Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36

Климатици - 2 спални + хол и кухня

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #31

    Отговор: Климатици - 2 спални + хол и кухня

    Моето предложение е някъде по средата на сегашните ти два бюджета - 5570лв. за 3 климатика и без да се лишаваш от отоплителна мощност. При добро желание от страна на търговеца, може да се договорят и по-ниски крайни цени.
    1. Всекидневна - Fujitsu General ASHG18LFCA
    2. Спалня (голяма) - Fujitsu General ASHG12LTCA
    3. Спалня (малка) - Fujitsu General ASHG12LUCA
    Успех!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #32

    Отговор: Климатици - 2 спални + хол и кухня

    На предната страница си дал линк за Нокрия за 2200 лв.Ако е налична за толкова пари ,няма какво да гледаш други варианти ами я вземай за хола докато я има .

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Разград
    Мнения
    9
    #33

    Отговор: Климатици - 2 спални + хол и кухня

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    нокрията ако се намери е най доброто за голямата стая ( линка ти е за 12ЛТ ) ,дайкина 40ка не е лош и той .. 2те малки японски са слабички са спалните ти ,може би в по малката ще се справят .. FH25VE не е подходящ за спалня по мое мнение ( имах го за 1 година и го продадох много паразитни шумове дефрости и т.н. има си тема за него мнозина са доволни ) ; LU нямат плазмен филтър но той не трябва да ти е основен приоритет ,за спалните - 12ки
    Напълно съм съгласен с алекси, FH25VE не е подходящ за спалня понеже има паразитни шумове. Ако има възможност за подови климатици няма какво да се чудиш, създават максимален комфорт. В едната стая поставих такъв и съм много доволен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Добрич
    Мнения
    51
    #34

    Отговор: Климатици - 2 спални + хол и кухня

    Аз също ти препоръчвам подови клими ,много по-добър комфорт създават.
    Мултисплит система също е вариант.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #35

    Отговор: Климатици - 2 спални + хол и кухня

    Подови са по добре да,но за голямата стая не е проблем и стенен.Освен това подовите за около 2000 лв са наполовина по мощност от нокриата.При мене забелязвам че в по голямата стая която ми е 24 кв ,стенния климатик не ми пречи и не ми вее ,като обикновенно работи на ниска или средна степен.В спалнята обаче която е 12,8 кв ,стенния ми вее дори и на ниска степен.Трябва да е на нощен режим за да не вее.

  7. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #36

    Отговор: Климатици - 2 спални + хол и кухня

    Няма как да стане чалъма с подовите климатици, не е придвидено да се слагат такива. Тъй като в момента съм извън България, по празниците като се върна ще потърся вече професионална помощ да видим вече кое как ще бъде, но като цяло имам ясната идея какви климатици искам да сложа. 12ците Фуджицу "LU" в спалните и Нокрията в хола. Като стана дума за нея, прочетох доста различни мнения и някои собственици на такива климатици твърдят че е доста шумна? Това на практика така ли е? Има ли смисъл от плазменият филтър за 12ците? Защото тези които съм избрал нямат такива.

    п.п Daikin F40PTEP NEW | Климатици Русе - Panasonic, Daikin,Toshiba, Mitsubishi. Доставка, монтаж и сервиз на климатици - Камео ООД.
    Някой притежава ли такъв климатик? Какво ви е мнението за него? Мощен и същевременно с това доста тих, което мен за мен е доста важно!
    Този пост е редактиран от KI_YOOU; 26-11-14 в 00:41.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор на телевизор за кухня
    От adzkata във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 07-03-14, 18:51
  2. Избор на климатици за хол+кухня, спалня и детска ?
    От gomez във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 15
    Последно: 15-02-12, 14:03
  3. Мултисплит или два сплита за спални?
    От ivodor69 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-05-10, 23:35
  4. Кухня за вграждане
    От Black Genesis във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 07-11-08, 15:05
  5. Решение за кухня
    От emergency_bg във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 07-03-08, 19:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе