата на десктопа

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #42

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    хаиде де на никой ли нему цепи на филмчетата?има уж един пач дето ги маха ама и с него нестава.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    2
    #43

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    WilliamDark 10x na men imajinite sa mi bili ot svalena igrata ot inter net a sega si napravih ot originalen disk i igrata mi trugna

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #44

    Re: Need For Speed Most Wanted излезе

    Да, играта излезе и е леко разочароваща. Според мен.
    За графиката и звука критика не може да има - перфектни са. Другото обаче не е.
    Музиката за пореден път (от Ъндърграунд 1 насам) ме дразни, но това е субективен елемент.
    Колите са по-европейски, да. Имам чувството, че швабите са се издразнили, че колите им не бяха застъпани много в предните части и сега компенсират. Аз така или иначе си карах с любимата ми Mazda RX-7.
    Не мога да кажа колко е реална като управление, но мога да кажа, че докато не наблъсках колата си с ъпгрейди за стийринг-а се управляваше като лодка.
    Хубаво, че няма Drift. Ама то се компенсира от куките. Преследванията са по-скоро изнервящи отколкото доставящи удоволствие. Адски е тъпо да си играеш сума ти и време и накрая заради някаква дребна грешчица зле програмираната от към ИИ кука да ме настигне и даде шанс на останалите 1000 полицаи да ми се нахвърлят като руска трупа. Язък за 20-те минути нерви и молитви. В останалите състезания от ИИ-то има доста какво да се желае. Отвреме-навреме спират точно пред мен, друг път ме настигат сякаш са на свръх-светлинна. А колко пъти съм се удрял в "невидими ръбчета", когато съм карам успоредно със някоя стена, няма да говоря. Играта е върха на комерсиализма. Още като видях в интрото как бавареца обърна и закова без грам унасяне, разбрах, че тази игра е предназначена за малките деца, дето се радват на шаренко.
    После видях графитите и филмчетата и мнението ми се затвърди.
    Сигурно съм единствения, който мисли така (досега съм чел само суперлативи за играта), но далеч не съм впечателн от играта с изключение на графиката и звука.
    Като прибавим и онези толкова симпатични оранжеви стрелки, които на моменти са НЕВЪЗМОЖНИ за забелязване и купона е пълен.
    Няма сигурно и половината части, които можеха да се купуиват в NFS-U2, а това ме издразни страшно много. Изборът на джаджи в MW е КРАЙНО БЕДЕН. Явно само на мене ми прави отрицателно впечатление това.
    Играта е дневна, да. Е, аз предпочитам нощни игри, но това е въпрос на вкус.
    Само не разбрах за какви тенденции (или каквото беше там) сатва въпрос за предимно нощни игри? Единствените нощни НФС-та са Underground 1 и 2. Всички останали си бяха дневни/смесени.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. NFS most wanted
    От ilhanbg във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 16-01-10, 19:53
  2. Need for Speed™ Most Wanted
    От kasis във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 29-09-06, 06:15
  3. Как завършва Need for Speed Most Wanted?
    От dP във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 18-06-06, 10:59
  4. Проблем със Need For Speed Most Wanted
    От FIFA във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-05, 19:23
  5. Need for Speed - Most Wanted
    От LUDIA във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 27-05-05, 11:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе