Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 47

DAIKIN MALAYSIA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #31

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Човече, вземи си машина, която ще те топли, ако ще да е правена на луната...
    То май vimpel беше отворил темата и търсеше климатик
    Откакто е писал вчера не е влизал и ще се изненада, като го направи. За парите, които е заделил 1100-1200лв. с монтажа най-изпитания и финансово достъпен модел май е 12LGC въпреки всичките му недостатъци за шум от шуртене на фреон и т.н., но нали е за хол и ако не се спи там, може да се преживее.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    9
    #32

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    То май vimpel беше отворил темата и търсеше климатик
    Откакто е писал вчера не е влизал и ще се изненада, като го направи. За парите, които е заделил 1100-1200лв. с монтажа най-изпитания и финансово достъпен модел май е 12LGC въпреки всичките му недостатъци за шум от шуртене на фреон и т.н., но нали е за хол и ако не се спи там, може да се преживее.
    Да изненадахте ме признавам,исках само мнение за тази марка, а то какво се случи ?
    Мисля че е нормално всеки да е пристрастен към определена марка или стока, все пак тук пишат и търговци , но аз помолих ако е възможно да споделите мнение за марката .

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #33

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Колега при климатиците е като при колите. Избирай си по модел не по марка. Или с пример, ако трябва да избираш между най-добрия модел на Опел и най-слабия на Мерцедес кой би избрал? Daikin не е лоша марка, но има бюджетни модели, които се справят по-добре с това да охлаждат пред това да топлят. Всичко е индивидуално. За това не предписвам климатик без да съм видял лично помещението за което ще е предназначен! Качествените климатици си струват пари, освен ако не следиш добрите промоции, но и там не ги дават за без пари. Успех

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #34

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Цитат Първоначално публикувано от vimpel
    ...но аз помолих ако е възможно да споделите мнение за марката.
    Трудно ще получиш отзиви за тази марка от ползватели или по-скоро неползватели. Много непопулярна марка, надали има някой, който го е купил, както и друга фирма предлагаща я освен русенската.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #35

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Цитат Първоначално публикувано от strupi
    GENERAL и TOYOTOMI = CHINA
    ACSON = MALAYSIA
    DAIKIN= THAILAND
    кое е за предпочитане?
    Най добре това http://www.ga-clima.com/index.php?menu=12&id=3

  7. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #36

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Като се сетя в Русе продаваха и една марка Инвентор и разчитаха на незнанието на хората да го продават искате инвертор ето ви го.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #37

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Точно така. Някои му викаха "инвенторен" климатик. А то боклук

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #38

    Re:DAIKIN MALAYSIA


    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Като се сетя в Русе продаваха и една марка Инвентор и разчитаха на незнанието на хората да го продават искате инвертор ето ви го.
    Познавам човек от Русе, който си купи такъв климатик и след една зима(дори не цяла) изкарана с него, вече се отоплява с конвектор вместо "Инвентор" и е много доволен, ама то в тухлен среден апартамент и аз бих отоплявал с конвектори. Пича има достатъчно мозък в главата и преди да предприеме нещо, предварително се информира, но явно този път е попил информация от кратуни, които са много по-кухи даже и от моята, щом си е купил това недоразумение
    П.П. Между другото, " inventor" в превод на "български" е коджа кафалия

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Живее в
    Русе
    Мнения
    95
    #39

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    http://www.oyl.com.my/
    Това е сайта на марката която VIMPEL търсеше,мисля че старата марка е Mc Quay а сега е собственост на DAIKIN.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #40

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    то като джиповете САНГ ЙОНГ с двигател УЖ НА МЕРЦЕДЕС

  13. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #41

    Re:DAIKIN MALAYSIA


    [/quote]
    Цитат Първоначално публикувано от vimpel
    Здравейте.По принцип до сега само чета мнения по форумите, но днес така се впечатлих че се регистрирах във форума . Искам компетентно мнение за марката ACSON. Аз съм от Русе , трябва ми климатик за хол 5 на 4 по 2.4 или 48 куб/м има дограма и външна изолация, ще топля зимата. Спрял съм се на марката DAIKIN бюджет 1100 -1200 лв с монтажа.Но ... като пообиколих магазините шаш ! Чехски Тайландски че и Китайски и /ТЕ СА МНОГО ХУБАВИ ,ТОВА Е МЕРЦЕДЕСА НА КЛИМАТИЦИТЕ , ИЛИ ТЕ СА БОКЛУЦИ САМО СИ ДАВАШ ПАРИТЕ ЗА ЕДНО ИМЕ И ТН. И ТН./ В една от фирмите ми предложиха и тази марка била дъщерна фирма на DAIKIN но се произвеждала в Малайзия, на самият корпус на климатика пише made in malaysia, стария ми климатик е малаизиски изкара 16 год.ЖЕЛЕЗЕН . Направо се чудя какво да правя ровя в интернет ама... , май ми трябва някой да ме посъветва .Ето ви линк http://www.klimaticiruse.com/bg/klimatici/-/-/acson/.
    Слушай сега,зарежи тези недоразумения...с този климатик няма да се стоплиш...за отопление е нужен истински климатик от марката Дайкин ти предлагам този:
    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...in_ftxs_rxs35g
    или този:
    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...g_podov_montag
    ако имаш много добро разположение и изолация ,но само след оглед бих ти предложил и този:
    http://v-clima.com/prod.php?id=klima...in_ftxs_rxs25g

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #42

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    rkk, пича отделя 1100-1200лв. с монтажа, а ти го мяташ на 1600-1900лв. без монтаж. То досега да сме му предложили скъп модел, но момчето ги нема тез хартийки май

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    9
    #43

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Благодаря ви за отделеното време, днес си капарирах това http://www.klimaticiruse.com/bg/klim...on-a5wmy15lr/, живот и здраве другата седмица след сряда ще го монтират, може би ако имах повече средства бих си взел това http://www.klimaticiruse.com/bg/klim...src-35-zix-s/,или това http://www.ga-clima.com/index.php?menu=12&id=27, но толкоз ми стигат силите. Все пак утешението ми е че климатичето ми е произведено в малайзия . С цялата си наглост днес заявих в магазина че искам да отворят един пред мен да видя какво пише на него, а също и компресора, ами пише и на климатика и на компресора made in malaysia. Това е за сега , като поработи малко при мен и синчето ми като почне да го тормози ще споделям впечатления.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #44

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Здравей VIMPEL, имаш ли вече някакво впечатление от тези климатици , и ако не те затруднява би ли споделил с нас как се държат в тези жеги.

  18. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    7
    #45

    Re:DAIKIN MALAYSIA

    Би трябвало и FTX35 да ти върши работа -дават го до 30м2, а FTXS35 до 35м2 но има досат повече екстри и седмичен програматор, но и цената е доста. А иначе климатиците на Daikin са в чехия и тайланд зависи от модела. Сега пуснаха и китайски модели,но не са хубава. Тях по принцип може да ги намериш предимно в техномаркет много ясно на примамливи цени да си биеш после главата. Иначе и Генерала е доста добър вариант аз тея другите не съм ги чувал.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1310944983[/time]_________________________________________________

    Митсубишите е добро спор няма, за този другия ще кажеш на зима как е, че той ако лятото не се справя направо го хвърляй. Всеки климатик се справя лятото стика да не е прекалено малък за помещението.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между Daikin Nexura FVXG или Daikin FVXS
    От solar77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 110
    Последно: 24-10-19, 07:52
  2. Daikin FTX35JV или Daikin FTXS35J
    От nrjize във форум Климатици Daikin
    Отговори: 45
    Последно: 20-04-12, 22:49
  3. Отговори: 16
    Последно: 19-07-11, 23:05
  4. Daikin FTXS25GT и Daikin FTXS25G2V1B един и същ модел ли е?
    От IlianaAn във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-09, 20:13
  5. Отговори: 17
    Последно: 19-11-08, 00:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе