Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Дайкин FTx35JV/RX35J или хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    18
    #1

    Дайкин FTx35JV/RX35J или хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Здравейте
    Дайкин FTx35JV/RX35J илик Хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #2

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    хитачито : по-висок коп, по-добро отводняване на тавата,по-няма проблеми с дефростите, които са налични за този модел на дайкин, предполагам по-ниска цена но не ми се проверява точно сега, по-тихо вътрешно? предполагам има и други неща но сега не се сещам.
    спести си едно главоболие и не вземай най-ниската серия на дайкин.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    18
    #3

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Разликата в парите е 30 лв. 1400 за хитачито и 1370 за дайкинчето. Само,че хитачито сигурно е някоя чешка сглобка предполагам,защото никъде засега не намерих нищо за точно този модел. За COP-а сам напълно съгласен но дали наистина е хитачи или е някоя евро-зглобка ,която ще е на късмет.

    - - - Updated - - -

    И все пак има ли някой който може да ми каже нещо за тези климатици,защото ще трябва да купя нещо до 5-6 дена.....

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #4

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Че Дайкин-а каква сглобка е мислиш?

  6. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #5

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    мдам всичко се прави в китай.
    не се надявай на друго. уж европейските на дайкин ... охх дълго е.
    дайкин на подовите вътрешните тела са изключение.

    пак казвам FTX недей.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    18
    #6

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    добре, айде да оставим сглобките, но като модели кой ми препоръчвате. Гледам хитачито е с по-голям COP...и другите му параметри не са лоши.От друга страна за Дайкин съм чувал добри неща. Сегааа.....за FTX35JV вие ще си кажете.....
    За хитачи RAS/RAC35WX8 освен параметрите му нямам никаква друга информация и се двоумя много....ама много

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #7

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Голям боклук са FTX JV, нисък клас, така наречената серия комфорт. https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...%B8%D0%BD.html

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    18
    #8

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Добре бе човек, този линк е от преди 2,5 години !!! Дали за едни и същи климатици говорим. Все си мисля,че Дайкините може да са барнати малко за толкова време ....НЕЗНАМ!!! А относно хитачито почти съм се навил да го вземам нооо..... защо гаранцията му е 2г. , а на Дайкина е 3г. е т,ва не знам???

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #9

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    защото темата е заключена заради бесни собственици на модела.

    направи си услуга сам на себе си и прескочи най-ниския клас на дайкин : чувал си добри неща но за по-горните модели.

    остави го точно този модел. защото има марки има и куци модели : погледни ftxS , подовите - като минимум при тях няма проблеми.

    погледни мицубишитата. там при ниския клас няма проблеми.
    погледни панасониците - проблемите им от преди много години са изчистени и последните 2-3 години няма никой в форума който да се е оплакал от Е серията им.
    от ЛГ има само един изревал от както аз чета форума.
    аз лично от фуджицута съм доволен само дето не мога да спя от две такива - но това си е некъдърен монтаж. и съм склонен да сложа следващ такъв.

    дайкин много пълни устата както и една друга дума, но просто за читав модел си поогледай тези за по 2 бона. за тези модели си чувал добри неща за дайкин.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    18
    #10

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Оххх....значи ще е Хитачито май-май...!!!!

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    256
    #11

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    +1 за Дайкин нищо че е по ниския клас

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #12

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    погледни и тук https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...sz-ge35va.html

    така и не написа колко квадрати ще топлиш. ще топлиш ли ще охлаждаш ли?

    аз приключвам с темата до тук.

    успех с избора.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #13

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kalin_3 Виж публикацията
    Оххх....значи ще е Хитачито май-май...!!!!
    Послушай estqwerty няма да сбъркаш.Точно с този модел на Дайкин не знаеш в какъв Филм влизаш!

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #14

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    То пък, поне някой с такова Хитачи да беше написал нещо от опит. Иначе Хитачитата имат мнооого "интелЕгентен" дефрост...

  18. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #15

    Отговор: Дайкин FTx35JV/RX35J илик хитачи RAS/RAC35WX8 Моля за впечатления и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    То пък, поне някой с такова Хитачи да беше написал нещо от опит. Иначе Хитачитата имат мнооого "интелЕгентен" дефрост...
    я обясни моля ? за хитачи съм гледал по подробно само за fh7 там според документацията е супер.
    сподели малките как са?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 19-09-12, 17:42
  2. Мнения за Дайкин FTX50GV / RX50GV
    От Georgi Penchev във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2
    Последно: 11-08-10, 15:37
  3. Отговори: 0
    Последно: 12-04-08, 16:36
  4. Motorola V3 . Впечатления и мнения ???
    От LudZaVrazvane във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 19-10-05, 11:36
  5. EPOX KT400 мнения и впечатления
    От lightmaster във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 23-11-02, 03:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе