Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
Резултати от 91 до 99 от общо 99
Like Tree105Одобрявам

MSZ-AP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2012

Отговор: MSZ-AP

Едните измислиха клас Хиперинвертор другите клас почти Полуинвертор . "Сериозна" машина с 450 грама фреон почти колко маслото . А машините за UK са направо трепач .
    SPSt одобрява това.

2.  
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2009

Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Споко, нека да посъбера още малко наблюдения върху двете машини и ще напиша + и - на двата модела.
    Посъбраха ли се впечатления, че ги очаквам с нетърпение, особено за машината от темата.

4. Novice
    Тук е от
    Mar 2019

Знам, че има тема за съвет за избор на климатик и ако админа реши да махне поста, но реших тук да попитам за конкретен модел. Според вас MSZ-AP35VG ще се справи ли зимата в помещение 28-29 кв. (хол+кухня разделени със свод), 75 куб., североизток, панел, средно жилище на 6/8 етаж, външна изолация 10 см, изолация на тавани 5 см, дограма 5к Salamander, сравнително топло жилище. За сега в магазините, където съм ходил, половината казват ще стигне за зимата, другата половина казват, че няма. Някой ползва ли този климатик в подобно помещение? Дали MSZ-AP50VG ще дойде пък много за помещението? Помагайте, че избора не е лесен

5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv

svetlio1986, за Вашето помещение, според мен, оптимално ще е нужна машина с номинална отоплителна мощност 4.2 ~ 4.5 kW. Модела от заглавието е с отоплителна мощност: 4.0 kW (1.3 ~ 4.6), 13652 BTU (4437 ~ 15700). Не бих казал, че е подходящ модел, освен ако не искате да го "изнасилвате експериментално". Ако решите да заложите на друга машина, отговорете на въпросите в темата за избора и ще Ви бъдат дадени евентуални съвети.
    rosswen и svetlio1986 харесват това.

6. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir

Цитат Първоначално публикувано от svetlio1986 Виж публикацията
    Знам, че има тема за съвет за избор на климатик и ако админа реши да махне поста, но реших тук да попитам за конкретен модел. Според вас MSZ-AP35VG ще се справи ли зимата в помещение 28-29 кв. (хол+кухня разделени със свод), 75 куб., североизток, панел, средно жилище на 6/8 етаж, външна изолация 10 см, изолация на тавани 5 см, дограма 5к Salamander, сравнително топло жилище. За сега в магазините, където съм ходил, половината казват ще стигне за зимата, другата половина казват, че няма. Някой ползва ли този климатик в подобно помещение? Дали MSZ-AP50VG ще дойде пък много за помещението? Помагайте, че избора не е лесен
    AP35 е абсолютно неадекватен. Този външен модул има един ред кондензатор. Това е климатикът от клас Гриш. AP 50 е достатъчен.
    tony34al и rosswen харесват това.

7.  
  8. Member
    Тук е от
    Jul 2007

Отиде си зимата обаче никой не сподели подробности за работата на АР в зимни условия. Дефрости, минимуми, максимуму, он/офф, шумове, шуртене на фреон,.....
    Или няма много ползватели, които да следят форума, или машинката се справя перфектно.
    Ще се радвам ако някой опише подробно съжителството си с АР през зимата.

9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017

MSZ-AP

За съжаление, напоследък е масово явление да не се споделя много информация за новите модели. Не само за конкретния.

10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015

Аз лично съм много доволен от ап-то. Работи тихо и топли. Засега поне няма паразитни шумове.

11. Novice
    Тук е от
    Sep 2018

Аз бих го препоръчал на всеки този климатик.Работи си тихо и стабилно.
    След няколко месеца употреба открих интересни функции в приложението-може да ти показва данни за средна температура,средна консумация на ток (макар че не знам колко е точно),грешки ако има такива,в какъв режим е ползван и силата на Wi-Fi сигнала.Втората и третата снимка са средна консумация за охлаждане в период от 3 дена,на 60 кв. с външна и вътрешна изолация и плътни щори.

Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk
    Gyokov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 7 ПърваПърва ... 567
SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 15 години!
Този форум се задвижва, благодарение на Persy Сървър
Следвай ни
Горе