Страница 7 от 25 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно
Резултати от 91 до 105 от общо 372
Like Tree237Одобрявам

MSZ-AP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #91

    Отговор: MSZ-AP

    Едните измислиха клас Хиперинвертор другите клас почти Полуинвертор . "Сериозна" машина с 450 грама фреон почти колко маслото . А машините за UK са направо трепач .
    SPSt одобрява това.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #92

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Споко, нека да посъбера още малко наблюдения върху двете машини и ще напиша + и - на двата модела.
    Посъбраха ли се впечатления, че ги очаквам с нетърпение, особено за машината от темата.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2019
    Мнения
    5
    #93

    Отговор: MSZ-AP

    Знам, че има тема за съвет за избор на климатик и ако админа реши да махне поста, но реших тук да попитам за конкретен модел. Според вас MSZ-AP35VG ще се справи ли зимата в помещение 28-29 кв. (хол+кухня разделени със свод), 75 куб., североизток, панел, средно жилище на 6/8 етаж, външна изолация 10 см, изолация на тавани 5 см, дограма 5к Salamander, сравнително топло жилище. За сега в магазините, където съм ходил, половината казват ще стигне за зимата, другата половина казват, че няма. Някой ползва ли този климатик в подобно помещение? Дали MSZ-AP50VG ще дойде пък много за помещението? Помагайте, че избора не е лесен

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #94

    Отговор: MSZ-AP

    svetlio1986, за Вашето помещение, според мен, оптимално ще е нужна машина с номинална отоплителна мощност 4.2 ~ 4.5 kW. Модела от заглавието е с отоплителна мощност: 4.0 kW (1.3 ~ 4.6), 13652 BTU (4437 ~ 15700). Не бих казал, че е подходящ модел, освен ако не искате да го "изнасилвате експериментално". Ако решите да заложите на друга машина, отговорете на въпросите в темата за избора и ще Ви бъдат дадени евентуални съвети.
    rosswen и svetlio1986 харесват това.

  6. Member Аватара на mbirol
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Izmir
    Мнения
    263
    #95

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1986 Виж публикацията
    Знам, че има тема за съвет за избор на климатик и ако админа реши да махне поста, но реших тук да попитам за конкретен модел. Според вас MSZ-AP35VG ще се справи ли зимата в помещение 28-29 кв. (хол+кухня разделени със свод), 75 куб., североизток, панел, средно жилище на 6/8 етаж, външна изолация 10 см, изолация на тавани 5 см, дограма 5к Salamander, сравнително топло жилище. За сега в магазините, където съм ходил, половината казват ще стигне за зимата, другата половина казват, че няма. Някой ползва ли този климатик в подобно помещение? Дали MSZ-AP50VG ще дойде пък много за помещението? Помагайте, че избора не е лесен
    AP35 е абсолютно неадекватен. Този външен модул има един ред кондензатор. Това е климатикът от клас Гриш. AP 50 е достатъчен.
    tony34al и rosswen харесват това.

  7. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #96

    Отговор: MSZ-AP

    Отиде си зимата обаче никой не сподели подробности за работата на АР в зимни условия. Дефрости, минимуми, максимуму, он/офф, шумове, шуртене на фреон,.....
    Или няма много ползватели, които да следят форума, или машинката се справя перфектно.
    Ще се радвам ако някой опише подробно съжителството си с АР през зимата.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,926
    #97

    MSZ-AP

    За съжаление, напоследък е масово явление да не се споделя много информация за новите модели. Не само за конкретния.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2015
    Мнения
    73
    #98

    Отговор: MSZ-AP

    Аз лично съм много доволен от ап-то. Работи тихо и топли. Засега поне няма паразитни шумове.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    12
    #99

    Отговор: MSZ-AP

    Аз бих го препоръчал на всеки този климатик.Работи си тихо и стабилно.
    След няколко месеца употреба открих интересни функции в приложението-може да ти показва данни за средна температура,средна консумация на ток (макар че не знам колко е точно),грешки ако има такива,в какъв режим е ползван и силата на Wi-Fi сигнала.Втората и третата снимка са средна консумация за охлаждане в период от 3 дена,на 60 кв. с външна и вътрешна изолация и плътни щори.

    Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk
    Gyokov одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,926
    #100

    MSZ-AP

    Здравейте, господа собственици на AP! Споделете, вертикалните клапи как се управлявят - ръчно или чрез ДУ? Гледах клип в тубата и ми се стори, че вече се управляват чрез ДУ. Отделно, клапите изглеждат доста по-големи от тези на предходната серия. Могат ли да се завъртат под голям ъгъл? Вътрешното тяло ми изглежда много добре, вдигнали са дебитите, чрез по-голяма турбина и са сложили по-големи хоризонтални клапи.
    Този пост е редактиран от rosswen; 05-09-19 в 08:55.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #101

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Здравейте, господа собственици на AP! Споделете, вертикалните клапи как се управлявят - ръчно или чрез ДУ? Гледах клип в тубата и ми се стори, че вече се управляват чрез ДУ. Отделно, клапите изглеждат доста по-големи от тези на предходната серия. Могат ли да се завъртат под голям ъгъл? Вътрешното тяло ми изглежда много добре, вдигнали са дебитите, чрез по-голяма турбина и са сложили по-големи хоризонтални клапи.
    New vertical and horizontal vane design

    New vertical and horizontal vanes are double the size of the previous model, allowing the airflow direction to be adjusted and improving airflow control effectively. These functions can be activated at the touch of a button on your remote controller.
    rosswen одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,926
    #102

    MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    New vertical and horizontal vane design

    New vertical and horizontal vanes are double the size of the previous model, allowing the airflow direction to be adjusted and improving airflow control effectively. These functions can be activated at the touch of a button on your remote controller.
    Благодаря! Значи съм бил наблюдателен.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    12
    #103

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Благодаря! Значи съм бил наблюдателен.
    В топъл режим вертикалните клапи отиват по-надолу.
    Могат и от приложението да се управляват.


    Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk

  17. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #104

    Отговор: MSZ-AP

    Веско, от кога го имаш този климатик?

    Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    12
    #105

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Веско, от кога го имаш този климатик?

    Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
    От ноември м.г.

    Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 7 от 25 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе