Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 113

QuakeIIIArena

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #61

    QuakeIIIArena

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by LordOfEvil


    Nqma da komentiram mi6kata, kakto i 170 ping, 6te se vidim v tvoq klub

    samo gledai i togava da si zapi6e6 demo

    c ya

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Не съм искал да те злепоставям поствайки това демо, но ти се поизхвърляш малко за способностите си на Q3 и изказваш много интересни преценки за способностите на по-добри от теб, да не кажа някои от най-добрите в България. Много добре знам как изглежда играта на класен играч, който играе с кофти мишка - не прилича на твойта. [:P]

    Та за мен...

    ...ще запишем демота много, а ако и мен не биеш - не знам кой ще биеш?

    А ще ти се опъна сериозно, обещавам!

    Anyway...

    Имаш координатите - като се чупиш или излезеш ГСП - клуб Игуана те очаква. Ще стане фън.

    Сполай ти!


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #62

    QuakeIIIArena

    Да ве наистина и аз кaтo съм играл с него все се оплаква, че му била скапана мишката. Дори един път отидохме в една зала където бяха добри мишките-(това той го каза) и към средата на играта пак взе да се оплаква. Доти и Хитман_47 когато го бие пак се оплаква, че му била скапана мишката. ААА и Хитман_47 направо се отчая следкато изгледа демото.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #63

    QuakeIIIArena

    Росене - научи се да пишеш - крайно време е вече!!



    Legolas - я дай адреса на залата и някакво инфо кво да хвана до там, защото чесно казано единственото което знам е Младост 2, ма питах един от там за залата и той не можа да се сети, камо ли да ми обясни къде е. Аз на 05.03 би трябвало да изляза в полагаема, и съм решил да жертвам цял едни ден, надявам се да направим една стабилна нощна, и да има с кой да се играе - не да дойда и да се принудя да чатя или още по-зле - да играя CS (но и тогава няма да съм в кой-знае каква форма - 2 седмици без Q3 ще са пагубни ) )

    Аре

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #64

    QuakeIIIArena

    ok friends tam sum i az.Q3 nad vsi4ko.zaradi vas trqbva da zareja Unreal2 i The thing koito v momenta igraq za da moga da se susredoto4a vurhu q3 i da treniram qko.Myhaha podu6vate li kakvo vi e prigotvil skalata!?! bazikam se be ne sam tolkova dobyr no 6te se postaraq da dam vsi4ko ot sebe si! are 4ao

    I am waiting!

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #65

    QuakeIIIArena

    Младост 2, бл. 205а, вх.2 - Клуб Игуана

    088 711800 - Павел.

    Тук всяка вечер има хора от 22:00 - до 24:00 задължително (тогава се тренира q3)

  7. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #66

    QuakeIIIArena

    аве Диане, да не казвам ти как пишеш ...!!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    21
    #67

    QuakeIIIArena

    Абе момчета ... гледам че се карате за Куейк - ако нямате к'во да правите погледнете тази страничка >>> http://haste.hit.bg - токувиж ви харесала . Муахаха

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #68

    QuakeIIIArena

    zalata nema li no6tna?

    i pusni si ICQ i dai auth :PPP

    da se razbirame stiga sme floodili foruma

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    58
    #69

    QuakeIIIArena

    Хехе има още един желаещ,не съм добър но малко съм заигравал...Дайте да се уговориме нещо сериозно

    Като стана дума за добри се сетих за "КАКА" ма ma3x 2...някои играл ли е с него,луд е [:-apple]

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #70

    QuakeIIIArena

    Zapovqdai na 5 mart kam 20.00

  13. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #71

    QuakeIIIArena

    LordOfEvil kakvo stava da ne si igral pak s onzi igu.....? Ti kude se izgubi? Are moje li kato igraete na 5 da zapi6ete demoto i da go pusnete v setcom- a? Tova 6te bude mnogo interesno!!!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #72

    QuakeIIIArena

    Ha ha ha, ave Legolas - 6to ne obajda6 4e si igral s Enio - i si go bil samo s 1 frag - maleeee, 4akai samo da doida hahaha

    To4i gauntleta

    6te se vidim na 5, moje bi dori na 4

  16. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #73

    QuakeIIIArena

    Хахаха, че тебе щом Еньо те бие къде си тръгнал :-)) Искам освен това да кажа, че просто машините са екстра, играта върви супер, всичко влиза, мишките надминаха всичките ми очаквания (Логитех оптични с хубави падове), единственият проблем е, че звукът е малко слаб, но за това никой няма вина просто саунд картите са на дъната и нямат крайни стъпала... Така че никакви оправдания не можеш да имаш, подготвяй се психически :-))

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #74

    QuakeIIIArena

    Myhah mi igrahme daaa i be6e mnogo qko.Tova 4e zagubih ne me pritesnqva.Drugia put na drugo nivo ili na tova moje i da spe4elq taka 4e nqma problemi.Legolas e mnogo to4en pi4 koito naistina obi4a igrata i pravi vsi4ko vuzmojno da subere pove4e quakeri v malkata i yiutna zala.Tova mnogo mi dopada i mislq zavbude6te da pose6tavam pove4e tova mqsto.Smqtam 4e v4era be6e ne6to kato podgotovka za 5ti i mnogo se izkefih.Iskam da blagodarq mnogo na CTPAX 4e mi otdeli vreme i me zavede v zalata.Rqdko se sre6tat takiva hora koito i bez da te poznavat sa gotovi da ti pomognat i da ti obqsnqt tova koeto ti e neobhodimo,a tova koeto moga da kaja za K4 KPABA e 4e toi e super golqm obraz i mnogo mi dopadna.Drugite su6to sa mnogo dobri i lubezni i se radvam 4e se zapoznah s tqh.Lele kakuv vargal 6te stane na 5ti MYHAHA.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #75

    QuakeIIIArena

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by -CTPAX-


    Хахаха, че тебе щом Еньо те бие къде си тръгнал

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    KakBo? :PPP

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 8 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе