Резултати от 1 до 5 от общо 5

Fujitsu ASYB12LDC - не работи на отопление!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    14
    #1

    Fujitsu ASYB12LDC - не работи на отопление!

    Здр-те имам следния проблем. Имам климатик фиджитсу 12лдц и понеже днес захладня исках да си пусна климатика в режим отопление отопление, настроивам си температурата 25 градуса най-силна степен на вентилатора и започвам да чакам климатика да започне да работи, но той не тръгва чаках 10тина минути и неще да тругне иначе лампичката, че работи климатика свети. В режим на охлаждае тръгва веднага, в режим вентилация също, но в режим отопление неще. Та въпроса ми е, ако някой знае да ми каже на какво може да се дължи причината. Да кажа само, че климатика не е работил лятото демек не е работил 5-6 месеца, но това мисля, че не би трябвало да е проблем. Ще съм много благодарен ако някой помогне.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #2

    Re:Моля за помощ за климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Simeon_
    Здр-те имам следния проблем. Имам климатик фиджитсу 12лдц и понеже днес захладня исках да си пусна климатика в режим отопление отопление, настроивам си температурата 25 градуса най-силна степен на вентилатора и започвам да чакам климатика да започне да работи, но той не тръгва чаках 10тина минути и неще да тругне иначе лампичката, че работи климатика свети. В режим на охлаждае тръгва веднага, в режим вентилация също, но в режим отопление неще. Та въпроса ми е, ако някой знае да ми каже на какво може да се дължи причината. Да кажа само, че климатика не е работил лятото демек не е работил 5-6 месеца, но това мисля, че не би трябвало да е проблем. Ще съм много благодарен ако някой помогне.

    1.изключи от контакта(щепсела) за около 20 минути и отново го включи и пусни да работи на отопление;
    2.пусни вентилатора на ауто;
    3.провери дали климатика е в режим heat
    4.чакай 10 минути.

  4. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,194
    #3

    Re:Моля за помощ за климатик

    Качи градусите на повече защото може по някаква причина при него горе да е 25 градуса.Все пак още не е толкова студено.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    14
    #4

    Re:Моля за помощ за климатик

    Значи щепсела не е бил включван също 5-6 месеца, снощи го включих и го изключих като пробвах климатика, сега като станах го включих пуснах го на 28 градуса режим на вентилатора ауто изчаках 15 мин и пак не тръгва. Външното тяло се чува че работи, бучи и като се доближиш до него духа някакав въздух, но вътре въобще не тръгва да отоплява.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    14
    #5

    Re:Моля за помощ за климатик

    Звъннах на фирмата която го е монтирала и ми казаха по телефона, че причината най-вероятно е че няма фреон и утре щели да минат да погледнат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Fujitsu ASYB12LDC - почистване и грижи ?
    От sestra06 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 169
    Последно: 26-02-17, 17:56
  2. Климатик Fujitsu- PLASMA- ASYB12LDC
    От cska_76 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1
    Последно: 06-11-13, 22:02
  3. Fujitsu AS-E25T vs. Fujitsu ASYB12LDC
    От oldfirehand във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 23
    Последно: 21-08-10, 18:18
  4. Fujitsu ASYB12LDC - ще отоплява ли без проблеми 38 m²
    От drakona25 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 27-07-10, 07:23
  5. Fujitsu ASYB12LDC...миризма
    От Caesar във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 21
    Последно: 09-09-09, 20:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе