Страница 11 от 24 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 352

Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #151

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Двойнороторен?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #152

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Ако са наистина с двойноротрни компресори и ако наистина запазват такива отоплителни мощности до -7°С и ако не се окаже че имат някои скирити дефекти, които да се установят едва след като започнат да се монтират тези климатици, моделите LT се очертава да станат хит, особено ако цените им не надвишават с много тези на LD.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #153

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Да, много "ако". Ама това ще го разберем чак догодина най-рано.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #154

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    много ако наистина .. 12LD е 1500 лв ,докато LT ако е 2200 ще е безумно при условие ,че няма плазма .. едното "ако" вече не е изпълнено ...

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #155

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Абе, той нека да има добра отоплителна мощност, липсата на плазма и око се преживяват, ама още е много рано да се каже според мен, до сега никъде не е излязло някакво сервизно да се прочете нещо по-подробно.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #156

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    LT - го дават до-20 градуса все пак а това изобщо не е малко.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #157

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Не само че работи до -20 градуса но запазва номинала си при много ниски температури това вече е много гобре
    P.S Jackas да не забравиш да изтриеш и това приятел

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #158

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    много я превъзнасяте тая машина а още не е излязла .. хубаво че я дават до -20 ,чудесно .. да видим как са се справили с пукащите пласмаси ,шуртенето на фреон и излитащото външно тяло обаче .. времето ще покаже .. щото ако една машина за 2к+ не става за спалня - мерси ... в ценовата категория на уруру сарара PKVP и FD не е лесно .. да не говорим за конкуренцията на 100 волта .. с какво да го сравня ,че да е по справедливо .. с PDR/BDR ли .. или с FTXRS .. или може би с ZXV или EX ... все машини с много повече възможности и екстри са от LT ,развъртащ се до смешните за 12ка 5.6 кВ

  11. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #159

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от ilia1984
    Не само че работи до -20 градуса но запазва номинала си при много ниски температури това вече е много гобре
    P.S Jackas да не забравиш да изтриеш и това приятел
    Накратко.
    Искам официално да те предупредя, че ако продължаваш да спамиш във всяка втора тема, както и да предизвикваш безимслени спорове с голословните си твърдения - ще си заминеш от форума.

    Няма нужда да се самоизтъкваш колко си образован и колко много знаеш! Хората тук те "претеглиха" вече.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    329
    #160

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    Накратко.
    Искам официално да те предупредя, че ако продължаваш да спамиш във всяка втора тема, както и да предизвикваш безимслени спорове с голословните си твърдения - ще си заминеш от форума.
    Няма нужда да се самоизтъкваш колко си образован и колко много знаеш! Хората тук те "претеглиха" вече.
    БРАВО УПЛАШИХ СЕ ВЕЧЕ
    дано си разбрал написаното в подписа ми въпреки че едвали

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #161

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    дават до -20 ,чудесно .. развъртащ се до смешните за 12ка 5.6 кВ
    Alexi е много прав...Машините все още не са пуснати масово, камо ли впечатления от тях. А какво пише в каталога и какво ще е в действителност, никой не знае. Да не се получи, че може да работят до -20°С с риск да се разпаднат..... Нека да премине следващия отоплителен сезон и тогава ще има вече база за сравнение. 5.6 kW наистина са малко....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #162

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Сашо, това че ще трябва да се изчака следващия отоплителен сезон, за да се направят окончателни заключения за качествата на LT моделите е ясно. Не случайно в моето изказване използвах толкова "ако"-та, но защо ми се струва, че някои хора се дразнят или страхуват като видят толкова добри данни за климатик (макар и само на книга за сега) за европейския пазар и бързат да го комрометират с изказванията си още от сега. Най вече климатичния ерудит Алекси имам предвид.

    И не разбрахте ли че тези машини запазват номиналните си отоплителни мощности до доста ниски температура, че все говорите за максималното развъртане. Философията на тези машини е друга. Подчертавате максималното развъртане само за да подчертаете изоставането на тези модели спрямо японските модели и то далеч не всички, а вероятно по-малко от половината от тях. Инженерите на Фуджицу са постигнали високи отоплителни способности вървейки по друг път в този случай, не чрез голямо развъртане на максимум.

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #163

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    rist, не си ме разбрал. Аз ще се радвам, ако наистина модела е сполучлив. Просто изразих мнение, че понякога нещата не са такива каквито трябва да бъдат.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    251
    #164

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Значи ние като пишем и изказваме мнение в темата за 2 упот. сме криви и ни гоните, а вие тука за новите пишете на воля и сте все прави, така ли излиза.

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #165

    Re:Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от IVO-1977
    Значи ние като пишем и изказваме мнение в темата за 2 упот. сме криви и ни гоните, а вие тука за новите пишете на воля и сте все прави, така ли излиза.
    Иво, какво мнение съм изразил негативно? От къде съм те изгонил? Ти защо си мислиш, че се занимавам само с втора употреба климатизатори? Не ме познаваш, за да ме съдиш, като аз не съдя никого. Не виждам с какво съм засегнал някой, за да се изказваш така за мен в този случай?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 24 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Мнения за Fujitsu/General Fujitsu/Fuji Electric 07 LU
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-11-13, 12:40
  3. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  4. Fujitsu/General/Fuji Electric - за това къде се произвеждат
    От bestregards във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 11-08-09, 11:32
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе