Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 56

MFA-12HRDN1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #31

    Re:MFA-12HRDN1

    мерси just ей тва си е направо приятелска помощ

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #32

    Re:MFA-12HRDN1

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Toshiba RAS-221UD която е също от серията Daiseikai и се продава в България е с размери на вътрешното тяло 740 ширина× 184 височина× 250 mm дълбочина
    По-скоро височината е 250мм., а дълбочината е 184мм.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #33

    Re:MFA-12HRDN1

    Да така изглежда от картинката, но въпреки това пак остават 2.5 см. до тавана, разстояние което не би било фатално за работата на климатика, а и два сантиметра могат да се компенсират по друг начин.

  5. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #34

    Re:MFA-12HRDN1

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    Да така изглежда от картинката, но въпреки това пак остават 2.5 см. до тавана, разстояние което не би било фатално за работата на климатика, а и два сантиметра могат да се компенсират по друг начин.
    Само дето няма да има място за котката-както flamme_froide си има куче,ще му е супер забавно.
    https://www.youtube.com/watch?v=Lr_4I-S4QVs#
    По си е друго да има място ,колкото за една писана.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #35

    Re:MFA-12HRDN1

    хахаха жестоко е но моя кучо едва ли ще се събере там доста сме едрички хахахаха

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #36

    Re:MFA-12HRDN1

    Ето ти как изглежда климатичето.Нямаше място за машините които искаше клиента и сложихме по-мощни.18-ка е,но размерите са абсолютно еднакви.Външното тяло няма да ти го показвам че е с лепенки на фирмата да не излезе че правя реклама.На 12-ката е 39кг и е доста компактно.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1305196080[/time]_________________________________________________

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #37

    Re:MFA-12HRDN1

    Става.Изглежда дайкин са продали промишления дизайн на вътрешното си тяло на подовата FVXS серия или проста са го оставили незащитен патента след като е изтекъл срока и сега всеки може да го ползва...

    Не мога да разбера само като има радиатори, защо му е подов???
    Привърженик съм на термопомпите(климатици и тип Олтерма), но може ли да изсипеш 5-8 бона за газификация и след това....Подова мидея(най-вероятно за топлене зимата).Щура работа...


    П.П.: Едва сега забелязъх НАРГИЛЕТО, тогава последното ми изречение по смисъл в горния абзац е напълно логично...

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #38

    Re:MFA-12HRDN1

    Благодаря харесва ми но и аз щях да кажа същото като джъст потресаващо е как прилича на дайкина, защото ходих да гледам техния модел, който много ми хареса и сега ще видя каква му е цената и дали да "глътна още малко въздух" и да опитам да се "изпомпам" до един подов дайкин

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #39

    Re:MFA-12HRDN1

    http://mmc.bg/bg/catalogue_details.php?id=14&type=0 за съжаление е доста скъпичък,но ако си решил да се оборудваш с добър климатик погледни и това http://www.ga-clima.com/index.php?menu=12&id=33 един прекрасен климатик ,работещ перфектно и с по-добър дизаин (поне според мен)

  12. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #40

    Re:MFA-12HRDN1

    И режимите на работа на клапите са по-добри, доколкото чета в сервизните.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #41

    Re:MFA-12HRDN1

    Машината като качество е на ниво.Даже има интернет контрол като естествено се купуват някои екстри.Слагал съм доста подови/конзоли и имам наблюдения към този тип машини.Абсолютно е приемлива като цена,качество и надежност.Да не говорим за и за гаранцията-5 годинки.

  14.  
     
  15. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #42

    Re:MFA-12HRDN1

    Да ама тази гаранция от 5 години важи с профилактики по 40-50 лева. Ето ти ги 200 лв. отгоре. Не давам толкова пари да ми пипнат тръбите и да проверят филтрите. Хитачито от ТехноМаркета ми дадоха 2 години гаранция с една профилкатика. Не съм ги викал. То стига дето им платих 250 за монтаж с вкопаване на 5 метра тръбен път. Бачка си перфектно. С Дайкин грижи нямам. Това е и една от причините да се спра на тях. 3 години пълна гаранция без профилактики.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #43

    Re:MFA-12HRDN1

    Това е хубаво че не ги викаш.За колегите ..Аз най-много обичам да не ме викат,и да не ме занимават ако има повреда след това.Абсолютно сериозно го казвам.Профилактиката ми е 30-35-40лв,и не може да ми покрие само разходите по екипа,транспорта,препарати и загубено време.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #44

    Re:MFA-12HRDN1

    Цитат Първоначално публикувано от FormatC
    Машината като качество е на ниво.Даже има интернет контрол като естествено се купуват някои екстри.Слагал съм доста подови/конзоли и имам наблюдения към този тип машини.Абсолютно е приемлива като цена,качество и надежност.Да не говорим за и за гаранцията-5 годинки.
    Интернет контрола не е нито от тази нито от миналата година.Във всеки един момент могат да ми ги направят и двата климатика у нас с интернет.Смисъл???
    През зимата или работят постянно или не.Те тази интернет "екстра" я предлагат и Темпекс.

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #45

    Re:MFA-12HRDN1

    Цитат Първоначално публикувано от lavsho
    http://mmc.bg/bg/catalogue_details.php?id=14&type=0 за съжаление е доста скъпичък,но ако си решил да се оборудваш с добър климатик погледни и това http://www.ga-clima.com/index.php?menu=12&id=33 един прекрасен климатик ,работещ перфектно и с по-добър дизаин (поне според мен)
    Тази 13-ка на Тошко ще му е прекалено мощно за 12кв.м., а и цената му спрямо Мидеа е +100%, а спрямо Дайкин +50%

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. MSG-12HRDN1 - проблеми с обезскрежаването
    От kriso.3206 във форум Климатици Midea
    Отговори: 18
    Последно: 01-06-16, 15:37
  2. Въпрос за MSG-12HRDN1
    От bronc във форум Климатици Midea
    Отговори: 32
    Последно: 11-01-13, 15:46
  3. Midea MSY-12hrdn1
    От Ivan981 във форум Климатици Midea
    Отговори: 19
    Последно: 03-02-12, 19:58
  4. Оферта за MSG-12HRDN1
    От suicidal във форум Климатици Midea
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-10, 10:54
  5. Midea MS9V-12HRDN1
    От ivanpetelov във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-10, 22:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе