Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 74

Daikin FTXN50L

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #16

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Осака едва ли ще има 48 кг. външно и 12 кг. вътрешно - няма как да е добра. Аз за толкова съм я купил, при теб е 2000 с монтаж, значи за 1800 пак няма конкуренция.

    http://impas-klima.com/invertorni-kl...-fvxs-35f.html

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #17

    Отговор: Daikin FTXN50L

    И за Нокриите се дочуват разни неща и то от достоверенн източник, че и там май положението вече не е както преди.

  4. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #18

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Той Мега зимата бра ядове с една, ама се оплака в един друг форум. Тук нищо не спомена.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #19

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Това ходи си го купи и ще говорим пак. Това е новия номер на изгладнелите фирми. Слагат оферти на климатици без пари. Отиваш и се казва, че го нямат, но ще ти препоръат друг проверен модел. Давай ми цени на вносители. Атаро, MMC, Тери. Те продават на дилърите и знам на какви цени продават. Пък и цените са им качени в сайтовете. Хайде да направим справка:

    http://mmc.bg/admin/pics/14_2_PL_FVXS-F_2012.pdf

    ... и каква стана тя?

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #20

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Каквото и да си говорим тук са празни приказки. Лошото е ,че качеството пада а цените се вдигат.Пазарна икономика

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #21

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Цитат Първоначално публикувано от kokovi4 Виж публикацията
    Каквото и да си говорим тук са празни приказки. Лошото е ,че качеството пада а цените се вдигат.Пазана икономика
    Последната година и нещо цените на Daikin са яко нагоре. Само конете с капаци още не са го разбрали.

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Той Мега зимата бра ядове с една, ама се оплака в един друг форум. Тук нищо не спомена.
    Една от над 100 монтирани лош резултат ли е? И тя работи отдавна? Къде е проблема?

  8.  
     
  9. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #22

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Това ходи си го купи и ще говорим пак. Това е новия номер на изгладнелите фирми. Слагат оферти на климатици без пари. Отиваш и се казва, че го нямат, но ще ти препоръат друг проверен модел. Давай ми цени на вносители. Атаро, MMC, Тери. Те продават на дилърите и знам на какви цени продават. Пък и цените са им качени в сайтовете. Хайде да направим справка:

    http://mmc.bg/admin/pics/14_2_PL_FVXS-F_2012.pdf

    ... и каква стана тя?
    Ами може пък да са се презапасили хората, ти навремето не се ли презапаси със FTX50 и дълго време го продава на хубава цена? Аз съм съгласен да го взема и от теб за 2000 с монтаж, пак си струва парите. Кой друг подов се продава повече?

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #23

    Отговор: Daikin FTXN50L

    За подовия съм съгласен с теб. Само той се продава, няма аналог като качество и цена. Но за FTX50GV от как качиха цената няма ни един продаден, просто отива в ценовия клас на Nocria, а пред нея е мъртвец. Казвам ти го като човек, който има директен поглед над нещата. Разберете ме не робувам на марки, само на добри машини.

    ... Да не говоря за новата FTXS-K серия, която не е лоша като техника, но е толкова грозна, че клиентите категорично я отказват!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #24

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    ... И къде видя подова 12-ка за 1700 лв.?
    Ето ти я даже под 1700
    DAIKIN FVXS35F/RXS35J

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Това ходи си го купи и ще говорим пак. Това е новия номер на изгладнелите фирми. Слагат оферти на климатици без пари.
    И двата ми климатика съм ги вземал от Мариян, така че мога да ти гарантирам, че няма измама. Даже 60-ката я взех една седмица преди да вдигнат цените. Човека си каза - тази седмица е на тази цена, другата 600 лева отгоре. Купих го преди официалното вдигане на цените и цената си беше старата.

  12. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #25

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Но за FTX50GV от как качиха цената няма ни един продаден, просто отива в ценовия клас на Nocria, а пред нея е мъртвец.
    Тук става дума за FTXN50L, навсякъде е по 1500 лева, намира се и за 1450. Като му гледам параметрите даже е по-добре и от FTX50GV, вътрешното е с 2 килограма по-тежко, външното са го оправили - 49 килограма. Още не е презимувал и почнахте да го плюете, дайте нещо по-добро за тези пари.

    Климатик Daikin FTXN50L

  13. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,257
    #26

    Отговор: Daikin FTXN50L

    ftx50gv беше на 1350 и се връзваше на 1500 с монтаж. едно приятелче сложи два така. после цената леко мръдна нагоре. после пак само че не леко.

    новия е с голямо външно тяло може да излезе добър както ГВ . имаше и други тема.

    аз си мисля че ще стопли човека. ако температурите не почнат да падат много под -15 за дълги периоди.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    17
    #27

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Това е първа зима за този модел!
    Браво на мен тогава, ще имам честта да го тествам!
    Офф дано се справи в студовете!

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #28

    Отговор: Daikin FTXN50L

    споко де, и да не се справи, ще му помогнеш малкоо с някоя духалка.Само да не хваща някой студ да задържи под -15 защото няма да си сам с климатика който не се е справил.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    34
    #29

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Предстои ми покупка на климатик за помещение 35 м2. От 18-ките които гледах, Daikin FTXN50L е с най-добра цена - 1690 лв. Не открих никъде във форума мнения от ползващите го, реални впечатления. Doaiena сподели твоите впечатления, други колеги също. Най-вероятно доста хора са пред същата дилема като мен и искат да чуят такива впечатления.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Бургас, кв.Сарафово
    Мнения
    86
    #30

    Отговор: Daikin FTXN50L

    Здравей, Вакарелски! Не съм някой разбирач на тема климатици, но от опит с мойто китайско дърво daikin ftxn 50 k, което е малко по-калпаво по параметри от този модел и е в 22 кв. стая в къща живея, си миля че няма да се справи с 35 кв.м. Може да се спави, ако имаш добра вътрешна, а не външна изолаия. Иначе парите са му хубави за 50-ка. Погледни Климатик Hitachi RAK/RAC 50WPA 18000BTU, взех на нашите такъв, само че 35wpa и мога да те уверя че топли като калорифер и ще се справи в тези 35 кв. и е на добра цена. Има и безплатен монтаж! Успех с избора на климатик!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор между Daikin Nexura FVXG или Daikin FVXS
    От solar77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 110
    Последно: 24-10-19, 08:52
  2. Daikin FTXN50L или FTXN50K - кой от двата?
    От djega във форум Климатици Daikin
    Отговори: 13
    Последно: 13-10-12, 19:16
  3. Daikin FTX35JV или Daikin FTXS35J
    От nrjize във форум Климатици Daikin
    Отговори: 45
    Последно: 20-04-12, 23:49
  4. Отговори: 16
    Последно: 20-07-11, 00:05
  5. Daikin FTXS25GT и Daikin FTXS25G2V1B един и същ модел ли е?
    От IlianaAn във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-09, 21:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе