Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 81 от общо 81
Like Tree39Одобрявам

FTXS35K/RXS35K

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #76

    Отговор: FTXS35K/RXS35K

    предимства на МЕ...

    прочети си темата още веднъж отначало.

    темата е за ключ.
    smqnab и mirandi харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #77

    Отговор: FTXS35K/RXS35K

    Цитат Първоначално публикувано от kalin_sb Виж публикацията
    напротив, предстои вземане съвсем скоро! Още се двуумя. при мрн кломатика ще работи главно от 2-3С надолу външна темп. дай други предимства на МЕ. Тошибите отпадат за мен, че са мн шумни. Ако това МЕ си заслужава парите, ще мина на него.
    има си тема за него прочети я .. моите лични наблюдения - минимума на отопление е около 180 вата консумация ,приемливо нисък ( има някакво разминаване с брошурата ) .. над нулата се вдига .. на охлаждане е 130 вата и много рядко изключва .. двойнороторен компресор 950 вата ( кажи речи по тоя показател няма еквивалентна машина на 220 волта ) ,масивно външно и вътрешно тяло .. има плазмен филтър ( истински щото има и климатици дето пишат в брошурката плазма ала бала ама нямат ) и други шукарийки ,много тих определено .. забележки - окото се чува като се движи ( проблем който съм отстранил ) ,движението на жалузите също се чува ( моторчетата )
    kalin_sb одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    42
    #78

    Отговор: FTXS35K/RXS35K

    Дайте съвет FH35VE или FH25 Zubadan?

    - - - - - - - - - -

    Колега, насочил съм се към вече към FH серията на МЕ. Според теб Zubadan-a превъзхожда ли твоето моделче, разликата в цените не е голяма? При -10 като гледам Zubadan-a (9-ка) отдава колкото 12-ка от класическиа модел? Ти какво ще кажеш? Кое е по различното освен,че компресора работи на по високи обороти? Дайкина май го отписах вече.:D
    Този пост е редактиран от kalin_sb; 06-10-13 в 21:56.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #79

    Отговор: FTXS35K/RXS35K

    Много ми е интересно някой от вас оплюващите въпросния Daikin дали е притежавал конкретната бройка и дали е имал директни впечатления и наблюдения как се държи той в действителност ,а не да се говори наизуст :rolleyes: ...
    Този пост е редактиран от crash77; 29-01-14 в 19:14.
    tweeg и necata2 харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #80

    Отговор: FTXS35K/RXS35K

    Аз мога да сравня двата модела - имам два к серия на Дайкин и един fh на МЕ.
    Като екстри, МЕ за мен е две класи отгоре, но пък и двата модела са адски икономични.
    К серията има лед осветление на дистанционното, МЕ няма. МЕ има плазмен филтър, К серията няма. Вътр. тяло на МЕ е голямо и в малка стая би стояло грозно, но пък в голяма си стои супер на стената. Окото на МЕ върши някаква работа, докато сензорите на К серията.... МЕ може да сменя духането във всички посоки автоматично, дори разделено в две посоки,К серията само нагоре и надолу.
    Като съм чел коментари тук, без да искам съм нацелил - МЕ в хола, а Дайкините в спалните.
    Иначе.... климатика трябва да топли/охлажда, да е икономичен, и да ти хареса дизайна.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    1
    #81

    Отговор: FTXS35K/RXS35K

    Цитат Първоначално публикувано от crash77 Виж публикацията
    Много ми е интересно някой от вас оплюващите въпросния Daikin дали е притежавал конкретната бройка и дали е имал директни впечатления и наблюдения как се държи той в действителност ,а не да се говори наизуст :rolleyes: ...
    Притежавам дадения модел от Май месец 2013г. Лятото се справяше супер за помещение 22кв. като съм оставял вратите отворени за коридор 7кв. При температура на вън +35 градуса спокойно си поддържаше приятна температура вътре, юго-източно изложение - от сутрин до вечер грее слънце. Зимата дойде и сега главно на него се отоплявам. През деня когато няма никой го оставям на +22-3 градуса. Вечерите го надувам до +28 градуса - външната температура пада до -12 градуса!!! Говорим все пак, че отоплявам и коридора от време на време. Относно дефроста много грешите или поне за този модел. Трае точно минута, минута и малко. Много безшумно външно тяло особено при нощем режим няма ни звук, ни стон. Живея в къща и нямам съседи, които да ме отопляват отстрани, отдолу или отгоре. Имам изолация 15см плюс пвц дограма. Като цяло дайкина е предназначен повече за лятото - сиреч за охлаждане, но и зимата се справя доста добре. Доволен съм и не съжалявам, че съм го взел. Най вече защото е безшумен.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Daikin FTXS35K/RXS35L PRO или Fujitsu ASYG12LUCA/AOYG12LUC
    От Georgi Stoichev във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 166
    Последно: 01-10-18, 20:38
  2. Daikin FTXS35K/RXS35L
    От fena81 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 33
    Последно: 09-08-17, 16:31
  3. Мнение за Дайкин FTXS35K/RXS35L
    От didiron във форум Климатици Daikin
    Отговори: 12
    Последно: 17-05-14, 20:40
  4. Дилема - кой от двата FUJITSU AGYG-12LVCA или DAIKIN FVXS35F/RXS35K
    От chavdarr във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 08-11-13, 18:01
  5. Daikin FTX35J / RX35J срещу FTXS35K / RXS35K
    От Colonelo във форум Климатици Daikin
    Отговори: 14
    Последно: 21-09-13, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе