Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 38 от общо 38

Спря да топли 14 EH!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #31

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Ако е за онази стая от 7 кв.м.-кухня или каквото беше не харчи много пари, а си вземи едно LG -S 9AT за около 850-880 лв с монтажа и забрави за тази стая.Дори нещо да "изпука" на LG поне ще намериш части и цената ще е нормална, а не от порядъка на 400-1000 лева ...

    И що не се "пуснеш" по въпросника, че който и да иска да ти помогне няма как като не знае за какво става въпрос...а пък и да чете назад не много сигурно какво точно искаш...

    П.П. Това хитачи или го продай или по-добре го сложи някъде където имаш нужда повече от охлаждане отколкото от отопление, така поне ще си с чувството че при продажба нямам да загубиш част от цената която си платил за него

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #32

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Според мен това ХИТАЧИ, а и самата серия Н1 си има проблем, който не могат да установят.Абсурд е да не стопли 7 квадрата, освен това достатъчно нисък минимум има.

  4. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #33

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Edi1, аз не успорвам качествата на дадена машина на Hitachi, защото просто нямам лични наблюдения над нея. Но всчики ние, включително и аз като потребители трябва да бойкотираме всички марки, които не могат да осигурят надежден сервиз и резервни части на поносими, или нормални цени. Както и бърза доставка. Когато всеки от нас осъзнае, че всяка техника може да се развали и се замисли какво правим след това? Тогава производителите ще се усетят и ще направят каквото е нужно за да имат добро име. Всичко може да се развали, но като се развали дали ще чакаш 6 месеца или 10 дни е различно!


    ... Само да вметна за една от добрите марки, до сега съм имал нужда два пъти от резевна част. Първия ми я доставиха за два часа, втория на момента. Без грам възражение. Просто хората са коректни и за това работя с тях.

  5. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #34

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Ще отворя такава тема, добра идея

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #35

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Edi1, аз не успорвам качествата на дадена машина на Hitachi, защото просто нямам лични наблюдения над нея. Но всчики ние, включително и аз като потребители трябва да бойкотираме всички марки, които не могат да осигурят надежден сервиз и резервни части на поносими, или нормални цени. Както и бърза доставка. Когато всеки от нас осъзнае, че всяка техника може да се развали и се замисли какво правим след това? Тогава производителите ще се усетят и ще направят каквото е нужно за да имат добро име. Всичко може да се развали, но като се развали дали ще чакаш 6 месеца или 10 дни е различно!


    ... Само да вметна за една от добрите марки, до сега съм имал нужда два пъти от резевна част. Първия ми я доставиха за два часа, втория на момента. Без грам възражение. Просто хората са коректни и за това работя с тях.
    За сервиза си съвсем прав.Преди време като прочетох 1000 лева за компресор в една от темите, викам те тези направо са изперкали.Хем ротационен беше.То един скрол на ХИТАЧИ е 150 евро в Европа на свободни цени, те 1000 лева.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #36

    Re:Спря да топли 14 EH!

    За да имаш цена на една част, било то и компресор колкото е целия климатик това значи само едно. Цената е само за да се откаже клиента и изобщо нямаш възможност за доставка на резевни части. Ако пък клиента случайно е луд и се съгласи, разглобяваш нов климатик и печелиш от това, че го продаваш на части 100%. Факт!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    191
    #37

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    Edi1, аз не успорвам качествата на дадена машина на Hitachi, защото просто нямам лични наблюдения над нея. Но всчики ние, включително и аз като потребители трябва да бойкотираме всички марки, които не могат да осигурят надежден сервиз и резервни части на поносими, или нормални цени. Както и бърза доставка. Когато всеки от нас осъзнае, че всяка техника може да се развали и се замисли какво правим след това? Тогава производителите ще се усетят и ще направят каквото е нужно за да имат добро име. Всичко може да се развали, но като се развали дали ще чакаш 6 месеца или 10 дни е различно!


    ... Само да вметна за една от добрите марки, до сега съм имал нужда два пъти от резевна част. Първия ми я доставиха за два часа, втория на момента. Без грам възражение. Просто хората са коректни и за това работя с тях.
    +6

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    61
    #38

    Re:Спря да топли 14 EH!

    Привет на всички отново. След предният си пост ме озари идеята да го продам на някой и да сложа на негово място друг/ благодаря за предложението за LG, но съм се убедил че евтиното излиза скъпо/. Викам си какво толкова има, дето ще чакам някой да доиде, полесно и бързо да го продам на фирма и от нея да купя друг. Обадих се на Варна клима- занимават се с втора употреба и нови климатици. Предложено ми беше по програмата лоялен клиент да го купят ако е на 100В на 150лв като аз си го разкача или 120-130лв ако те го разкачат. Ако е на 220В цената е 100 на 70. Ако искаш......
    Това е за момента. Остава за преходните сезони и колкото може на зима. Имам една дневна 18м2 мислех го за нея, а за кухнята фуджицу , но остава за по нататък всичко.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-25YH4-спря да топли
    От todor1376 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 7
    Последно: 04-12-14, 20:03
  2. Климатика спря да топли добре.
    От zaqza във форум Климатици Daikin
    Отговори: 5
    Последно: 01-12-14, 20:56
  3. National CS-G25K-W -Спря да топли
    От ambrozia403 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 36
    Последно: 16-06-12, 00:14
  4. GENERAL ASH 9 USB - спря да топли
    От Rus_Fot във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-11, 12:26
  5. И моя Panasonic CS/CU-E12DKE спря да топли
    От MikiOne във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 40
    Последно: 13-01-10, 09:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе