Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 87

FTXS25J Някой въпроси

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #16

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    То фактурата добре, ама по-важно е да могат да му оправят офертата и монтажния протокол за после.Освен това ако минат няколко месеца, ще е на печалба с гаранцията, защото ще се смята от датата на покупката .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #17

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Peko
    Но ако не се отбележи в гаранционната карта, че е правена профилактика после не признават гаранция. А това е важно.
    Трябва да ти кажа, че гаранционната карта не е никакъв документ. В нея общо взето са описани грижите, които трябва да полагаш за тоя климатик и информация къде се намира най-близката база за сервиз и може би някой други специфични особенности.

    Единствения валиден документ който може да се използва за доказване на гаранция е фискалния такъв - касова бележка или фактура. Възможно е да има други съпътстващи документи, но реално гаранция се признава когато е налице фискален документ.

    Това разбира се не означава, че някой фирми могат да ти откажат гаранционно облужване поради техни вътрешни съображения, но разполагаш ли с касова бележка или фактура в закона е записано, че ако си бил добър стопанин никой не може да ти откаже гаранционен ремонт.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    25
    #18

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Добре де така или иначе другите ми климатици са вече доста стари и не са в гаранция. А пример ми беше за да илюстрирам кофти отношение към клиент. Просто не искам да получа отново такова.

    А защо да бягам далеч от по- ниска цена? Нали Дайкина си е Дайкин илине баш?

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #19

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Дайкин си е Дайкин и тук спор няма. Няма спор също, че парите са си твои и би трябвало да очакваш срещу тях да получиш не само климатик на стената, но и грижи през целия период докато го използваш.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #20

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Дайкин си е Дайкин, но за тия пари си вземи нещо друго. Прекалено скъпи са за това, което получаваш. Аз не съм доволен от марката, за парите които дадох тошиба да бях взел.

  7. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #21

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Прекалено скъпи са за това, което получаваш. ....за парите които дадох тошиба да бях взел.
    Много истина им в думите ти...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    25
    #22

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Като гледам Тошибите с подобни параметри не са много по- евтини.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #23

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Много истина им в думите ти...
    И двамата сте много,МНОГО прави

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #24

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Съвсем много много прави.ТОШИБА на сходни цени е ДАЙСЕЙКАЙ ІІІ - много по-добър климатизатор от ДАЙКИН J серията.Въпреки, че ДАЙКИН е поколение 2011 г., а ТОШО 2007 г., и сравнение не може да става..

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #25

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Дайсейкая е по -добър и от FTXS-а.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    25
    #26

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    добре де дайте линк да видя, че нещо явно не го откривам

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #27

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Peko ето ти дайсейкая RAS-B10SKVP-E-страхотна машина .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    25
    #28

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Мерси за линка. Така като гледам е с едни малко под 300 лв. по- скъп от дайкина. Би ли ми обяснил аз като потребител какво повече получавам за тези пари. Виждам, че е с мааалко по- висок СОР, също и отдаваната мощност е малко по- голяма. Но като цяло не откривам нещо което да е тотално над Дайкина(явно ми убягва) Иначе лаптопа ми е тошиба, тези дни и телевизор ще си купя що не и климатик от тая марка. Само да вдяна с какво е повече.

  17. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #29

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    От тук малко,от там малко -накрая става голямо.Ми да почнем от максималното топлоотдаване 4,7/6,1kw. не е хич малко.Освен това тошибата има два пъти по нисък минимум на топлотдаване=по голям комфорт за ползвателя и по малка консумация с 80w. по номинал,тошибата дефроства само при нужда а не по време като дайкин и не на последно място разполагаш и с плазмен филтър при дайсейкая.Видя ,че се събраха доста неща.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    25
    #30

    Re:FTXS25J Някой въпроси

    Максималното отдаване е за сметка на максималната консумация. Разликата в коп-а е малко над 10% няма от къде да дойде много повече отдаване ако не е от повече консумация. За минимума съм съгласен и на мен ми направи впечатление. Това с дефростването ако е истина е много добро. А за плазмения филтър би ли обяснил какво е и с какво ще ми улесни живота.
    Прегледах тук там и много ме поблазни това, че тошибата е от няколко години модел. Иначе казано няма ги детските болести.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Daikin ftxs25j/rxl25g nordic professional мнения
    От gogo.s във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 23-02-13, 16:55
  2. SRK / SRC 20 ZGX-S и Daikin FTXS25J моля съвети
    От sbalbb във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 35
    Последно: 20-12-12, 16:24
  3. Daikin FTXS25J или Mitsubishi MSZ-GE25VA
    От kaki във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 15
    Последно: 06-11-11, 09:49
  4. Отговори: 4
    Последно: 07-01-05, 15:16
  5. Отговори: 3
    Последно: 05-02-04, 12:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе