Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 73

Новите клими от Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    32
    #16

    Re:Новите клими от Panasonic

    Климатиците Panasonic за цената си имат много добри показатели и адски много екстри и добър дизайн. Проблема беше че имаше преди години дефектни серии които имаха фабрични проблеми които се проявяваха при експлоатацията им и всички подлежаха на ремонт. В следствие на това хората се отдръпнаха от тях. Сега отново се мъчат да се наложат. Друг е въпросът, че техномаркет и технополис внасят модели които официалните вносители за България не. Разликата обикновенно е в 1 буква което е от голямо значение. Обикновено това е страната производител и има големи разлики в отдаваните мощности и консумирания ток към по-лоши спрямо внасяните и предлагани модели от официалните вносители и фирми. Та това е. Просто като купувате четете, сравнявайте и внимавайте защото цените много подвеждат.
    А относно имената в различните държави и континенти малко инфо http://en.wikipedia.org/wiki/National_(brand)

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #17

    Re:Новите клими от Panasonic

    Колега, не знам, защо е нужно да поставяте една и съща информация в различни теми?!

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #18

    Re:Новите клими от Panasonic

    Пак с тези букви и вносители. Не разбраха, че има два канала за внос - официален, където всичко е едно и също и 100-волтов, където поне аз трудно се ориентирам в джунглата.

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #19

    Re:Новите клими от Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от climamarket
    100-волтов, където поне аз трудно се ориентирам в джунглата.
    Джунглата е при 220 волтовите...

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #20

    Re:Новите клими от Panasonic

    Въпрос на гледна точка...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #21

    Re:Новите клими от Panasonic

    И каква "джунгла" са 100 волтовите, колкото и заблуден купувач да си шанса да се набуташ с качеството при 100 волтов климати е нищожно, там могат да те излъжат с мощността. При европейските модели вероятността да купиш некачествен модел е много по-голяма, а възможността и да те излъжат с мощността е същата. Не знам на кой не му стана ясно, че марково евтино няма. Панасоник отдавна си развалиха реномето с евтини китайски модели за нашият пазар, Дайкин са тръгнали по същият път за Фуджитсу и производните му няма да говоря, може би единствено Тошиба държат на качеството, но пък нямат особен избор на евтини модели.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #22

    Re:Новите клими от Panasonic

    Еми те евтините затова са евтини, не са направени да са хубави, а да са евтини, и що годе да изкарат гаранцията, ако мислиш, че евтините тошиби са по-добри от другите, едва ли си прав. Евтините са направени, за да се намали ценовата разлика с китайските машини. Винаги при евтините машини има компромиси с качеството, ако можеше да се направи евтино и хубаво, нямаше да има скъпи серии, защото нямаше да има кой да ги купува.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #23

    Re:Новите клими от Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от BLUE1
    И каква "джунгла" са 100 волтовите, колкото и заблуден купувач да си шанса да се набуташ с качеството при 100 волтов климати е нищожно, там могат да те излъжат с мощността.
    Или да получиш набор на баща си с безумни цени за резервни части(недай боже), които ще чакаш няколко месеца, ако въобще се намерят. Пък и ако си от малък град, като мен и няма фирма, която се занимава с продажба и ремонт на употребявани климатици и имаш неблагоразумието да си купиш такъв от друг град...жална ти майка, ако се наложи да се пипа машината, дори и за дребни неща, щото монтажници много, ама майсторите нещо са кът

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #24

    Re:Новите клими от Panasonic

    Кой пък ти говори за втора ръка бе пич? На мен в рамките на 24 часа ми доставиха турбина за 10 годишен климатик, така че тия твоите предположения ги разправяй на някой друг. Въпроса е във фирмата и професионализма на хората които работят в нея , а не в това което продават.

  12. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #25

    Re:Новите клими от Panasonic

    И въпреки всички негативни отзиви мисля, че малайзийската сериа на Панасоник през последните години става за работа. Аз съм един от хората, който постоянно "натиска" да се продават и у нас читави модели на 220В, докарах NE, опитвам се и да докопам нещо още по-добро, но не става така лесно.
    По отношение на джунглата за мен си е такава точно, въпреки че от собствен опит знам, че като влезеш в нея, почваш да се опиентираш и свикваш - всичко е въпрос на желание и търпение. Може би не съм го проявил...
    Аз не веднъж и във форума съм изказвал мнение, че това състезание в ниския ценови клас е само в ущърб на клиента, но кой ти слуша. Те САЩ докараха с тази лакомия до финансов колапс, камо ли някакви ти климатици...

  13. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #26

    Re:Новите клими от Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от climamarket
    състезание в ниския ценови клас е само в ущърб на клиента
    Напълно съм съгласен с думите ти...Но, както и при другите стоки - всеки иска хубаво, ново и евтино...Подобна комбинация не съществува.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #27

    Re:Новите клими от Panasonic

    .....Не всеки Сашо,не всеки!...Само глупавите и наивните!!....Аз съм го казвал и преди:..Няма начин да платиш за кремвирши и да очакваш в пакета смядовска луканка!...И винаги съм се чудил на молби от рода ..Имам лимит 1000лв с монтажа,ама искам нещо уникално!Моля за помощ!.....А на BLUE1 ,искам съвсем внимателно да възразя: Ако във Х фирма продават боклуци,то те не са никакви майстори ,колкото и да се правят на коректни ,а са си просто мошеници и далавераджии!Така, че има значение и какво се предлага от дадена фирма!!.А на климамаркет едно голямо браво за усилията да докара и до БГ читави машини на 220 волта!Едно трябва да се знае!За добрата стока винаги ще се намерят купувачи!!

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #28

    Re:Новите клими от Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    .....Не всеки Сашо,не всеки!...Само глупавите и наивните!!....Аз съм го казвал и преди:..Няма начин да платиш за кремвирши и да очакваш в пакета смядовска луканка!...И винаги съм се чудил на молби от рода ..Имам лимит 1000лв с монтажа,ама искам нещо уникално!Моля за помощ!.....
    Съгласен съм с твоите думи.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    15
    #29

    Re:Новите клими от Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    .....Не всеки Сашо,не всеки!...Само глупавите и наивните!!....Аз съм го казвал и преди:..Няма начин да платиш за кремвирши и да очакваш в пакета смядовска луканка!...И винаги съм се чудил на молби от рода ..Имам лимит 1000лв с монтажа,ама искам нещо уникално!Моля за помощ!.....А на BLUE1 ,искам съвсем внимателно да възразя: Ако във Х фирма продават боклуци,то те не са никакви майстори ,колкото и да се правят на коректни ,а са си просто мошеници и далавераджии!Така, че има значение и какво се предлага от дадена фирма!!.А на климамаркет едно голямо браво за усилията да докара и до БГ читави машини на 220 волта!Едно трябва да се знае!За добрата стока винаги ще се намерят купувачи!!
    Хвала на умните Ало, усетете се с изказванията. Да наричаш 90% от българите глупави и наивни е просто ............... нямам думи. Разберете го, тези хора с мъка са събрали тези 1000 лв. и търсят съвет за най-доброто за .....1000 лв. Не за 1500, а за 1000 ,защото и детето трябва да яде. Ама какво да ги правиш глупав и наивен народ.

  18. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #30

    Re:Новите клими от Panasonic

    ... Така е народа е беден, всеки търси най-доброто за парите си. Лошото е когато след това започнат да го сравняват с високия клас и да му намират кусури. Аз имам и скъпа и евтина машина, но никога не съм очаквал евтината да работи като скъпата. Просто за мен тя е добра за парите си. Или с две думи, ако си си купил магаре не очаквай от него да стане кон. По форума е пълно с примери за това, че някой си купува по-евтина машина и след това се оплаква наляво и надясно как видиш ли не работи като топ машините. Моето уважение към труда на хората и спечелите им пари, но машина за 1000 лв. не е машина от високия клас. Не случйно има машини от високия клас и не случайно са скъпи. Не заради името а, защото наистина са класни машини. Новия General LEC е 26 кила, срещу 41 за Daiseikai, разликата е цената е пропорционална, защо ли?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вносители на клими 2-ра употреба, мнения?
    От VD във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 0
    Последно: 13-09-12, 20:53
  2. Къде се продават клими Хайсенс
    От corkie във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 8
    Последно: 09-03-10, 11:00
  3. Отговори: 0
    Последно: 04-11-09, 17:59
  4. За вносителите на клими в България
    От GalinBelos във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 16
    Последно: 27-01-08, 22:26
  5. Отговори: 118
    Последно: 14-01-08, 14:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе