Резултати от 1 до 5 от общо 5

Midea MSG-12HR - външното тяло замръзва при +7°С !?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    25
    #1

    Midea MSG-12HR - външното тяло замръзва при +7°С !?

    Здравейте!!Имам проблем с външното тяло на климaтика и не знам доколко е сериозно.Сутринта като го видях задната му част цялата беше заскрежена и обледена.Изключих го и го размразих с топла вода след което го включих отново ,но след половин час пак започна да побелява.Това при положение че навън температурата е около 6,7 градуса.Иначе топли сравнително добре.Климатика е на 3-4 месеца и е още в гаранция,не знам дали да викам техник или аз нещо правя не както трябва.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Re:Проблеми с Midea MSG 12HR

    Цитат Първоначално публикувано от rastaman80
    Здравейте!!Имам проблем с външното тяло на климaтика и не знам доколко е сериозно.Сутринта като го видях задната му част цялата беше заскрежена и обледена.Изключих го и го размразих с топла вода след което го включих отново ,но след половин час пак започна да побелява.Това при положение че навън температурата е около 6,7 градуса.Иначе топли сравнително добре.Климатика е на 3-4 месеца и е още в гаранция,не знам дали да викам техник или аз нещо правя не както трябва.
    Това е нормално да побелява времето е топло но има голяма влажност. Остави го климатика сам ще си размрази скрежа след 50минути работа.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #3

    Re:Проблеми с Midea MSG 12HR

    Сутринта може и по-ниски температури да са били.А мъгла имаше ли?Иначе не е нормално да заскреже при 6-7 гр.,при положение,че се е разпекло слънце като на циганско лято.Има и друг момент,да не си улучил него-сега като е топло,по-често ще изключва външния вентилатор докато си работи климата и ламелите побеляват леко,но като тръгне вентилатора-изчиства.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    25
    #4

    Re:Проблеми с Midea MSG 12HR

    Мъгла нямаше,но беше доста мрачно и влажно навън.А иначе си работеше що годе добре.Аз се притеснявах да не изтича фреон,възможно ли е??

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #5

    Re:Проблеми с Midea MSG 12HR

    Виж,ако е било влажно,да има заскрежаване-нормално(зависи от времето),ама да имаш обледяване(лед)-не.Да не бъркаш заскрежаването,като го мислиш за обледяване(лед)?Някоя незаскрежена ивица по хоризонтал имаше ли?
    Виж темите за заскрежаване и по снимките определи как е било при теб и напиши.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 15
    Последно: 08-02-11, 14:02
  2. Нео 24-ка - външното тяло замръзва ?
    От velkov във форум Климатици NEO, ELITE, Crown, Nippon, Sang
    Отговори: 23
    Последно: 23-01-11, 20:38
  3. Midea MSF1-12HR - вентилатора на външното тяло изключва
    От suicidal във форум Климатици Midea
    Отговори: 10
    Последно: 18-10-10, 16:35
  4. Отговори: 0
    Последно: 10-01-08, 23:01
  5. Panasonic CS/CU-PW9DKE - външното тяло замръзва
    От alexi_dobrev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 93
    Последно: 11-02-06, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе