Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #1

    Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Здравеите понеже си купихме жилище и вътре има въпросния климатик
    Климатик Osaka CH-17-SL .

    Интересува ме защото нещо се затрудних при търсенето на характеристиките му .
    Ще съм ви много благодарен ако някой ми каже повечко за модела мерси

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Затруднил си се, защото климатиците от тази марка са базирани на дълбоко засекретена японска технология. Няма да намериш сервизна информация в мрежата.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #3

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Знаеш ли на колко години е. Не ме разбирай погрешно но изкарват 5-6 години и им блокирват компресорите.Ако е на толкова няма смисъл да му търсиш характеристиките.Дано да изкара повече.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #4

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Тази машина е на R22 и е на повече от 8 години....Параметрите ги пише на самото тяло на лепенката, ако все още е читава - 5 на охлаждане, 5.8 на отопление по спомен. С компресор на дайкин са, пукат изпарителя (фабричен дефект, поправим), пукат тапи на външно тяло, все неща характерни за тези кошници...Повикайте човек да го прегледа е да Ви каже дали си заслужава бъдещо използване и инвестиция в него.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    111
    #5

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Оsaka ch-17-sl - модела е конвенционален със следните параметри: охлаждаща мощност 4550 w и консумация от 1750 w, отоплителна мощност 5050 w и консумация 1800 w.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #6

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Доста голям звяр е мисля че доста ток гълта иначе на лепенката му пише че е 08.2007 година значи много скоро ще се спомине лошо значи. Ще се вадят пари за нов явно а така се ошушкахме с това жилище . Значи до 4-5 дена ще финализираме зделката и после ще пиша какво е положението с климатика има още доста студени дни до края на зимата , да се надяваме че ще изкара поне тази

    - - - Обновено - - -

    Някои от вас може ли да ми каже при тези параметри който е приложил колегата VASCH , какъв коп излиза на това чудо.
    А най интересното е че стаята в която е сложен климатика е 18 квадрата с ПВЦ дограма и външна изолация (Интересно)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    111
    #7

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    COP 2.8 а кога ще се спомина, никой не може да каже. По- добре го ползвай и не бързай да се разделяш с него.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #8

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    А най интересното е че стаята в която е сложен климатика е 18 квадрата с ПВЦ дограма и външна изолация
    значи не се напъвал много може да изкара тази зима но като е сложен в по малка стая има проблем с размразяването понеже нямат външен датчик.Дано да нямаш ядове.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #9

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Понеже не съм много компетентен ще ми обесниш ли какво имаш предвид като е голям в малка стая а няма датчик ? Мерси

    - - - Обновено - - -

    Това намерих в интернета за него!
    Климатици OSAKA CH-17SL
    OSAKA CH-17SL -КОНСУМАЦИЯ: -ОХЛАЖДАНЕ -1,7 KW -ОТОПЛЕНИЕ - 1,75 KW -МОЩНОСТ : -ОХЛАЖДАНЕ - 4,55 KW -ОТОПЛЕНИЕ - 5,45 KW -ТИП ФРЕОН R22 -ЗАЩИТА ОТ СТУДЕНА ВЪЗДУШНА СТРУЯ В РЕЖИМ-ОТОПЛЕНИЕ -ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА -НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА ЗА ОТОПЛЕНИЕ ПРИ ТЕМПЕРАТУРА ПОД -5С
    Сигурно е клас В а някои може ли да ми каже какъв коп се получава така и как се смята копа

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #10

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Какво иска да каже колегата няма външен датчик ? Имам предвид като няма даден климатик такъв външен датчик какво се получава кога размразява ?

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #11

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Дефроста се извършва по време.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #12

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Ясно значи през определен интервал дефроства без значение дали има лед или не по този начин яка нашивация с тока ужас

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    4
    #13

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Здравейте аз също имам такъв климатик и се чудя дали да го експлоатирам до последно или да купувам нов. Това са климатиците, които съм набелязал , НЕ СЪМ СПЕЦИАЛИСТ но това което разбирам е че осаката не е много по зле. Моля поправете ме ако греша( потреблението е около 300 W по високо, отдаваната мощност е малко по малка) струва ли си да пръсна 2000 лева за толкова малка разлика?
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от bezdomnia; 04-11-17 в 00:23.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #14

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    Въпроса ти е аналогичен на този, дали да си експлоатираш наследствената жигула, при положение че все още си върви.... Ми всеки си преценява.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2017
    Живее в
    пловдив
    Мнения
    4
    #15

    Отговор: Климатик Osaka CH-17-SL Характеристика

    моля без ирония, най нормално обясних че не разбирам и си представих теорията, разликата в COP...не е толкова голяма, ако забелязваш консумацията на енергия не е много различна, както и отдаваната такава

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. климатик Osaka CH-12-JL
    От Петър Бонев във форум Климатици Osaka
    Отговори: 3
    Последно: 25-07-14, 22:39
  2. Климатик Osaka CH-12 LBP * Инвертор
    От zvqara във форум Климатици Osaka
    Отговори: 0
    Последно: 16-05-13, 22:11
  3. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 15:12
  4. Климатик OSAKA CH-09-JL
    От malixx във форум Климатици Osaka
    Отговори: 0
    Последно: 01-08-12, 12:25
  5. Длъжностна характеристика
    От Ghost във форум Анкети
    Отговори: 33
    Последно: 11-02-07, 16:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе