Вижте резултатите от анкетата: Колко градуса приемате за номрална температура в стая

Гласували
125. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 18°

    1 0.80%
  • 20°

    11 8.80%
  • 22°

    64 51.20%
  • 24°

    21 16.80%
  • 26°

    2 1.60%
  • 19°

    1 0.80%
  • 21°

    4 3.20%
  • 23°

    12 9.60%
  • 25°

    9 7.20%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Нормална температура

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #31

    Re:Нормална температура

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Питам щото чакам бебок, а в къщи сме свикнали на 23-24 градуса и да не се окаже неподходяща нормалната за нас температура. Жената каза това лято никакви климатици заради бебето ( и ние сме на последен етаж ).
    Аз поддържам 23° където спи малката, на 6 месеца е, проветряваме и поддържаме 35-45% влажност. За цялото лято съм пускал машината може би 4-5 пъти за 2-3 часа (така каза госпожата), когато тя не е в стаята, колкото да охлади и разчупи въздуха вътре, макар че беше доста топло вътре.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #32

    Re:Нормална температура

    23° е по-човешка температура!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    54
    #33

    Re:Нормална температура

    Според нашата педиатърка: за момче 20-22 градуса, за момиче 22-24. Младежа ще става на 6 вече. От първото лято помагаме с климатик лятото. На много топло децата също като нас не спят добре. Е, нашия понеже спеше по малко като се роди нямахме проблем. Охлаждаме с климатика преди да заспи и като си легне го гасяхме. В стаята беше приятно докато спи без да му духа нищо. Опитайте така, biro.

  5. Member Аватара на ceco.bojkov
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    327
    #34

    Re:Нормална температура

    22 градуса е нормалната стайна температура, ако има новородено 24 градуса .Всеки сам да си прецини на колко да си настрой машината

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    88
    #35

    Re:Нормална температура

    Аз съм на мнение че температурата е въпрос на навици. Ако се събереш с партнъор който обича по-високи температури и той се налага по-добре отколкото ти може да се наложиш в дома е по-топло от средно статистичното и постепено всички свикват с това. Ако обаче въпросния партнор с по-високите изисквания не може да се наложи то той се спасява с по-дебели дрехи от по принцип.
    Аз като тинейджър бях много по-различен в усещанията си от сега и тогава и в сняг си ходих с къси панталони и фанелка и не ми беше студено - познаните ми знаеха че не ми е студено и бяха свикнали , докато странични хора си мислеха че позорам. Не е нормално да позираш , да влезеш от студа навън в едно кафе и някой да те пипне за ръка/лакът/бицепс и неговата ръка да е по-студена отколкото твоята въпреки че той е с дебели дрехи и яке.
    Та аз си спях на отворен прозорец дори и зимата. Сега вече не ходя толкова "разголен" и обичам да ми е топличко макар че 18 градуса нощем (нощем в апартамента по стаите иначе в стаята която спя климатик работи само при външни температури по-ниски от -5 ) и 20 денем не могат да се нарекат кай знае колко високи температури. Жената като реши да се къпе и като надуе към 26 и подлудявам ...

    Затова пък лятото си е ад за мен. Лятно време сметките за тока доближават зимните. Затова спомага и честото проветряване на което подлагам апартамента (проветрявам с течение, а не просто отваряне на прозореца).

    Едит: Според мен анкетата както е зададена е некоректна освен ако не се уточни че става въпрос за нормална дневна температура, иначе трябваше да са зададени температурни интервали за нощна и дневна ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 04-11-13, 11:22
  2. Отговори: 5
    Последно: 06-06-12, 22:32
  3. Търся монтаж на нормална цена
    От miavita във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 13
    Последно: 05-08-09, 15:48
  4. Нормална ли е температурата на GPU ?
    От Niko-6 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 16-05-06, 19:23
  5. Нормална темп. на Бартон 2500+
    От Chipsy във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 30-01-04, 01:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе