Здравейте,
оглеждам се за климатик и след доста четене реших, че това е моят модел. Имам обаче няколко питанки. Какви са и има ли изобщо разлики между G и J модификацията. Или просто втората е за тази и година и дотам. От къде препоръчвате да го взема ММС, Атаро или някоя малка фирма. Най- важен ми е сервиза. Може да дам 50 лв. повече за климатика, но искам да знам, че при проблем ще има кой да реагира и то професионално. И последно за да проверя какво съм разбрал стаята е 21 кв. м., последен етаж с 10 см. вата, 2 см. фибран на външната стена която е най- малката в стаята и дограма Тисен. Дали тази машина е достатъчна?

 Новини
 Новини Форум
 Форум Актуално
 Актуално сървър
 сървър




 
  
  
  Отговор с цитат
  Отговор с цитат 
  
  Първоначално публикувано от Peko
 Първоначално публикувано от Peko   Истината за мен е, че малките фирми освен едното име друго нямат. И се стараят да си го пазят. Но както казващ май е въпрос на късмет. Аз до сега имам два климатика и на двата никой не благоволи да дойде дори на първата година да ми вземе парите и да ми направи профилактика и да ми завери гаранцията. Хубавото е, че Осаката на 6 години продължава да си работи. Но вече ми се иска някой с по- нормално отношение за туй май ще се ориентирам към по- малка фирма. Обаче пък те май не работят със:
 Истината за мен е, че малките фирми освен едното име друго нямат. И се стараят да си го пазят. Но както казващ май е въпрос на късмет. Аз до сега имам два климатика и на двата никой не благоволи да дойде дори на първата година да ми вземе парите и да ми направи профилактика и да ми завери гаранцията. Хубавото е, че Осаката на 6 години продължава да си работи. Но вече ми се иска някой с по- нормално отношение за туй май ще се ориентирам към по- малка фирма. Обаче пък те май не работят със: 
  
  
 