Резултати от 1 до 7 от общо 7

На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #1

    На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Имам MIDEA MSV1-12HRN1 точно от 1 г. Нормално ли е батериите на дистанционното да заминават така бързо, вече 2-ри комплект замина и то зимата не съм го палил повече от 2-3 пъти. Или нещо гнило има...чат-пат гасне, странни символи показва, не ще да сменя нищо, изчезват всички надписи, и като сменя батерии или размърдам старите се закрепва положението. 2-3 пъти месечно го прави ама е досадно.

  2.  
     
  3. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #2

    Re:На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Ами това е верту модела моя е 18 и при мен искараха има няма година и като се изхабят и почва да не вкючва и да праи номера смениги с нови и готово ама слагаи дурасел Според мен се изхабяват по бързо понеже дисплеяму е постояно активен с показания Но не е фатално това

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    91
    #3

    Re:На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Дано да е от батериите. Аз верно слагам някакви измислени, ама явно ще наблегна на читави.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #4

    Re:На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Изтощават се по бързо защото има подсветка на дисплея и бутоните.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    40
    #5

    Re:На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Аз имам същия модел и батериите ме карат по година и нещо.В началото като го взех много го базиках и батериите падаха бързо.Като съвет насреой го на една температура и го забрави,батриите падат ако ти е включена функцията follow me.аз лично вече не я използвам

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    166
    #6

    Re:На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Съгласен съм с Велев и Найден.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #7

    Re:На MIDEA MSV1-12HRN1 батериите на дистанционното по колко време ви карат?

    Цитат Първоначално публикувано от valerko
    Имам MIDEA MSV1-12HRN1 точно от 1 г. Нормално ли е батериите на дистанционното да заминават така бързо, вече 2-ри комплект замина и то зимата не съм го палил повече от 2-3 пъти. Или нещо гнило има...чат-пат гасне, странни символи показва, не ще да сменя нищо, изчезват всички надписи, и като сменя батерии или размърдам старите се закрепва положението. 2-3 пъти месечно го прави ама е досадно.
    И най вече, не се знае тези дето ги взимаш за нови ,в какво състояние са-да не им е изтекъл срока или към края си-замервай ги и,или смени марката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Всичко за MIDEA MSV1-12HRN1
    От Kaar във форум Климатици Midea
    Отговори: 330
    Последно: 10-09-18, 20:06
  2. Midea MSV1-12HRN1 - не размразява !?
    От nikito535 във форум Климатици Midea
    Отговори: 31
    Последно: 14-02-13, 20:12
  3. Има ли проблем моя MSV1-12HRN1 ето и снимка
    От zaho_cool във форум Климатици Midea
    Отговори: 7
    Последно: 12-02-13, 09:24
  4. Отговори: 60
    Последно: 08-01-13, 14:11
  5. Ниско температурен кит за MIDEA MSV1-12HRN1
    От niki721220 във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 11-07-10, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе