Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 44 от общо 44
Like Tree7Одобрявам

Osaka CH-18-CN - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    46
    #31

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    Незнам какво е. Но определено не е тиксо ,никога не съм ползвал и виждал подобно нещо затова и не ми направи впечетление.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    554
    #32

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    Според мен си е живо широко канцеларско кафяво тиксо. И аз го ползвам,но само в участъка,където пакета преминава в отвора в стената. На няколко слоя е много здраво и предпазва добре тръбите и изолацията при минаване в отвора.Отвън вече си го премахвам ,слагам външната изолация и си бандажирам стандартно.

    Ончо - защо да няма как да се сложи кабелен канал?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    46
    #33

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stelaartoa
    Според мен си е живо широко канцеларско кафяво тиксо. И аз го ползвам,но само в участъка,където пакета преминава в отвора в стената. На няколко слоя е много здраво и предпазва добре тръбите и изолацията при минаване в отвора.Отвън вече си го премахвам ,слагам външната изолация и си бандажирам стандартно.

    Ончо - защо да няма как да се сложи кабелен канал?
    Ок значи може да е от това тиксо дето казваш.
    За канала незнам как може да се направи тъй като има доста тръбен път който прави нещо като змиорка в малкото пространство зад външното тяло.Незнам дали бих могъл да го направя.Това което мога е да бандажирам тръбния път допълнително щом в този вид казвате че не е добре>

    ето го и от вътрешното:

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    24
    #34

    Отговор: Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    Тук било пълно с разбиратели.Монтирали по някой климатик и бързат да се изказват.Първо майсторчетата да четат че лицето което е закупило климатика пита за модела как е и ще се справяли.Вие почвате защо ОСАКА ми защото за 500-600лв тава могат да закупят хората.Знаем че има клими по 2000лв но ако вие компетентните доплатите разликата мислители че ще копуваме клими от 600лв.Аз имам обикновена 12-ка от 7 години и не е мръднала.Малкия е вече на 4г и съм га изгледал с него без проблем.А вашите дайкини митсобишита или фуджитсу искарат толкова колкото осаката която е 560лв аз ще си изтрия регистрацията ТУК.Четете конкретно колегите за какво питат неим давайте съвети за клими с НЕВЕРОЯТНИ ЦИФРИ.Ако имаше кинти народа щеше да копува хубави машини но за жалост това е положението към момента че и през близките 20 години за напред.Един съвет към хората на които им предстои да закупят климатик от тази марка:Копувайте и не си бласкайте мозаците с излишни коментари тук! Ще чуете различни мнения от които повечето няма да ви харесат.И дайкин от 3000лв да си купете и той може да се скапа още първата зима.
    aruba_man и Lokoto харесват това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #35

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    Куна, като начало, опитай да се ограмотиш. В буквалния смисъл. Хората, които нямат финансови възможности, си купуват климатизатори за охлаждане, за няколкостотин лева, а се отопляват на твърдо гориво. Само тъпаците от тях хвърлят по 1000 и кусур лева за климатизатори и очакват от тях чудеса в отоплението.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #36

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    а бе преди да имам мерцедес(220 цди) и аз си мислех,че е кола като останалите опел,лада и т.н.,ма като се качих се оказа друго..........
    Mega одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    24
    #37

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    Че то сди-то не вози изобщо добре изобщо с- класата на мерседес до 2005г са си меко казано каручки.Виж други модели като s-клас са много по добре но пак става дума за пари.И аз имам БМВ Е46 2003г и съм 1000% че вози в пъти по добре от с-класата но тук не е място да сравняваме колите
    justify одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #38

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kunataaa Виж публикацията
    Че то сди-то не вози изобщо добре изобщо с- класата на мерседес до 2005г са си меко казано каручки.Виж други модели като s-клас са много по добре но пак става дума за пари.И аз имам БМВ Е46 2003г и съм 1000% че вози в пъти по добре от с-класата но тук не е място да сравняваме колите
    Е КЛАСА КУНА.........Е КЛАСА-2004г. и беше на 1 година.
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 07-09-13 в 12:41.

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #39

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    Ужас..., какво изпростявяне.....!


    Заменям ML "ЦДИ" ,няколко инвертора фуджи и мицу за 10-15 Ос(р)аки.

    Това нали е форум за климатична техника и всеки може и трябва да си каже мнението.
    За мен - това не е сериозна техника!


    П.С. Бонус - една Мидея 12ка ползвана 5-6 пъти с оставащи 4 години гаранция защото съм много "доволен" от нея.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 16-10-13 в 22:52.

  12. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #40

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    За 100лв те отървавам от Мидеята щом не си доволен. За мен пък е несериозно (да не кажа глупаво) да се дават над 1000лв за климатик, ама въпрос на вкус... казало кучето и си облизало задника. Аз се радвам че нямам такива "възвишени" вкусове!

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #41

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения


  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #42

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    с най-добри чувства.... единственото което исках да кажа е, че може и да нямаме еднакви критерии за едно или друго, но трябва да се уважава и чуждото мнение независимо дали ни харесва.
    SPSt, mirandi и ccankov73 харесват това.

  16. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #43

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    Точно казано!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    46
    #44

    Отговор: Osaka CH-18-CN - мнения

    Днес се сетих за тази тема с климатика който купих и ми сложиха преди 2 години.

    Досега никакви проблеми с него,много съм доволен.Не знам какво щяхме да правим иначе защото жегата и най-вече тази висока влажност във Варна много ни морят.

    Модела е CH-24-SME справя се отлично с охлаждането на големия хол а когато е необходимо + коридор и още 2 спални.Не знам колко консумира ,сметката за предния месец е с около 40 лв. над обичайното,разбира се не работи нон-стоп .

    По принцип се отопляваме на газ но есента климатика се ползвал известно време за отопление преди да застудее много и да се пусне газовия котел.

    Онази кафявата лента с която беше бандажирана тръбата естествено не съм я сменял както уж се бях заканил, но и не е мръднала всичко си е както са го направили майсторите при монтажа.
    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. Osaka CH-12-LBPE - мнения
    От hristokk във форум Климатици Osaka
    Отговори: 45
    Последно: 22-08-12, 12:57
  3. Osaka СН-09-GL - мнения
    От elenaalex във форум Климатици Osaka
    Отговори: 112
    Последно: 02-05-08, 11:29
  4. Osaka CH-12-JSE - мнения
    От vitvitali във форум Климатици Osaka
    Отговори: 3
    Последно: 23-04-08, 10:35
  5. Osaka CH-12-DJ ъглов - мнения
    От dindo във форум Климатици Osaka
    Отговори: 3
    Последно: 24-07-07, 16:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе