Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 61
Like Tree11Одобрявам

Инвертори Panasonic или Haier?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    63
    #31

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Цитат Първоначално публикувано от siliev
    bgart ако вече си си купил вече панасоник, моите съболезнования,
    пък ако си си купил Carrier, вече можеш да потърсиш и антифони )
    Видях един инверторен Haier тъй като влизам в много домове заради работата си и повече не искам да чувам за тази марка , що се отнася до Тайландския Carrier , малко е по дървен от малайзиския Panasonic но все пак е на светлинни години от Haiera , това е мое лично мнение с която не ангажирам никого , все пак говорим за среден клас климатици а не нисък , Haier за мен е от класата на Osaka и Midea...Това е !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #32

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Цитат Първоначално публикувано от bgart
    ... Haier за мен е от класата на Osaka и Midea...Това е !
    Има Haier и Haier, пък да слагаш Osaka с всяка Midea...

  4. Member Аватара на gomor
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Гоце Делчев
    Мнения
    248
    #33

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    bgart , ти по "виждането" ли определяш кой климатик какъв е ?Щом ги сравняваш с Осака и Мидеа...ноу комент...

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #34

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    От всичките ти постове във форума, човек остава с впечатление, че за климатиците знаеш и чуваш само от приятели....

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #35

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    От всичките ти постове във форума, човек остава с впечатление, че за климатиците знаеш и чуваш само от приятели....
    Не, че и това е малко. Обаче "един човек каза" е добре да е подкрепено и с малко достоверност на думите на човека... Ама това някой го писа вече тея дни...

  7. Member Аватара на gomor
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Гоце Делчев
    Мнения
    248
    #36

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    bgart,човече,не можеш /поне мен/ да ме впечатлиш с това че си "виждал" много машини.И аз съм ги виждал на снимка тия Шарп-ове,ама само съм ги виждал...Все едно аз да взема да се хваля че съм виждал на комшията ми Ягуар-а за 300 бона...приятели сме ,и той е на "гребена на вълната",ама той си го кара,не аз.Ти май само гледаш и се "облизваш"...Тия моабети за "ти накъде си тръгнал,аз оттам се връщам" са много изтъркани.Иначе като гледам доста гледаш и четеш литература...евала!Кат си захапал че Хайер е боклук...и тва е !Първо-погледни сайта на Хайер,после-на Осака и си направи извода за кво става дума.Поне Хайер се знае че е произведен в Китай,за Осака нямам на идея вече къде е .../пиша за Осака,щото приравни Хайер с Осака/!Относно Панасоник,ако попрочетеш малко назад във форума,има там един колега сеткомец,дето е записал шум от Панасоник.Чуй го,аз си го имам у нас и си го пускам чат -пат да се успокоявам че Хайер-а ми не наподобява стар немски изтребител!Специално за мен марката е National,от тия Панасоници ,дето ги предлагат в България да ми подарят няма да го взема/личен мой вкус/.Не съм казвал никога че Хайер са върха на технологиите,моя си ме кефи и е по-безшумен от повечето китайски Панасоници!Специално за мен ,за да приключа по темата и да не бягам от нея ,бих предпочел Хайер пред Панасоник/китайски/.Малайзийския ще го предпочета пред Хайер,истина е,Бог ми е свидетел.Айде,белким кротнеш вече!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    63
    #37

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Аз на моя Panasonic - CS/CU-E15GKE - когато работи , не мога да му запиша звука ПРОСТО НЯМА ТАКЪВ !!! А иначе щом си доволен ти от Haier-a си това е добре за теб и това е наи-важното , ама нали се сещаш , че те и тези дето са си купили Osaka понеже не могат да си позволят друг по-скъп климатик нито пък да си го сменят , в което няма нищо срамно могат да отворят тема : Инвертори Panasonic или Osaka ? И съм далеч от мисълта че моето е най-хубаво , по-скоро да не казваме че не ни харесва нещо което не можем да си позволим ! И наистина всяка фирма прави издънки с определени модели ! В живота си съм видял не един и два случая в които няма съответствие между цена и качество , а най-хубавите и ценни неща в живота си ВИНАГИ съм получил безплатно !!! Или с труд не с пари...
    Както е казал Платон : Времето е развълнувания лик на ВЕЧНОСТТА !
    А ние сме се забили тук в някакви техники и деградираме... Така че спирам на тази тема ,но ако си взема още някоя техника / климатик /
    , ще се опитам да опиша честно как ми се струва че се държи , както съм правил досега за Osaka , Panasonic , Carrier които са все климатици у дома ...и то защото и аз съм чел по форуми преди да си купя нещо и съм бил най-доволен от мненията на капризни собственици , които изтъкват недостатъците на някой модел , така ПО ПРИЦИП съм бил наясно какво си вземам от магазина ПРЕДВАРИТЕЛНО !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    63
    #38

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Моля, без обиди към участниците във форума!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #39

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Сравнението между климите е некоректно. Вероятно сте влизали в сайта на Хаиер и там има модели които поне като характеристики и дизайн са впечатляващи е вярно тези модели в България ги няма, но също така и моделите от сайта на Национал също ги няма в България.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  12. Member Аватара на gomor
    Тук е от
    May 2006
    Живее в
    Гоце Делчев
    Мнения
    248
    #40

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    siliiev, модератор е изтрил някакво писание на bgart, който е обидил някого... blue1, казвам му аз на bgart, ама той не ме слуша, или поне да си направи труда да види тоя сайт на Хайер, да види в колко държави се продават климатиците от тази марка, и той да ми каже в колко държави познават марката Осака... С няколко думи искам да направя следното обобщение-техниката,каквато и да е, не е със същото качество, каквото е било преди заводите да се изнасят на други места, за по-евтина работна ръка. Повече дефектират. Няма значение марката. Май единствено Chofu са 100 процента японски. Другото,което искам да спомена е,че всяка марка си има слаби и силни модели, спор няма. Във всяко едно отношение, дали ще са климатици,дали ще са автомобили... затова си има класове, по-восок , по-нисък... А специално в България и най-здравата кола да е, по тия дупки няма да издържи, и най-здравия климатик да е ...на 400 волта или на 180 , и наскоро се оказа че някъде напрежението падало до японския стандарт-110волта-няма да издържи.Така че спора за това колко е добър един климатик е трудно да се реши... Приятен уикенд на всички и нека да спазваме добрия тон. Едно е спор,друго-обида!

  13. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #41

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    bgart, моля, пиши по темата и не се отклонявай с излишни коментари.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #42

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Почистих темата.Моля ви придържайте се към нея.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #43

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Купих си Haier HSU-12RA03/R1(B). Климатика е 12, инвертор. Нямам много впечатления, но ако някой има същия моля да каже доволен ли е или не. Особеното е, че тръбния път между вътрешното и външното тяло е 6 м. Това проблем ли е? Освен това тръбите имат изолация, но самите те са изложени на слънце, дъжд, вятър. Страхувам се да не се повреди въпросната изолация и искам да ги увия с нещо, за да ги предпазя. Та посъветвайте ме с какво? Относно мненията - няма значение, приемам всякакви, положителни и отрицателни. Климатика има някакъв йонизатор, пише, че убива бактериите във въздуха - има ли смисъл тази функция да е включена постоянно? И какъв клас ми е климатика, никъде в документацията не пише? Също и какъв тип инвертор е - AC / DC

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #44

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    По принцип бандажирането на тръбния път е задължително, но явно монтажната група не са си свършили работата. DC инвертор е. Не е проблем тръбния път.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #45

    Re: Инвертори Panasonic или Haier?

    Цитат Първоначално публикувано от siliev
    И са номер едно в света по продажби на климатична техника, познайте защо
    И Балканкар беше...
    mkukas одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Инвертори Gree с компресори Daikin
    От antonovn във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 113
    Последно: 14-09-15, 21:16
  2. Продавам честотни инвертори.
    От denuchi във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-11, 19:32
  3. Haier или Panasonic
    От Fusion във форум Климатици Haier
    Отговори: 20
    Последно: 29-06-11, 08:29
  4. Haier - DC инвертори
    От edi1 във форум Климатици Haier
    Отговори: 16
    Последно: 01-11-09, 17:57
  5. Hitachi RAS/RAC-E14H2, Haier HSU-12H03/H(DBP) или Haier HSU-12HB03/R2(DB)
    От did във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-12-06, 19:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе