Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23
Like Tree1Одобрявам

Panasonic CS/CU-E9HKE и CS/CU-E12HKE - мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    2
    #1

    Panasonic CS/CU-E9HKE и CS/CU-E12HKE - мнения

    Баща ми възнамерява утре да закупи два панасоника:
    CS/CUE12HKE
    CS/CUE9HKE
    Малайзийско производство.Ще съм много благодарен ако можете да ми кажете дали имате впечатления от тях и дали ще сгрешим с покупката им.
    Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #2

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    ами според мен инвестицията не си заслужава панасоника по принцип е калпава машина а и този модел за тези пари според мен ще е яко менте при положение че моделите им които са по 1500лв са ментарляци добре работят ама и много добре се чупат редовно даже съм забелязал че тези които имат повече от един се чупат всичките в рамките на 1-2 седмици явно така са програмирани прави си сам извода този щом е 1000лв.
    Абе с една дума инвертор под 1000лв знай че е боклук с евтини части се опитват да конкурират големите производители ама не се получава поне до този момент

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Timberlake, моделът е E9HKE и E12HKE. Slimy е написал слято означението и си го помислил за модела UE*HKE според мен.
    E*HKE е по-добър от UE*HKE.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #4

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Според мене покупката е добра:
    Или поне за тези пари никой не може да предложи нещо по-добро.

  6. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #5

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Как го мериш "доброто"? При толкова негативни изказвания за панасоник, рядко попадам на някой който да го защити тоя производител.
    Само предлагам (фужицо) без да казвам/доказвам колко са "по-" от панасоник(според мен са), поне никой не се е оплакал - хвърли им едно око и прегледай темата за Фужицу-Генерал.

    http://v-clima.com/products.php?brand_id=2

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #6

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Той човека си ги купил вече,така че да му са честити.панасониците са хубави стига да не се развалят.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    881
    #7

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    ок. честито  нали това е дерта - развалянето. за един котлон ВЕКО на бабата чисто нов съм го купил лично за 30 лева от технополис - през 2 месеца го нося на ремонт за по един месец(го държат в сервиза) - аман от буклуци  а ако ми се бъгне климатика така(това ще стане точно в най студеното) няма изобщо да ми е приятно, и като ги гледам телата как са изкормени и намяткани на камари в сервиза дето нося котлона - майко мила - дано не стига моя до там. Дори на моменти съжалявам че не отпуснах още малко средства(защото ги имах - ама викам си тоя бива) за другия модел - карай, ще стискам палци.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #8

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    И за тази серия CS/CU-TE__HKE на Панасоник са такива мненията (лоши),исках да взимам две 9-ки и една 12-ка,писах в друга тема за това,казвайте докато е време !

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #9

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Те не са ментета.Просто тази марка се дъни две зими подред.По-миналата зима замръзваха масово 15-ки,18-ки,21-ци,а миналата зима се смениха няколко тира с компресори.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #10

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Защото за тези пари ,за които се предлага Панасоника виждам че може да се вземе и MITSUBISHI MSZ-GC__VA

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #11

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    за MITSUBISHI също има доста хора които се оплакаха от замръзвания тая зима единствено daikin и fujitsu-general не съм ни видял ни чул да замръзне според мен това са марките номер 1 на българския пазар

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #12

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Кое им замръзва? Топлообменника или долу събират лед в тавата? Щото последното е често срещано, не вярвам и Фуджицу да не го прави - за там само нагревател май е спасението.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #13

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Събират лед в тавата,който смачква и пука най-долната тръбичка на топлообменника.Не съм чул някое Фуджицу или дайкин да го е направил, а при МЕ миналата зима беше ендемично-в определени региони,където се съчета висока влажност/гъсти мъгли/с много ниски температури/нещо по принцип рядко срещано/Фуджицу съм го виждал да прави дефрост през 20мин при нужда.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #14

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Панасоника ми грам лед не натрупа в тавата миналата зима в големите мъгли .. на Фуджитсуто се наложи малко ръчно размразяване щото отворите отдолу се запушиха и леда напълни тавата

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    1,006
    #15

    Re: Моля за съвет за Panasonic

    Възможно е,това зависи и от много други фактори-изложението,вятъра,вътрешна,външна,зададена температури и големина на помещението,изолации

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения за климатици Panasonic
    От nebelservice във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 627
    Последно: 24-10-13, 19:52
  2. PANASONIC CS/CU-E12HKE за отопление на 70м3
    От freestyler във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 13
    Последно: 26-10-11, 21:51
  3. Мнения за фотоапарат Panasonic DMC-LZ7(+;-)
    От ivanov_km във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 19-12-10, 04:02
  4. Fujitsu ASYA12LGC, Panasonic CS/CU-E12HKE или Toshiba RAS-13SKV-E
    От tikettiket във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 39
    Последно: 25-02-10, 12:25
  5. Panasonic CS/CU-UW12GKE - мнения
    От conrad във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 24
    Последно: 07-09-08, 20:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе