Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 44
Like Tree7Одобрявам

Osaka CH-18-CN - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #1

    Osaka CH-18-CN - мнения

    Не знаех за този форум да се посъветвам и вече пазарих Осака CH-18-CN. Не е инверторен, стаята ми е 30 кв., добра изолация само, че имам около 7 метра прозорци, пвц.Ще ми върши ли работа тази машина?
    Доста негативи прочетох за Осака, ама нямах пари за по-хубав в момента.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: купих си климатик

    след като си го купил какво значение имат мненията тук?
    по-скоро казвай откъде си, че поне да те посъветват коя фирма да ти го монтира, че оттам да не се набуташ.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #3

    Re: купих си климатик

    От Бургас, ама той вече е монтиран и защо да са излишни мненията? Много си пестелив нещо.Искам да знам-този модел на Осака дали е сполучлив или нещо такова инфо?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    95
    #4

    Re: купих си климатик

    Еднозначно и категорично мнение за Осаките няма, колкото добри толкова и лоши отзиви...Всичко е до бройка и късмет.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #5

    Re: купих си климатик

    Също е добре да се отбележи , че Бургас е "Осаков-град", всеки втори-трети климатик е от тази марка...та поне с частите няма да имаш проблеми и монтажниците съдействали навреме при нужда, но дано не се налага.
    Още тези дни ще разбереш дали си го оразмерил правилно, ако се справя с топленето , значи е добре

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #6

    Re: купих си климатик

    Цитат Първоначално публикувано от vasilakis79
    Доста негативи прочетох за Осака, ама нямах пари за по-хубав в момента.
    Ще ти трябва късмет-мнооооого късмет

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #7

    Re: купих си климатик

    Цитат Първоначално публикувано от vasilakis79
    Доста негативи прочетох за Осака, ама нямах пари за по-хубав в момента.
    По добре да не беше купувал нищо!Искренно ти съчувствам.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #8

    Re: купих си климатик

    Поне не видя ли по СКАТА как човечето с елечето гласува за джамия.Остана да си и от М.рудник.Ще ти пее ходжа.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    3
    #9

    Re: купих си климатик

    Много смешно ве хора брао ''ти по добре да не беше копувал'' беше много умно, колко се смях само.30кв. стая с кво да я отопля ве нов апартамент няма друго на студ ли да стоя. Ти сигурно си баровец и си с митсубиши.И да от меден рудник съм ама джамия не знам.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #10

    Re: купих си климатик

    НЕ,не съм баровец и вече няколко години се отоплявам успешно с инверторна MIDEA.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    145
    #11

    Re: купих си климатик

    оставете човека на мира.
    Конкретно за модела, който си си сложил - тази серия CH CN е много успешна.
    имам 12-ка модела, махам го защото е шумен, но като отопление тази зима съм удивен - много добре и няма грам лед външното.

    мисля, че ще останеш доволен, стига това, че е малко по-шумен да не те притеснява.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    46
    #12

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    здравейте,

    Видях този именно климатик Osaka CN 18 CH в Практикер Варна с цена 680 лв.Колебая се дали е най-подходящия за мен.
    Ще се използва предимно и само за охлаждане през летните месеци.Помещението в което ще се монтира е около 40 кв.м а консултанта ми каза че е за стая до 35 кв.м. Дали това ще е някакъв проблем. Знам че има доста по добри климатици но тази цена ме устройва и повече не бих могъл да отделя(май)
    Все пак ако има някакъв аналогичен вариант на този ще се радвам ако ми подскажете


  16. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    284
    #13

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    За охлаждане ще се справя,но Еко Клизма правят въртели за помещенията. .Все пак зависи и от помещението.Помисли за два малки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    46
    #14

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    Помещението е с доста нестандартна форма и според мен не биха забелязали тази разлика на око .Не е там работата разбира се.С два по-малки климатика според мен ще си усложня монтажа.И без това ме притеснява как ще се справят с кабелите и тръбите защото не искам почти нищо да си личи.

    Чудя се дали да не потърся еко -клима за консултация предварително,а монтажа струвал 150 лв.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #15

    Re:Osaka CH-18-CN - мнения

    В момента в тези жеги 35гр. охлаждам 92кв.м. апартамент ( във Варна) с 12-ка инверторна Осака. Нагласил съм я на 25гр. и всички вътрешни врати са разтворени. Справя се без да се "задъха" даже Консумацията след като влезе в режим (24 часа след първоначалното пускане и затваряне на външните врати и прозорци) е около 500W. .... така че сам си направи ивода за 18-ка в 40кв.м.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. Osaka CH-12-LBPE - мнения
    От hristokk във форум Климатици Osaka
    Отговори: 45
    Последно: 22-08-12, 12:57
  3. Osaka СН-09-GL - мнения
    От elenaalex във форум Климатици Osaka
    Отговори: 112
    Последно: 02-05-08, 11:29
  4. Osaka CH-12-JSE - мнения
    От vitvitali във форум Климатици Osaka
    Отговори: 3
    Последно: 23-04-08, 10:35
  5. Osaka CH-12-DJ ъглов - мнения
    От dindo във форум Климатици Osaka
    Отговори: 3
    Последно: 24-07-07, 16:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе