Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 49

Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #16

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    И как ще докаже измамата,ако има такава?
    Всичко е документирано,икономиката е пазарна.
    -„Ние тази конфигурация е продаваме на тази цена. Да си гледал!”

    Преди години измамиха професор по право в софийския университет и му взеха тарикатски апартамента,така че....
    Този пост е редактиран от Viking72; 26-06-18 в 20:06.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #17

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Викинг, дай да видим документите за покупката на Гошо и анонса на фирмата, която го е продала и монтирала. Или ни качи пълномощното, с което Гошо те упълномощава да го представляваш като негов адвокат. Вменяваш измама, без да си качил нито една сламка. Така не става.

  4. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #18

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Петкоо..о,да ги покаже той!
    Аз само хвърлям боб и гадая.
    Но явно нещата се разминават.
    Нали се сещаш,че в документите за продажба е написано външното rxg и номера му.
    Изобщо няма да се учудя и на цената да е с 200лв по-надолу.
    Май не си обръщал внимание на тези трикове?
    Що пречили ти да съм служебен защитник?

    А и измамници в Бг колкото искаш!
    Последно ме измамиха в БГ-сервиз.
    Казват ми цена за части,оставям 80% капаро,по моя преценка!
    Отидох да си ги взема след 20 дни и чудо,крайна стойност по-висока от обявената!
    Ко' ще кажеш?
    Този пост е редактиран от Viking72; 26-06-18 в 20:43.

  5. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    821
    #19

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Гошо го няма .Къде е Гошо ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    20
    #20

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    "Грешката" е вярна... Да сме гледали и питали като му е било времето... Когато се уговаряше покупката и монтажа от фирмата казаха 2900 за подова 50-ка, аз казах ОК и въобще не се заинтересувах какво ще е външното тяло, за което сега си хапя г... Ако имах и най-малката идея че ще направят такава магария нямаше да се навия, както и нямаше да е проблем да дам 20-ина процента повече за истински FVXS.
    Иначе, вече като се порових, по днешни цени на ММЦ вътрешно тяло на подова 50-ка е към 1400, а външно RX50 - към 1150, или общо 2550. Което означава че останалите 350 са отишли за монтаж + такса балък, който не се интересува, не пита и не проверява...
    А коментарът ми за това, че никой от тях дори не спомена че външното тяло не е за това вътрешно, че истинското е по-скъпо (пак казвам, няма и 20 процента разлика в цената не би ме съблазнила да правя дивотии) и т.н., мисля че е излишен, пък и сигурно ще го изтрият ако го напиша. Който държи да знае кои са корифеите, ще му отговоря на лично.

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #21

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Цитат Първоначално публикувано от gosho_d Виж публикацията
    "Грешката" е вярна... Да сме гледали и питали като му е било времето... Когато се уговаряше покупката и монтажа от фирмата казаха 2900 за подова 50-ка, аз казах ОК и въобще не се заинтересувах какво ще е външното тяло, за което сега си хапя г... Ако имах и най-малката идея че ще направят такава магария нямаше да се навия, както и нямаше да е проблем да дам 20-ина процента повече за истински FVXS.
    Иначе, вече като се порових, по днешни цени на ММЦ вътрешно тяло на подова 50-ка е към 1400, а външно RX50 - към 1150, или общо 2550. Което означава че останалите 350 са отишли за монтаж + такса балък, който не се интересува, не пита и не проверява...
    А коментарът ми за това, че никой от тях дори не спомена че външното тяло не е за това вътрешно, че истинското е по-скъпо (пак казвам, няма и 20 процента разлика в цената не би ме съблазнила да правя дивотии) и т.н., мисля че е излишен, пък и сигурно ще го изтрият ако го напиша. Който държи да знае кои са корифеите, ще му отговоря на лично.
    Защо не се обърнеш към Комисията за защита на клиента?Коя е тази мошенническа фирмичка?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    160
    #22

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    ако е закупен от ММС мисля ,че ако м се обадиш ще ти обяснят всичко кое как е и ще ти съдействат, аз имах разправия с тях преди няколко месеца и излязаха коректни

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    20
    #23

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Не е от ММЦ. И как да се обърна към който и да било, при положение че са ми предложили някаква стока и аз съм казал ОК. Никъде в документите не пише какво е външното тяло. А и разликата в пазарната цена на компонентите и монтажа не е фрапираща. Дано поне послужи за поука и за мен, и за колегите от форума.

  11. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #24

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Петко,къде се покри?
    Я дай коментар сега и ми кажи има ли измама?
    Тарикатско изпълнение на търгаши!

    -------
    Гошо,някъде трябва да има фабричен номер и модел в документите ти-гаранция,фактура.
    Този пост е редактиран от Viking72; 27-06-18 в 01:06.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2017
    Живее в
    Хага
    Мнения
    2,433
    #25

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Не се ядосвайте за неща в миналото-особено ако не можете да го промените.
    Все пак можете да им се обадите и обясните, че сте се заблудили, тъй като не ви е бил даден избор-по-скъп вариант и по-евтин (ако консултацията наистина е преминала така). Може и да се навият да ви подменят външното (срещу заплащане).
    Другият вариант е да не го мислите и може пък да се окаже сполучлив избор във вашата ситуация. При всички случаи един разговор няма да влоши ситуацията-само може да я подобри

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #26

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Ако производителят по разните там каталози и брошурки не е дал тази комбинация от вътрешно/външно тяло значи е измама. Ако не е дадена комбинацията значи е имало някакво основание да не се комбинират така.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #27

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    FVSX върви с RXS,всичко друго е измама и е трябвало от фирмата да ви го обеснят.То подов и с външно от Боб работи ама официално нама такава комбинация(тогава ще е 1800лв).Умишлено са ви подвели с по-ниска цена без да ви кажат защо е такава,Трябва да се разправяте ,гаворете и с адвокат.

  16. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #28

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Викинг, от много телевизия и мачове, да не си станал неграмотен? Не прочете ли какво ти е написал Гошо? Правилният подход в случая е да опита да уговори с фирмата подмяна на външното тяло с това, което желае. Ако не взима под внимание глупостите на Генади, може и да му разрешат проблема. Важното е да се запази добрия тон.
    Искрено пожелавам успех на Гошо и съм почти убеден, че нещата ще се оправят.

  17. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #29

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Викинг, от много телевизия и мачове, да не си станал неграмотен? Не прочете ли какво ти е написал Гошо? Правилният подход в случая е да опита да уговори с фирмата подмяна на външното тяло с това, което желае. Ако не взима под внимание глупостите на Генади, може и да му разрешат проблема. Важното е да се запази добрия тон.
    Искрено пожелавам успех на Гошо и съм почти убеден, че нещата ще се оправят.
    В една друга тема един пич имаше проблем с машината и след дълго ходене по мъките му върнаха парите.То българина е научен да си мълчи и трае и затова все ни го слагат два ката.

    Изпратено от моят SM-G900F с помощта на Tapatalk

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #30

    Отговор: Външно тяло RX50 на вътрешно FVXS50

    Генади, в далечната 2013 климатизирах ниско таванско помещение с високостенна етерия, защото нямаше такива с подови вътрешни тела. Ако търговец ми беше предложил комбинация на моето външно с подово вътрешно, щях да приема. По същата логика е продадена гореспоменатата машина - с хубавото вътрешно тяло, но за по-малко пари. Не бих казал, че българинът е научен на това, което споменаваш. По-скоро има тъпи екземпляри, които не си знаят както задълженията, така и правата. Не знаят и как да пазаруват. Гошо съвсем не е от тях и в тези точно отношения е на доста по-високо ниво от теб. Сигурен съм, че ще се справи със ситуацията по правилния начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Външно тяло 9-ка, вътрешно - 12-ка
    От mitakata във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 23
    Последно: 06-01-14, 14:42
  2. Отговори: 2
    Последно: 29-01-12, 10:48
  3. Как се управлява външно тяло без да има вътрешно?
    От Mega във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 26
    Последно: 22-03-10, 10:28
  4. Разстояние между вътрешно и външно тяло
    От hristo_123 във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 8
    Последно: 14-01-10, 22:10
  5. Вътрешно тяло 9-ка, външно тяло 12-ка - проблеми с климатик KOBE
    От koranto във форум Други марки климатици
    Отговори: 27
    Последно: 14-12-09, 17:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе