Характеристики на външно тяло ARXS25F3V1B
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Тук е от
    May 2005
    Мнения
    11
    #1
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    10,308
    #2
    Re:Характеристики на външно тяло ARXS25F3V1B
    iabrashev, заповядай.
    Модел: 2008~2009
    Хладилен агент:R410A
    Работно напрежение: 220V
    Параметри на при 35°C външна температура (27° в помещението):
    Охлаждаща мощност: 2.5 kW (1.2 ~ 3.0), 8530 BTU (4100 ~ 10240)
    Консумирана електроенергия: 600 W (300 ~ 800)
    EER: 4.17 (коефициент на трансформация – енергийна ефективност)
    Параметри на при 7°С външна температура (20° в помещението):
    Отоплителна мощност: 3.4 kW (1.2 ~ 4.5), 11600 BTU (4100 ~ 15360)
    Консумирана електроенергия: 830 W (290 ~ 1340)
    COP: 4.10 (коефициент на трансформация – енергийна ефективност)
  4. Тук е от
    May 2005
    11
    #3
  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    #4
    Ами честно да ти кажа, това е серията Siesta, а те са предназначени за по топъл климат. Според мен, тази машина при задържане за по дълго време на отрицателни температури, ще се огъне сериозно. А и тези 59 W са ти при 7°С външна температура...