Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Midea MSR5-12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #16

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE
    Да спор няма че с general печеля повече най-вече от това че нямам рекламации и няма недоволни клиенти за разлика от мидея която за отопление не монтирам.Мидейката си е летен климатик исключение правят колоните касетите и каналките които за цената си работят доста добре!
    valen1 извинявай ама тя всичката техника си падна доста като цена от както обявиха криза.
    Цитат Първоначално публикувано от naydenov69
    Защо се изказваш неподготвен като депутат в народното събрание за "Мидейката си е летен климатик "
    За пореден път се изказваш негативно за Мидеата и за пореден път няма да се съглася с теб защото мога да ти дам телефоните на минимум 1500(хиляда и петстотин) клиента които си се отопляват с Мидеи и нямат проблеми някой от тях вече повече от четири години, между които съм и аз самия.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #17

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Имал съм случай, при който клиента остава недоволен от марката, поради лошо извършен монтаж и не компетентнос на техниците и не познаване работата на съответния климатик и сервизирането му.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    1,224
    #18

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Имал съм случай, при който клиента остава недоволен от марката, поради лошо извършен монтаж и не компетентнос на техниците и не познаване работата на съответния климатик и сервизирането му.
    ... вероятно и от там - съответния "компетентен" техник, който го е монтирал така, си създава мненито после за този климатик, че е "лош" ....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    41
    #19

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Здравейте,за сега Панасоника топли.При отрицателни температури ще му помагам с духалка ако трябва.Относно надписа на кашона-в превод"Да не се пуска при температура под -5 градуса".Ами повечето климатици които гледах производителя ги дава до -5 градуса.А аз нямам намерение да го спирам зимата,камо ли при под -5.Предполагам ,че казват да не се пуска заради замръзналото(сгъстено)масло в компресора.Да не се пуска,а не да не работи,или,че не може да работи.Ще го видим как се държи и пак ще пиша впечатления Техниците ги питах на по бира как са се държали миналата година,казаха"по добре от Мидеа,нямали сме оплайвания"
    Ще поживеем,ще видим

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #20

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Техници на по бира на следващия монтаж на по две не е добре.Дано да е така да нямаш проблеми зимата.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #21

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    lavsho и аз работя със мидея но повярвай ми при нас паднат ли мъглите и големия студ с тях умира мидеята и почва едно замръзване ,дрънкане и т.н.Когато пуснаха едно лято SOGO тогава монтирахме грубо около 200бр. броя тези машини не ги интересува колко е вън работят и не дрънкат, първите модели на мидея също работят добре и нямам почти никакви рекламации но сега новите ги осакатиха много на 10бр. един работи що годе.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #22

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Явно на мен в Плевен ми разтоварват тези дето работят добре, а при тебе тези който не работят.Имам монтирани климатици и по поречието на Дунав и няма оплаквания.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #23

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Знам че имаш монтажи в Никопол вече ми се оплакаха хората а някои вече смениха мидеите монтирани от тебе.

  11. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #24

    Re:Midea MSR5 12HRN1 vs. Panasonic CS/CU-UW12GKE

    Не са мой тези който сте сменили а и незнам с какво сте сменили защото хората там и мидеята им е скъпа.Но ми е интерсно от какво са се оплакали хората? Скоро ходих на профилактики и са си там климите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Midea MSR5 12hrn1 или Midea MSG 09hr
    От арх. Пътко във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 09-10-13, 22:26
  2. Midea MSR5-12HRN1 - резонанс/шум от вътрешното тяло
    От wall във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 02-07-10, 13:14
  3. Midea MSR5-12HRN1 - впечатления
    От barona75 във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 03-06-10, 13:46
  4. Midea MSG-12HRN2/407/ или MSR5-12HRN1/410/
    От johny01 във форум Климатици Midea
    Отговори: 13
    Последно: 02-06-10, 14:09
  5. Midea MSR5-12HRN1 - впечатления
    От jav_1975 във форум Климатици Midea
    Отговори: 5
    Последно: 22-12-09, 16:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе