Страница 36 от 37 ПърваПърва ... 2634353637 ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 548
Like Tree241Одобрявам

Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    15
    #526

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Малко да разнообразя темата.
    Някой да има проблем с App-а? На мобилни данни не мога да го контролирам...само на Wi-Fi!

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Peyo Ivanov
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    43
    #527

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    При мен си работи. Рестартирай рутера. Ако не тръгне смени DNS-е с 8.8.8.8 на рутера. Вариант е да копираш данните от рутера ти и да му дадеш нет от телефона,след като изключиш рутера иначе ще се дублират. Има вероятност да имаш някакви филтри от доставчика ти.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    15
    #528

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Преди си работеше...Явно нещо е станало.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    16
    #529

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Привет на всички! Прочетох няколко мнения, че короната не слизала под 800-900 w. Не знам от къде са тези наблюдения, но да знаете, че това не е вярно. С три броя GWH12UB-K6DNA4A съм вкъщи. Къща в северозапада, без изолация, нискокачествена дограма, в помещения по около 15 квадратни метра. С две малки деца и зиморничава жена, та подържаме 24-25°C. Изкараха тази зима с енергометри, и и си бачкаха на 500-600 w, като през половината от времето са в off. Засичал съм ги да слизат и на 400 w, но не ги държат непрекъснато. Видях за каква консумация иде реч, и махнах енергометрите, не са ми необходими вече. До миналата година се топлехме на локално парно, и толкова топло не е било вкъщи. Колегите с перманентната консумация над 800-900 w да си актуализират информацията. Не знам как е при по-старата версия, може и така да е било. Тя и новата версия не е много икономична, чета, че на хората машините харчат по 100 w/h, и благородно завиждам.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #530

    Re: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Явно има разлика новия модел и има по нисък минимум, който си е доста висок пак. В апартамент с нормални топлозагуби ще е он оф в 90 процента от времето, но медала си е точно за такива студени помещения в къщи без изолации.

  7. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #531

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от Andro id Виж публикацията
    Тя и новата версия не е много икономична, чета, че на хората машините харчат по 100 w/h, и благородно завиждам.
    ''Не е много икономична'' как разбра?Имал си по-икономичен в това помещение или като четеш тука научната фантастика?
    100w/h ако някой е написал недей му завижда.Явно,че и Господ не може да помогне на глупоста.
    Има си euvent и там си пише кой колко харчи.Всички които съм имал са си според х-те.
    А колко аз искам да харчи(и кво съм сънувал) е друга тема.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #532

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от Andro id Виж публикацията
    Привет на всички! Прочетох няколко мнения, че короната не слизала под 800-900 w. Не знам от къде са тези наблюдения, но да знаете, че това не е вярно. С три броя GWH12UB-K6DNA4A съм вкъщи. Къща в северозапада, без изолация, нискокачествена дограма, в помещения по около 15 квадратни метра. С две малки деца и зиморничава жена, та подържаме 24-25°C. Изкараха тази зима с енергометри, и и си бачкаха на 500-600 w, като през половината от времето са в off. Засичал съм ги да слизат и на 400 w, но не ги държат непрекъснато. Видях за каква консумация иде реч, и махнах енергометрите, не са ми необходими вече. До миналата година се топлехме на локално парно, и толкова топло не е било вкъщи. Колегите с перманентната консумация над 800-900 w да си актуализират информацията. Не знам как е при по-старата версия, може и така да е било. Тя и новата версия не е много икономична, чета, че на хората машините харчат по 100 w/h, и благородно завиждам.
    Е може малко да са пооправил новите модели, но генетично им е заложено да работят с висока консумация и он/оф. Не са подходящи за изолирани помещения и умерен климат. Предимствата на модела са при температури под -10С външна и помещения с големи загуби, това обаче е за сметка на работа им при положителни температури и малки товари.

    Тава клипче е със субтитри на български. От останалите клипове на потребителя може да видиш как работи друга машина в същото помещение.
    mystikalrs одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #533

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Форумно -турски глупости разпространявани с голямо удоволствие и тук???
    ,Трябвало да отоплява помещение в къща при 4гр. външна с 200w..И от това според неговите ''научни доказателства'' следва,че потребява 2 пъти над другите?
    Къде са тези,другите ,че и аз да си купя 10-на.Разпространяването на откровени небивалици и фантасмагории няма да престане.А това което казват финландците от специализирано издание за модела в сравнение с URURU и HEAT CHARGE никой не иска да го чуе.
    C&H VIP=GREE U CROWN и то стария на R410!!!Който може чете...и не си измисля данни,които да си чертае на собствения комп...


    Много продавачи на климатици и илючзии.Няма лошо,всеки търси балами в този живот.Пък такива дал Господ.

    п.с.
    От останалите клипове на потребителя може да видиш как работи друга машина в същото помещение.
    Потребител с колсалните 189 форумни турско-български последователи.
    ''Вервайте му''.
    Как да не му вярваш на такъв?
    Най-интересното е къде корифеите на форума намират такива?Или те сами си ги правят...измишлъотините????
    И не знам дали само на мен ми се струва,че турчина с U CROWN е опитвал да стопли външния си кенеф,а с другия(перпетуум мобилето с 200w)-вътрешния....Е.еее, питам като балама...,то си е все тая,цялата работа...все си мирише кенеф....
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от inches9; 25-03-22 в 08:35.

  11. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #534

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Тоя финландски тест го има във форума от поне 3 години и не е тайна за никой. Той обаче не показва пълната картина на нещата. Машините с двустъпално сгъстяване на фреоновите пари като короната не са измислени вчера и се знае пределно ясно за предимствата и недостатъците на дустъпалното сгъстяване. Използват се от десетилетия когато и където е необходимо и ползите са повече от недостатъците. На фона на финландския тест как си обясняваш разликата в сезонна ефективност на трите машини която не само, че не е в полза на короната, а е и доста голяма?

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 3.jpg‎ (155.8 KB, 1068 Прегледи)

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #535

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    короната е среден клас климатик ,струващ 1/3 от цената на другите два .. няма как да се сравняват аз съм сигурен и че много по дървено работи ( минимуми ,управление на компресор и турбина ) но за тия пари това е

  13. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #536

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Тоя финландски тест го има във форума от поне 3 години и не е тайна за никой. Той обаче не показва пълната картина на нещата. Машините с двустъпално сгъстяване на фреоновите пари като короната не са измислени вчера и се знае пределно ясно за предимствата и недостатъците на дустъпалното сгъстяване. Използват се от десетилетия когато и където е необходимо и ползите са повече от недостатъците. На фона на финландския тест как си обясняваш разликата в сезонна ефективност на трите машини която не само, че не е в полза на короната, а е и доста голяма?

    Тоя финландски тест го има от три години,ама това е единствения тест правен от специалисти,който го има във форума.Накрая има и заключение,че най-добър за цената си безусловно е Короната.Другото е турски измишлъотини ,които очевидно никой освен тур/бг форумец не чете,незнайно защо преведени на български които се представят за pure sciense.
    А който иска да си купи един от останалите два от теста и да избие разликата в цената....Може и да стане,очевидно някои във форума (като тебе и Alexi)ще живеят още 100 години.
    А какви са другите на турчина дето хабели 2 пъти по-малко даже и не разбрах.
    На корифеите боби и alexi им пожелавам да си купят по един такъв перпетуум от lg/midea и със здраве да си го ползват.
    И ако някой мисли че мидейката на алекси не работи ''дървено'' е в голяма грешка.Ама само неговата,щото е модната от майстор(на късия разказ).

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    6
    #537

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Има ли нещо специфично при свързвaнето на Android app и климатика (GWH09AKC-K6DNA1A). Три пъти пробвах и не става. Свързва се към неговата мрежа първо, после към безжичната, и след две минути казва че не може да намери устройство.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2021
    Мнения
    15
    #538

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Не трябва да го свързваш към мрежа на 5Hz ли как се водеше, а на 2Hz. Трябва да си свързал телефона към wi-fi в момента на аддването на клуба натика към app-а и мисля, че това беше важното. При мен стана от втория или третия опит.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2021
    Мнения
    81
    #539

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Цитат Първоначално публикувано от exilebg Виж публикацията
    Има ли нещо специфично при свързвaнето на Android app и климатика (GWH09AKC-K6DNA1A). Три пъти пробвах и не става. Свързва се към неговата мрежа първо, после към безжичната, и след две минути казва че не може да намери устройство.
    Заповядй - https://youtu.be/Qt-I-zJfy8Q

  18. Novice
    Тук е от
    May 2020
    Мнения
    6
    #540

    Отговор: Gree GWH12UB-K6DNA4A U-CROWN или GWH12AKC-K6DNA1A-O SOYAL

    Мерси и на двамата, точно така го правя, и видеото съм гледал. Не се получава и се отказах.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 37 ПърваПърва ... 2634353637 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Gree GWH12UB
    От KI_YOOU във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 576
    Последно: 26-01-22, 10:02
  2. Gree 12 BORA GWH12AAB WI-FI / K6DNA4A
    От A40 във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 6
    Последно: 21-08-21, 00:29
  3. Gree GWH24AAD-K6DNA4A
    От GearBest във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 1
    Последно: 17-12-18, 17:41
  4. GREE GWH18UC-K3DNA4F U-Crown
    От georat във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 63
    Последно: 17-07-18, 10:38
  5. GREE I Crown II GVH24AK-K3DNC6A
    От P.Hristov във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 6
    Последно: 23-02-17, 21:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе