Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 124
Like Tree2Одобрявам

Климатици Panasonic

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #1

    Климатици Panasonic


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #2

    Re:Климатици Panasonic

    Хайде не топлоква грубо, моля да взема и аз да пиша кой съм и да си ги мериме. Вносители има още поне 5. и един дето носи паралелно отвреме навреме. Намира се около Студ. град. Да пусна на всички телефоните??

    Това е платена тема и е пусната с одобрението на форума.
    Да пуснеш на всички телефоните не можеш, защото ще нарушиш правилата на форума.
    Ако виждаш нещо нередно в това - заповядай да го обсъдим на лични, но не и да цапаме повече темата.
    Ще съм ви благодарен ако няма повече подобни коментари.
    Крис

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #3

    Re:Климатици Panasonic

    Новости в сервизното обслужване на климатиците Панасоник

    Панасоник направиха съществена стъпка в подобраването на гаранционното сервизно обслужване на климатиците. За новите модели за 2011 г., които предстои да се появят скоро, доставката на резервни части по време на двугодишния (за целия уред) и петгодишния (за компресора) гаранционен срок ще става не както до сега за сметка на вносителите, а за сметка на производителя - Панасоник. Това ще намали до минимум отказа за доставка на гаранционни части от страна на вносителите под различни предлози (прочети уловките в гаранционните карти) и ще повиши значително удобството за работа по веригата производител-вносител-инсталатор-краен клиент по време на гаранционния срок.

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #4

    Re:Климатици Panasonic

    Цитат Първоначално публикувано от climamarket
    Това ще намали до минимум отказа за доставка на гаранционни части от страна на вносителите под различни предлози (прочети уловките в гаранционните карти) и ще повиши значително удобството за работа по веригата производител-вносител-инсталатор-краен клиент по време на гаранционния срок.
    Това означава ли, че ще отпадне практиката за провеждане на задължителни профилактики, за сметка на клиента?

  6. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #5

    Re:Климатици Panasonic

    Че то отдавна няма задължителни профилактики за сметка на клиента, някои даже и по 6 години гаранция давали!

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #6

    Re:Климатици Panasonic

    всички тези профилактики бяха измислени с едничката цел да се обещават дълги гаранции в момента на покупката и след това да има вратичка след първата година да бъде направен отказ
    според мен всеки вносител си решава самостоятелно за задължителните профилактики в гаранционната карта
    факт е, че ще има части за гаранционни ремонти от Панасоник

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #7

    Re:Климатици Panasonic

    Малко инфо за новите модели 2011 може ли?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #8

    Re:Климатици Panasonic

    Да и аз бих искал да разбера нещо за новите модели.Много съм доволен от LKE-3 серията.Никакви проблеми през тази зима .

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #9

    Re:Климатици Panasonic

    Извинявам се на колегите от Климамаркет, след като са си платили. Аз не съм забелязал това и затова реакцията беше такава. Може би за в бъдеще е хубаво платените теми да са в някакъв друг цвят, например, за да не стават такива недоразумения.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1299072636[/time]_________________________________________________

    Иначе новите модели ще са почти същите, само LKE ще стане NKE и ще бъде с 2 очи вместо с едно както беше досега - пълна ......... И сигурно с още 200001 йона повече. Някой ако иска да ги брои. Аз не се наемам.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #10

    Re:Климатици Panasonic

    Значи ще трябва да минат още 3+тази за да достигнат моите национали от 2008 с 5 очи

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #11

    Re:Климатици Panasonic

    Догодина ще се пускат с пляскане или кихане например. Едно пляскане - охлаждане, 2 отопление, много овации powerful и т.н.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #12

    Re:Климатици Panasonic

    А едно пръдване - вентилация с пресен въздух.

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #13

    Re:Климатици Panasonic

    няма особени новости по отношение на новите модели
    LKE се заменя от MKE като единствената разлика е сензора за присъствие в помещението, който вече е двоен и обхваща повече градуси (по памет 130), но капачката, под която е скрит ми се вижда доста грозна, но все пак това е субективно мнение
    китайското RE остава, UE се заменя от YE
    в някаква степен липсата на сериозни промени е добра, защото моделите 2010 се оказаха стабилни, от друга страна съм съгласен, че и сензора на 360 градуса да гледа все тази...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #14

    Re:Климатици Panasonic

    Най вероятно пак ще са само с капилярка и липса на вентил пак.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #15

    Re:Климатици Panasonic

    7,9 и 12 предполагам ще са с капилярка 15,18,21,24,28 с вентил

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнения за климатици Panasonic
    От nebelservice във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 627
    Последно: 24-10-13, 19:52
  2. Отговори: 1
    Последно: 22-09-13, 11:57
  3. Проблем с климатици PANASONIC CS E 9 MKE
    От nikolai_naidenov във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 3
    Последно: 04-09-12, 21:50
  4. Данни за климатици PANASONIC CS/CU-PE12CKE и PANASONIC CS/CU-PE9CKE
    От dimkaraganchev във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 26
    Последно: 07-03-11, 19:35
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе