Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Haier HSU-12HV03/R2(DB) - не топли добре

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #16

    Re: проблем с HAIER-HSU-12HV03/R2(DB)

    avenir
    Това FUJITSU при 4гр. външна температура изкарва 58 градуса. Погледни тази тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,34778.0.html

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #17

    Re: проблем с HAIER-HSU-12HV03/R2(DB)

    Цитат Първоначално публикувано от avenir
    Здравейте,
    значи аз съм собственика на въпросния Хайер. Проблема продължава да съществува. При външна темп. над 12 градуса, духа 45-50 градуса, но на вън като е 4-5 градуса, вътрешното тяло неможе да вдигне повече от 35 градуса температура на въздушната струя. Зарьо по горе е казал че се е оправил климатика но всъщност не е. Като го презаредиха с фреон навън беше 15 градуса и затова духаше нормално топло.
    Звънях в Роял може би към 10 пъти. Най накрая някакъв началник на монтажните групи ми каза че този модел толкова можел. Отказва да даде протокол за замяна защото според Роял климатика си работел но толкова можел. От Технополис откъдето го купих, отказват да го сменяг без протокол. И така ме мотаят...
    Мисля да им го закарам в на Роял сервиза да си го оправят.
    И така и така ще се маха климатика, планирам да си купя FUJITSU ASY14LS. Четох хубави неща за тях.

    Извода е: не си купувайте от новите хайери! Сервиза на Роял е пълен смях. Тук е и момента да благодаря на момчетата монтирали ми климатика /и не само него/, и за това че взеха проблема присърце. Дано с новото FUJITSU ASY14LS нямам никакви проблеми че аман вече...
    Абсолютно съгласен съм с твоя извод,първо Хаера го развалиха тотално и става само за охлаждане и второ Роял Електроник сервиз са абсолютно некоректни и вечното им оправдание е че "климатика толкова може"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Климатик Haier HSU-12HV03/R2(SDB
    От beliagalab във форум Климатици Haier
    Отговори: 22
    Последно: 10-02-15, 22:19
  2. Haier HSU-12HV03/R2 (DB) - проблеми!
    От galio във форум Климатици Haier
    Отговори: 92
    Последно: 23-07-12, 22:40
  3. Климатик Haier HSU-12HV03/R2(SDB
    От beliagalab във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 21-02-12, 14:18
  4. Osaka 17-ка - не топли добре
    От Aleksandars във форум Климатици Osaka
    Отговори: 32
    Последно: 27-01-10, 19:58
  5. Osaka 9-ка - не топли добре
    От mirot във форум Климатици Osaka
    Отговори: 4
    Последно: 11-11-08, 16:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе