Резултати от 1 до 8 от общо 8

Panasonic CS/CU-PE12CKE - външното тяло шуми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    23
    #1

    Panasonic CS/CU-PE12CKE - външното тяло шуми

    По съвета на учасниците във форума посетих лично сервиза , но те ми казаха че трябвало ако изкам Паносоника ми да не шуми дасъм си купел мамайзийски т. е. , гледаха да се отърват отмен . Не оставаше нищо освен да опитам с тампоните и о чудо , сега той се чува малко по-силно от вентилатора на компютъра ми. Всичко това става в Търговище ,но не казвам името на сервиза защото за гаранцията съм в техни ръце . Така че професионолисти моля не спестявайте танони за китайците!!!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #2

    Re: отново за Панасоника китаец

    кой е точния модел на китаеца?
    аз се колебая между 2 подобни
    първия обикновен http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09009498
    втория инвертор/не съм привърженик/ http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09010161

    никой нищо не знае явно за тях

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    23
    #3

    Re: отново за Панасоника китаец

    Климатика е CS-PE12CKE на вътрешното тяло и CU-PE12CKE на вътрешното . Ако някой има впечатление от тези модели нека ги сподели тук , защото аз имам нужда и от втори климатик и се колебая между по-евтиния китайски и малайзийския . Мисля си , че производството макар е в Китай всепак е под контрола на Панасоник . Дали съм прав?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    53
    #4

    Re: отново за Панасоника китаец

    Цитат Първоначално публикувано от nikivv
    Климатика е CS-PE12CKE на вътрешното тяло и CU-PE12CKE на вътрешното . Ако някой има впечатление от тези модели нека ги сподели тук , защото аз имам нужда и от втори климатик и се колебая между по-евтиния китайски и малайзийския . Мисля си , че производството макар е в Китай всепак* е под контрола на Панасоник . Дали съм прав?
    Днес си купихме китайския (неинверторния - CS/CU-PW12DKE), но още не е монтиран. По спецификации е супер, енергийна ефективност клас А, би трябвало и да е тих. Цената му също е много добра като за такава марка. А Panasonicа би трябвало да си е Panasonic, независимо дали от Китай или Малайзия, не вярвам да могат да си позволят да си плюят на името, за което са платили и продалжават да плащат толкова пари за реклама.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    26
    #5

    Re: отново за Панасоника китаец

    Ползваме в офиса CS/CU-PE12DKE за през лятото за охлаждане и не мога да кажа как ще се държи на отопление, но наблюденията досега са ми че е доста тих и поддържа прилично температурата без резки промени.
    Ще слагам такъв вкъщи до няколко седмици, но ще го ползвам предимно за отопление зимата - та тогава ще се види какво може да направи
    nikivv раздуй малко за какви тампони говориш?? предполагам че са между външното тяло и стойката му. и си мисля че те не са спестени при монтажа в офиса и затова работи така тихо.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    164
    #6

    Re: отново за Панасоника китаец

    Значи с ей тоя модел малайзийско производство миналата люта зима нямах никакви грижи с -15 градуса.
    PANASONIC CS/CU-PE12DKE цена с ДДС: 999.00 лв. : КЛИМАТИЧНА ИНВЕРТОРНА СИСТЕМА, СПЛИТ СИСТЕМА, ДВОЙНО ОГЪНАТ ТОПЛООБМЕННИК,
    ЕКОЛОГИЧЕН ФРЕОН R-410, РАБОТЕН РЕЖИМ ПРИ -15 С ГРАДУСА ВЪНШНА ТЕМПЕРАТУРА, ОХЛАЖДАНЕ-3.15 KW, OТОПЛЕНИЕ-4.1 KW
    Kонсумация: ОХЛАЖДАНЕ-0.98 KW, ОТОПЛЕНИЕ-1.13 KW
    Проверен в действие в жега и студ от 1.5 година никакви оплаквания!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    163
    #7

    Re: отново за Панасоника китаец

    PANASONIC CS/CU-PE12DKE - защо си мисля, че този е китайската разновидност на PANASONIC CS/CU-E12DKE -забелязваш ли разликите в цената?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    18
    #8

    Re: отново за Панасоника китаец

    КИТАЕЦА Е 1180 С МОНТАЖ И Е ТЕХНОЛОГИЧНА МАШИНА ОТПРЕДИ 2 СЕЗОНА , НА ВЪНШЕН ВИД НЕМОЖЕ ДА ГИ РАЗЛИЧИТЕ НО ТЕХНОЛОГИЧНО ИМАТ ДОСТА ГОЛЯМА РАЗЛИКА В ПАРАМЕТРИТЕ ТОВА ЗА ЙОНИЗАТОРИТЕ НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ЕКСТРА КОЯТТО НЯМА ДА УСЕТИТЕ МАЛАЕЦА СТРУВА ОКОЛО 1500ЛВА

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Panasonic CS/CU-PW12CKE - перката на външното тяло не върти
    От Papa Diop във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 8
    Последно: 10-02-08, 22:39
  2. Panasonic CS/CU-PE9DKE - вибрации от външното тяло
    От MikiOne във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 16
    Последно: 05-01-08, 16:49
  3. Климатик Prolux - външното тяло шуми
    От bo4o във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-07, 22:58
  4. Panasonic CU-PE12DKE - от външното тяло капе конденз
    От stn във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-06, 00:19
  5. Panasonic CS/CU-PW9DKE - външното тяло замръзва
    От alexi_dobrev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 93
    Последно: 11-02-06, 18:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе