Страница 9 от 25 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 372
Like Tree237Одобрявам

MSZ-AP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #121

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Вчера, докато седях до един Panasonic Etherea, от по-предходната серия, направо щях да подскоча. Изсъска яко и турбината спря от веднъж, все едно се строши.

    Привет. Моят съскаше така с изтекъл фреон и все пак нещо топлеше. Е, с огромна консумация, но някои потребители не гледат консумацията, важно е да им е топло. Като го напълниха, спря да съска, дефростите са много по-тихи.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,926
    #122

    MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от ogi28b Виж публикацията
    Привет. Моят съскаше така с изтекъл фреон и все пак нещо топлеше. Е, с огромна консумация, но някои потребители не гледат консумацията, важно е да им е топло. Като го напълниха, спря да съска, дефростите са много по-тихи.
    Може и при този да е така. 18-ка е, все си имаха някакви проблеми с него, според мен бяха именно свързани с недостатъчно количество фреон. Иначе самият дефрост беше по нужда. Беше побелял целия. Интересното е, че външната беше +3. Или е бил по-натоварен, (в офис на Спийди е) или наистина му е излетял част от фреона.

  4. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #123

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    При кой от другите ти климатици има шуртене ?
    Никаде не съм писал, че има шуртене при някой от климатиците ми.
    Написах, че при този няма такова.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    652
    #124

    Отговор: MSZ-AP

    Замина си един стар климатик Osaka 18-ка и искам да го сменя, най-накрая. След кратко разглеждане се спрях на Mitsubishi AP50.
    Имам Mitsubishi FH35 в друга стая, от който нямам никакви оплаквания вече 2-3 години. Работи си тихо и без никакъв проблем, без значение от външните температури.

    Стаята е около 35-40 квадрата, панел, без изолация с дограма.

    Имате ли някакви коментари за конкретния избор, предложения за други модели на други производители или направо да взимам такъв?

  6. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #125

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Никаде не съм писал, че има шуртене при някой от климатиците ми.
    Написах, че при този няма такова.
    Общо взето ме устройва как се държи това msz-ap25vg. Едно последно питане, как е с управлението на въздушния поток, става ли за детската?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,926
    #126

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Замина си един стар климатик Osaka 18-ка и искам да го сменя, най-накрая. След кратко разглеждане се спрях на Mitsubishi AP50.
    Имам Mitsubishi FH35 в друга стая, от който нямам никакви оплаквания вече 2-3 години. Работи си тихо и без никакъв проблем, без значение от външните температури.

    Стаята е около 35-40 квадрата, панел, без изолация с дограма.

    Имате ли някакви коментари за конкретния избор, предложения за други модели на други производители или направо да взимам такъв?
    Бих заложил на Fujitsu 18 LFC. Имах предшественика на AP - SF50, в подобно помещение и се представи доста зле, когато паднаха студовете.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    12
    #127

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Замина си един стар климатик Osaka 18-ка и искам да го сменя, най-накрая. След кратко разглеждане се спрях на Mitsubishi AP50.
    Имам Mitsubishi FH35 в друга стая, от който нямам никакви оплаквания вече 2-3 години. Работи си тихо и без никакъв проблем, без значение от външните температури.

    Стаята е около 35-40 квадрата, панел, без изолация с дограма.

    Имате ли някакви коментари за конкретния избор, предложения за други модели на други производители или направо да взимам такъв?
    Аз имам същия.На 60 квадрата апартамент с изолация на стени,таван,под и външна такава.През деня отоплявам около 40 квадрата,а вечер целия апартамент на пълен комфорт(24 градуса).Климатика работи тихо.След няколко дена като излязат сметките за ток ще видиме как се е представил за последния месец.

    Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #128

    Отговор: MSZ-AP

    Модела AP е много добре изработен,тих ,икономичен и съвременен без забележки до момента.Това е най-продаваният за 2019г.модел на МЕ а може би и в БГ климатик.
    m_dikov, Rafailiev и vesssko95 харесват това.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #129

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Модела AP е много добре изработен,тих ,икономичен и съвременен без забележки до момента.Това е най-продаваният за 2019г.модел на МЕ а може би и в БГ климатик.
    Ако не се лъжа, по-напред в темата бяхте писали, че като натрупате впечатления ще напишете подробности за начина на работа и проблемите с машината, ако има такива. Имате ли вече необходимите впечатления?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    12
    #130

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от m_dikov Виж публикацията
    Ако не се лъжа, по-напред в темата бяхте писали, че като натрупате впечатления ще напишете подробности за начина на работа и проблемите с машината, ако има такива. Имате ли вече необходимите впечатления?
    Супер е климатика.Няма какво да му мислиш,аз съм много доволен!

    Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #131

    Отговор: MSZ-AP

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Замина си един стар климатик Osaka 18-ка и искам да го сменя, най-накрая. След кратко разглеждане се спрях на Mitsubishi AP50.
    Имам Mitsubishi FH35 в друга стая, от който нямам никакви оплаквания вече 2-3 години. Работи си тихо и без никакъв проблем, без значение от външните температури.

    Стаята е около 35-40 квадрата, панел, без изолация с дограма.

    Имате ли някакви коментари за конкретния избор, предложения за други модели на други производители или направо да взимам такъв?
    Панелка 35-40кв.м не е никак стандартно помещение.
    За да получите по-конкретно предложение ви съветвам да попълните въпросника в темата за избор на климатик.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #132

    Отговор: MSZ-AP

    m_dikov Начина на работа покрива изцяло очакванията на потребителите.Аз лично съм монтирал над стотина броя тази година и ми харесва как работят.Контактувам и с колеги от цяла България и те нямат никакви оплаквания от модела.Все пак е машина и всичко може да се случи,но части има вносителя.
    ivan74, shener84 и Rafailiev харесват това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #133

    Отговор: MSZ-AP

    Тъй като съм се насочил към този модел климатик, бих искал да попитам нещо, относно вентилатора.
    Сравнявам го със сегашния климатик, който ползвам, а той има 5 степени на вентилатора + автоматичен режим. Когато го пусна например на четвърта степен, той духа силно докато достигне някаква температура и след това сам се намалява на трета, втора, първа степен, после пак се усилва, пак намалява...все едно е на автоматичен режим, но ограничен до мах 4 степен. МSZ AP по същия начин ли работи или на която степен го настроиш на нея си духа постоянно? И колко степени има вентилатора на MSZ AP?
    Питам, защото другият ми климатик има 3 сепени + автоматичен режим, но на която го настроя на нея си духа, без да се намалява или усилва, дори да е достигнал температурата.
    Поздрави
    Димитър

  17. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,292
    #134

    Отговор: MSZ-AP

    5 + авто.
    Задаваш 2-ра, работи на 2-ра. Задаваш 4-та, работи на 4-та.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    12
    #135

    Отговор: MSZ-AP

    Бях обещал да кажа сметката за ток в периода 19.11-19.12
    45 лева е сметката за целия апартамент.
    Скоро ще кажа и за декември-януари.

    Изпратено от моят SM-A750FN с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 25 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе